Gönderen Konu: Dr. Hakan DOĞANAY - İkizlerden Saç Nakli (Manşet olması gerekir ama duyulmamış)  (Okunma sayısı 11531 defa)

snowbeyaz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
3 kardeşim var saçları Aslan yelesi gibi böyle bi şansım yok mu acaba .d.d.d
20-30 bin greft ne varsa alsınlar çakallardan bana eksinler ;D

byburkay

• byburkay
  • Hero Member

Keşke mümkün olsa :) O zaman ben bütün sülaleyi ekim merkezine yığarım :)
Tek Yumurta ikizlerde Aynı Dna Kodunu taşınyanlarda mümkün , bu durumda zaten aynı şekilde tek yumurta ikizleri.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

tek yumurta ikizi olmak gerekıyor :D
Global Moderator

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
harbiden sempatik adamlardınız ekim iyi olmuş

Eksi sözlük

• Sr. Member
çok ilginç bir ekim konusu şaşırdım

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel olmus... sonucunu merak ettim...

Eksi sözlük

• Sr. Member
Hakan DOĞANAY adını sıkça duyduğum bir doktor özellikle çalıştığım  çalıştığım şirkette de ki üst düzey yöneticilerden bu forum sayesinde ikiz durumu beni etkiledi hem sonuç hem de bilimsel yönden maalesef ikizimiz yok
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2018, 03:18:49 Gönderen: Eksi sözlük »

shade_boi

• Yeni üye
  • *
İkisi de benim yazlıktan arkadaşlarım. Bu konuyu görünce şok oldum ve kendilerine attım. Biraz bozuldu tabi. Gizlilik esastı dedi. Ama ektirdiklerinden benim bile haberim yoktu. 2 yıl kadar olmuş. Antalya'da ektirmişler.
  • Ekim Tarihi: 20.10.2023
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4600
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Finasterid Jel + Xpecia + Multivitamin + Biotin

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
İkisi de benim yazlıktan arkadaşlarım. Bu konuyu görünce şok oldum ve kendilerine attım. Biraz bozuldu tabi. Gizlilik esastı dedi. Ama ektirdiklerinden benim bile haberim yoktu. 2 yıl kadar olmuş. Antalya'da ektirmişler.

Saçlar çıkmış mı peki ? Konuya ugrasınlar lutfen😀 Hakan hocanın kendisine sorduğumda yurtdışında olduklarını ve onlarında ulaşamadıklarını söylemişti. iletişim bilgileri hakan hocada da yok numaraları değişmiş sanırım kendiside sonucu bilmiyor 😅

Bu arada gizlilikle ilgili demişsin ama hakan hoca kendilerinden izin alarak paylaşım yapıyor. hairrestorationnetwork'da bizzat hakan hocanın kendisi paylaşım yapmış

shade_boi

• Yeni üye
  • *
Saçlar çıkmış mı peki ? Konuya ugrasınlar lutfen😀 Hakan hocanın kendisine sorduğumda yurtdışında olduklarını ve onlarında ulaşamadıklarını söylemişti. iletişim bilgileri hakan hocada da yok numaraları değişmiş sanırım kendiside sonucu bilmiyor 😅

Bu arada gizlilikle ilgili demişsin ama hakan hoca kendilerinden izin alarak paylaşım yapıyor. hairrestorationnetwork'da bizzat hakan hocanın kendisi paylaşım yapmış

Buradan paylaşmam doğru olmaz. Ama saçları çıkmış. Gayet de iyi 😂😂
  • Ekim Tarihi: 20.10.2023
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4600
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Finasterid Jel + Xpecia + Multivitamin + Biotin

Tank oktay

• Sr. Member
Benim abide Bi sac var geçen Muttalip hocaya beraber gittik hocama hocam abimden alıp bana ekelım Dedım mümkün degıl dedı bu arada abimin saclara hayran kaldı müttalip hoca 😊

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İkiz olmanız yetmez Sadece tek yumurta ikizlerinde olabilen bir işlem...

dete

• Kendi ekimim
  • Sr. Member
Gerçekten hekimliğini konuşturmuş hoca. Teorik bilgi ve birikimleri olmadan yapılacak iş değil. İnsanda kendi donöründen alınan saç bile tutmuyor bazen ve kesin bir sebep konulamıyor ortaya. Tüm bu faktörlere rağmen bu ekim cesareti ve forum üyemizin gayet de iyi çıkmış sonucunu bizimle paylaşması gerçekten takdire şayan.

ghostrider

• Jr. Member
  • **
Ayakta alkışlıyorum gerçekten çok güzel bire çalışma olmuş şimdiki durumları nasıl acaba iki kardeşin

Facebook Twitter Instagram