Gönderen Konu: Saç Dökülmesi Sorunuyla Mücadele: Tecrübelerinizi ve Tavsiyelerinizi Bekliyorum  (Okunma sayısı 747 defa)

scary06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle herkese merhaba. Forumu yakın zamanda keşfettim ve bugün üye olmaya karar verdim. Birçok üyenin çeşitli konularını inceledim ve daha önce de araştırmış olduğum finasterid, dutasterid ve minoxidil gibi etkenlerin konularda defalarca yer aldığını gördüm. Bu konu hakkında araştırma yaptım elbette fakat henüz bir sonuca varamadım. Kendimle alakalı bir sonuca varamadım. Sizlerin de bu forumda birçok şeyi tecrübe ettiğinizi farkettim ve değerli yorumlarınıza ihtiyaç duyuyorum. Ben bu saçı nasıl kurtarabilirim?

Eklerde sizlere henüz daha yeni çekmiş olduğum fotoğrafları paylaşıyorum. Üst kısımda açılmalar bir hayli fazla. Yan taraflar ve ense kısmı gayet iyi durumda gözüküyor.

Değerli yorumlarınızdan önce kendimle alakalı bahsetmem gerekirse 27 yaşındayım ve yaklaşık 4 yıldır saçımın ilgili kısımlarında kademeli olarak saç dökülmesi yaşadım ve şu an bu durumdan oldukça rahatsızım. Sizlerin bu konuyla alakalı yorumu nedir? Değerli tavsiyeleriniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

dejavuu86

• Sr. Member
Saçlarınızın daha kısa halini görmemiz gerek daha sağlıklı yorum yapabilmek için çünkü acikliginizi yana atarak kapatmisiniz ama  gördühum kadarıyla açık alan çok tepe ve ön kisimda  ve incelmiş saçlar var onlarda zamanla dökülecek bu durum için Ekim yaptimaniz gerek  ve finasterid kullanmaniz gerekir  ancak ikisi ile bir verim alirsiniz bence 6 ay Fin  kullan sonra ekimi düşün forumda Ekim sonuçları bölümünden sonuçlara bakabilirsin orda bir çok Ekim merkezinin yaptıkları Ekim sonuçları var ve fiyatlarıda var saç ekimi olmadan istediğin sonucu almazsın tabi finasteridi de kullanmak şartıyla

scary06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlarınızın daha kısa halini görmemiz gerek daha sağlıklı yorum yapabilmek için çünkü acikliginizi yana atarak kapatmisiniz ama  gördühum kadarıyla açık alan çok tepe ve ön kisimda  ve incelmiş saçlar var onlarda zamanla dökülecek bu durum için Ekim yaptimaniz gerek  ve finasterid kullanmaniz gerekir  ancak ikisi ile bir verim alirsiniz bence 6 ay Fin  kullan sonra ekimi düşün forumda Ekim sonuçları bölümünden sonuçlara bakabilirsin orda bir çok Ekim merkezinin yaptıkları Ekim sonuçları var ve fiyatlarıda var saç ekimi olmadan istediğin sonucu almazsın tabi finasteridi de kullanmak şartıyla

Merhaba tekrardan. Açıklık kısımlarını, saçın uzun olduğu bölümlerle kapatmıştım evet. Ondan dolayı tam bir gözlemleme olmamış sanırım. Şu an için aklımda finasterid'e başlama düşüncesi var. Buna başlarken yanında nelerle desteklemem gerekiyor, bunu biraz daha araştırmam lazım. Saç ekimi için de önümüzdeki eylül, ekim ayları gibi bir karar vermek istiyorum. Yorumunuz için teşekkürler bu arada.

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fotoğraf üç açıdan cekilir mevcut saçla aciklar kapatmadan on frontal bölge sakaklar arka verteks bölge ve kafanın tamamı üstten görünecek şekilde bir acıyla fotoğraf cekimi olmalı ki net bir sekilde görünsün yorum yapalim yukarda arkadaş finasterid kullanmanı önermiş ekim öncesi bence bu tip saç dökülmesine dutasterid kullanilmalı diye düşünüyorum yalnız riskli bir ilaç fakat dht bloklama oranı cok yuksek
  • Yaşınız 36

scary06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Fotoğraf üç açıdan cekilir mevcut saçla aciklar kapatmadan on frontal bölge sakaklar arka verteks bölge ve kafanın tamamı üstten görünecek şekilde bir acıyla fotoğraf cekimi olmalı ki net bir sekilde görünsün yorum yapalim yukarda arkadaş finasterid kullanmanı önermiş ekim öncesi bence bu tip saç dökülmesine dutasterid kullanilmalı diye düşünüyorum yalnız riskli bir ilaç fakat dht bloklama oranı cok yuksek

Fotoğraf çekimini tam olarak yapamamışım, haklısınız. Finasterid ve dutasterid olarak araştırmalarıma devam ediyorum. Ramazan sonrasında sanırım birine başlayıp şansımı deneyeceğim. Bir problem daha var, belirtmeyi unutmuşum. Dönemsel olarak sık sık saçlı derimde sivilcelenmeler oluyor ve bu da saçlarımın dökülmesine sebebiyet veriyor. Sivilcelenme geçince dökülen kısımlardan hafif hafif saç çıkmaya başlıyor ve tekrardan sivilcelenme olunca dökülüyor. Bununla alakalı ayrıyetten doktora tekrardan görünmem gerekiyor. Bir ara düzelmişti fakat tekrardan nüksetmeye başladı.

Facebook Twitter Instagram