Gönderen Konu: Ekim sonrası kabuk vs problemi  (Okunma sayısı 1108 defa)

Jtl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonrası kabuk vs problemi
« : 22 Mayıs 2018, 01:36:41 »
Arkadaşlar, bu forum hakikaten çok güzel, seviyeli ve insan epey bilgi bulabiliyor, onun için açanlara, katkıda bulunanlara çok teşekkürler!

Benim sorum şu; alın birazcık açıldı, bir iki yerle görüştüm, anladığım kadarıyla 1500 greft falan deniliyor. Benim derdim, işlemden sonra en çok 5-6 günde insan içine dikkat çekmeden çıkabilmem lazım. Mevcut saçlarla gizlenilebiliyor mu ekilen yerler? Değişik merkezler/doktorlar değişik uygulamalar yapıyor, mesela genelde 1 numaraya vurulması gerekir diyenler var; traşsız yapılır belli de olmaz diyenler var. Kabukları 5 günde dökeriz diyenler var, 10-15 gün sürer diyenler var.

Kabuklar tam dökülmeden görülebiliyor mu? Döküldükten sonra iz uzun süre kalıyor mu? Saçla gizlemek (kahkul falan) gerçekçi mi? Ve en önemlisi bu konuda daha başarılı hangi merkezleri önerebilirsiniz?

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim sonrası kabuk vs problemi
« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2018, 13:04:09 »
Size tavsiyem bu işin standartı neyse onu uygulayın kabuklar zamanında temizlenmeli hersey dogrusu ne ise o sekılde yapılmalı 5 gün kimse görmesin diye hata yaparsınız öbür boyu çekersınız uygun bir vaktınızde doğrusu standartı neyse onu yaptırın

Basit bir işlem degil 5 günlükte degil yaptırısanız saklayamassınız.
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

Jtl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim sonrası kabuk vs problemi
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2018, 15:06:22 »
Dediğiniz mantıklı tabi, fakat forumda daha üst düzey doktor olarak adı geçenlerin bile sitelerinde -veya kendileriyle görüştüğümde- farklı bilgiler alıyorum. Örneğin 2 ay spor yapılmaz diyen de var, 2-3 hafta diyen de var. Üzerinde durduğum isimler Muttalip Keser, Serdar Görkem, Fehmi Arman (Dr olmadığını biliyorum ama genelde pozitif yorumlar var), İlhan Serdaroğlu ve Hakan Doğanay, ve belki Esma-Serkan Tetik. Bu isimlere yaptırıp ekim sonrası çok çabuk toparlayan var mıdır acaba?

Facebook Twitter Instagram