Gönderen Konu: İLHAN SERDAROĞLU vs HAKAN DOĞANAY vs HASAN AKIL  (Okunma sayısı 5990 defa)

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İLHAN SERDAROĞLU vs HAKAN DOĞANAY vs HASAN AKIL
« : 24 Temmuz 2018, 11:59:51 »
Beyler 3 arkadaş arasında kimi seçerdiniz?

Hasan / İlhan slit, Hakan Dhi
Hasan / İlhan kendi açıyor kanalları , Hakan fiyat diğerlerinin seviyesinde olması için komple ekibine ektiriyor.

Hasan/İlhan çok yakın bana, Hakan çok uzak antalyada.

İlhan Hoca'ya randevu aldım kontrol için ama ortaları seyrek ekim yaptığı örnekler, ekimlerinde nekroz olması ve çok kanlı olması korkutuyor.
Hasan Bey'e neredeyse karar kılmıştım, doktor olmaması, dhi yöntemine karşı hassasiyetim kararsız bıraktı.
Hakan hoca, ismini kullanıyor kendisi sadece koordinasyon yapıyor olması kafa karıştırıcı. (Ücretini 1 euro verirsen tabii o ayrı konu ama vermeyeceğim için..)

Sorular sorular aklımdaki sorular. Siz kimi seçerdiniz ve neden?
Bu arada benim kafayı da paylaşayım yine de benim kafayı göz önüne alırsanız kimi seçerdiniz :):)

Nekroz olmasın, yüzde 70-80 i çıksın ekilenlerin, iyi bir ön saç çizgisi ve dönor bölge hırpalanmasın... bunları en iyi yapan kimdir aranıyorr :)

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İLHAN SERDAROĞLU vs HAKAN DOĞANAY vs HASAN AKIL
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2018, 12:57:45 »
Hasan hocadan; vip paket almazsaniz; yanlis bilmiyorsam; sadece on kisimin ve ortakisimin birazini kendi aciyor. Gerisini ekibine bırakıyor. Ama ekibi buyuk.

green

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2018, 13:56:58 »
zor bi secim

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Temmuz 2018, 14:48:10 »
Kimse bu üçü arasında kalmamış sanırım :D veya yorumu olan yok sanırım çok fazla.

Hakan doğanay için antalyaya gitmeye değer mi zahmeti veya bir aksilikte bir daha mı gideceksin yıkatma falan...

İlhan serdaroğlu iyi de ekimleri katliam gibi kan revan.. nekroz korkusu...

Hasan akıl doktor değil sanırım önemli mi bilmiyorum ama bence önemli. Diğer doktorlar daha tecrübeli. Ama instagramda bir sürü iyi sonuçları var. Verteksleri 6 ayda dolan örnekleri inandırıcı gelmedi oynanmış olabilir resimlerden o nedenle güvenimi sarstı nedense.. falan falan

Ne zormuş lan ektirmek :D

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Temmuz 2018, 16:58:48 »
Ben olsam Hakan Doğanay'ı seçerdim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 24 Temmuz 2018, 17:19:29 »
Ben Hakan Doğanay'ı Seçerdim , (Zaten Seçtim Eylül'e :) )

son Kararı sen vereceksin hepsin gidip birebir görüş al , ben izmirden hakan hocayla görüşmek için gittim , Sonuçta hayatının en büyük kararlarından birini vereceksin , yapılan hatada , yapılacak tek çözüm yeni bir ekim olacak , bunu göze alarak ya tercihini yapacaksın yada iyice ararştırıp gönül rahatlığıyla karar verdiğin doktora ekim yaptıracaksın :)

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Temmuz 2018, 20:10:40 »
Ben Hakan Doğanay'ı Seçerdim , (Zaten Seçtim Eylül'e :) )

son Kararı sen vereceksin hepsin gidip birebir görüş al , ben izmirden hakan hocayla görüşmek için gittim , Sonuçta hayatının en büyük kararlarından birini vereceksin , yapılan hatada , yapılacak tek çözüm yeni bir ekim olacak , bunu göze alarak ya tercihini yapacaksın yada iyice ararştırıp gönül rahatlığıyla karar verdiğin doktora ekim yaptıracaksın :)

Yalnız hakan doğanayın ekibine yaptırıyorsunuz değil mi? Bu şekilde de mi hakan doğanay?

Ekibine yaptırdığında hiç müdahalesi yok mu?

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Temmuz 2018, 20:16:24 »
Genel sıralama hakan doğanay / hasan akıl / ilhan serdaroğlu olacak sanırım.
Başlık çok ilgi görmese de:)

Yalnız insanlar hakan hocanın ekibinin herşeyi yaptığı gerçeğini göz ardı ediyor ve ismine kapılıyor

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Temmuz 2018, 20:42:19 »
Hasan hocadan; vip paket almazsaniz; yanlis bilmiyorsam; sadece on kisimin ve ortakisimin birazini kendi aciyor. Gerisini ekibine bırakıyor. Ama ekibi buyuk.
lincoln, vip paket nedir? bilgi verebilirmisin.

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 25 Temmuz 2018, 16:04:05 »
İlhan Serdaroğlu sıcak gelmeye başlıyor nedense. donörü temiz alıyor ve kendi alıyor.

Nekroz olayı kafamı karıştırıyor gerçi ama 4000 ekim yaptım diyor 1-2 dir heralde bu olay. Bu konuda net bilgi de yok ki.

Ortalara doğru seyrek ekim yapılıyor hocanın çalışmasında. ORtaları da sıklaştıralım diye özel talepte bulunursak sanırım çok iyi sonuç alınır Allah ın izniyle.

Şu var araştırınca Hakan doğanayın hasan akılın da kötü ekimleri çıkabiliyor. Sanırım biraz da şans meselesi. Donör temiz alınması önemli bu noktada..

Mystique

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Temmuz 2018, 22:38:26 »
bende donör konusunda çok hassasım.. zaten bir ekim yapmıştım.. 2. hatta 3. bir ekim için donör yeterli olurmu korkusu beni benden alıyor :)
ben zekeriya ve hakan hoca arasında gidip geldim bir süre.. zekeriya hocaya yaptırıcam sanki.. bilemiyorum.. iyi araştırın derim sonuçta saç önemli bizim için

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 25 Temmuz 2018, 22:56:20 »
Valla nedense ben ilhan hocaya çok sıcak bakmaya başladım. Donör bölgesini çok iyi alıyor maşallah. Kendisinin bizzat alması önemli birşey.
Nekroz olayı kafama takılıyor bilmiyorum. Zekeriya kul da pahalı bence. Saç için o kadar para verilmez diye düşünüyorum.

Bu işler çok zormuş. Hakan hocaya gelince ekibi yapıyor ve kötü ekimlerini gördüm biraz soğudum. Hasan hocanın da kötü ekimlerini gördüm. İlhan hocanın bir nekrozunu gördüm.

Ya ne biliim kafam çok dolu yazılarım bile toplama oldu artık:))

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 28 Temmuz 2018, 01:40:56 »
Benim şu anki favorilerim sibel ulusan ve şahin çelik bakalım zaman gösterecek listem nasıl değilecek bilemiyorum hakkaten zor iş.

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 28 Temmuz 2018, 13:09:21 »
bende ilhan serdaroğlundan memnun kalmadım saçlarım seyrek kaldı ve verteks bölgesı hayal kırıklıgı . ıkıncı seans ıcın nimet yurdakul ve şahin çelik favorım şuan ama para bırıktırıp koray erdoganamı ektırsem dıyede dusunmuyor degılım

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 29 Temmuz 2018, 12:06:22 »
Ben de ili gündür Özgür Nalbanta yoğunlaştım. İlhan hocadan sonra her işi kendi yapan bir adam sorunlu ekimini görmedim. Denizlide olması korkutuyor ama karar vereceğim neredeyse kendisine. Bakalım hayırlısı. İstanbul da ekim olayından iyiden iyi vazgeçiyorum

Facebook Twitter Instagram