Gönderen Konu: Dr. Hasan AKIL - Dr. Hakan Doğanay nasıl bilirsiniz?  (Okunma sayısı 2445 defa)

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İyi günler ağabeylerim. yaşım 18 ön bölge saçlarımı tamamen kaybetmek üzereyim bu yaz ve ya önümüzdeki yaz saç ekimi yaptırmayı planlıyorum özellikle bu iki doktorun ekimlerini inceliyorum Dr.Hasan Akıl hakkında kafamda biraz tereddüt var ama olsun sormak istedim çünkü ; İnstagram da veya TVlerde reklam yapan doktorlardan çekiniyorum şişirilme diye. Fakat Hakan Doğanay daha güven verici gibi kalıyor bir de size sormak istedim.

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Hasan AKIL - Dr. Hakan Doğanay nasıl bilirsiniz?
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2018, 01:56:13 »
Saç ekimi için çok gençsin. Bu yaşta ekim yaptırmak saç dökülmen hızlı bir şekilde devam edeceği için çok kısa süreli bir mutluluk sağlar sonrasında ekim yapılmayan bölgeleri nasıl kapatacağım diye düşünür durursun. Bir de fotoğraf koy öyle bakalım ama yanlış buluyorum bu yaşlarda ekim yapılmasını.

Sakın instgram reklamlarındaki merkezlerle görüşme çünkü içlerinde senden sadece paranı alma derdinde olup, 3-4 sene ve sonrasını umursamayanlar olacaktır. Hasan Akıldan bahsetmişsin. Kendisinin güzel sonuçları var. Ben Hasan Beyin de seni uyaracağını düşünüyorum
The World is Yours

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2018, 02:33:50 »
Saç ekimi için çok gençsin. Bu yaşta ekim yaptırmak saç dökülmen hızlı bir şekilde devam edeceği için çok kısa süreli bir mutluluk sağlar sonrasında ekim yapılmayan bölgeleri nasıl kapatacağım diye düşünür durursun. Bir de fotoğraf koy öyle bakalım ama yanlış buluyorum bu yaşlarda ekim yapılmasını.

Sakın instgram reklamlarındaki merkezlerle görüşme çünkü içlerinde senden sadece paranı alma derdinde olup, 3-4 sene ve sonrasını umursamayanlar olacaktır. Hasan Akıldan bahsetmişsin. Kendisinin güzel sonuçları var. Ben Hasan Beyin de seni uyaracağını düşünüyorum

Doğru söylüyorsunuz, fakat bir işe psikolojik açıdan bakmak gerekirse gerçekten bu psikolojiden bıktım ve bu işe bir çözüm bulmam gerek.

Dökülme tipim derseniz de.

Ekte paylaştım isterseniz inceleyebilirsiniz.

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2018, 21:12:23 »
Benim konuma bakarsan saçların ne ölçüde döküldüğünü görebilirsin. Yaşım 29. Ben 18 yaşındayken saçlarım seninkinden çok çok fazlaydı. Ehliyet fotoğrafıma bakıyorum baya peruk gibi saçlarım var. O kadar saç basıl dökülmüş gören inanamıyor. 21-22 gibi dökülme gözle görülür hale geldi birebir senin gibiydim ilk zamanlarda. (Fotodan senin verteksteki dökülmeyi tam anlayamadım ama bu açıdan da açılma var gibi görünüyor) Açık konuşmak lazım 18 yaşında saçlarını kaybetmeye başlamış birinin saçları 25 yaşına geldiğinde açıklığı nw 4-5 seviyesine ulaşır.

Ekim yaptıracaksan dökülmemiş saçları korumak için finasteride kullanman lazım. Ancak çok erken yaşlarda kullanmak tavsiye edilmiyor. Ekim senin için çok kısa süreli bir mutluluk olacaktır buna emin olabilirsin. Ama diyorsan ki ben yaptıracağım, 3-4 senede bir dökülecek diğer bölgelere ekim yaptırmayı göze alman lazım.

Psikolojini anlıyorum ama senin aşamalarından geçmiş biri olarak gelecekte olacakları söylemek gerekiyor. Sen sor yine merkezlere gel hemen ekelim diyenlerin üstüne atlama. Gelecekte oluşacak dökülmeyi öngörecek, iyi planlama yapan doktorlara danış. Hatta bir de bir dermatologla görüş kan tahlili yapsınlar değerlerine de bakılsın. Belki kan değerlerinde saç dökülmesine neden olacak eksiklik olabilir. Vitamin desteği alırsın.
The World is Yours

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2018, 18:08:50 »
dostum daha çok erken.
saç dökülme tipin bile belli olmaz henüz.

hemen bir cildiye doktoruna git ve durumu anlat. detaylı kan tahlili iste. belki demir-çinko-b12 gibi eksiklerin mevcuttur. bilemezsin.

ama ekim için çok erken. güzel bir saç traşı ile durumu ötelemeye çalış. çok rahatsız oluyorsan topik kullan. ama ben 18 yaşında- ve tahminim- agresif dökülmeye sahip birinin saç ektirmesini önermem.

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2018, 16:24:45 »
Benim konuma bakarsan saçların ne ölçüde döküldüğünü görebilirsin. Yaşım 29. Ben 18 yaşındayken saçlarım seninkinden çok çok fazlaydı. Ehliyet fotoğrafıma bakıyorum baya peruk gibi saçlarım var. O kadar saç basıl dökülmüş gören inanamıyor. 21-22 gibi dökülme gözle görülür hale geldi birebir senin gibiydim ilk zamanlarda. (Fotodan senin verteksteki dökülmeyi tam anlayamadım ama bu açıdan da açılma var gibi görünüyor) Açık konuşmak lazım 18 yaşında saçlarını kaybetmeye başlamış birinin saçları 25 yaşına geldiğinde açıklığı nw 4-5 seviyesine ulaşır.

Ekim yaptıracaksan dökülmemiş saçları korumak için finasteride kullanman lazım. Ancak çok erken yaşlarda kullanmak tavsiye edilmiyor. Ekim senin için çok kısa süreli bir mutluluk olacaktır buna emin olabilirsin. Ama diyorsan ki ben yaptıracağım, 3-4 senede bir dökülecek diğer bölgelere ekim yaptırmayı göze alman lazım.

Psikolojini anlıyorum ama senin aşamalarından geçmiş biri olarak gelecekte olacakları söylemek gerekiyor. Sen sor yine merkezlere gel hemen ekelim diyenlerin üstüne atlama. Gelecekte oluşacak dökülmeyi öngörecek, iyi planlama yapan doktorlara danış. Hatta bir de bir dermatologla görüş kan tahlili yapsınlar değerlerine de bakılsın. Belki kan değerlerinde saç dökülmesine neden olacak eksiklik olabilir. Vitamin desteği alırsın.

abi peruk deme laf söz oluyor sonra:)

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Mayıs 2018, 18:27:39 »
Al bak şuna saç der misin baya peruk gibi 😄 yaş 18
The World is Yours

Facebook Twitter Instagram