Gönderen Konu: Saç Ekimi kararsızlığı  (Okunma sayısı 2056 defa)

Harboli

• Jr. Member
  • **
Saç Ekimi kararsızlığı
« : 23 Kasım 2018, 21:47:09 »
Merhabalar öncelikle kısa bir süre önce saç ektirmeye karar verdim 32 yaşındayım kafamdaki açıklık da hatrı sayılır şekilde yaklaşık bir aydır araştırıyorum fakat işin içinden çıkamadım dhi yöntemi ve fue arasında kaldım ayrıca açıklığı fazla olanlarda iyi olan yer tavsiyesine ihtiyacım var lale keskin ile görüştüm çok örnek göremedim vazgeçtim,Esteworldte saç ektiren üç arkadaş var onların iyi durumda ama forumlarda çok olumsuz yorum var kafam karıştı, şimdi de Esma Serkan Ekibine yoğunlaştım fakat onların da seyrek Ekim yaptığı yorumları var yaklaşık 6000 7000 tl bütçem var tavsiyelerinizi bekliyorum .

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi kararsızlığı
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2018, 21:52:01 »
Fotoğrafları atarsan ona göre bişey diyelim abi. Saçsız silme kel alan varsa Serdar gökreme git bence eğer saç seyrek de olsa varsa Esma Serkan gayet güzel ekiyor bence ektir gitsin sakaldan da alıyorlar 8 bin liraya

Harboli

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2018, 22:02:38 »
Fotoğraf yükleyeyim

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2018, 22:12:30 »
Valla manuel dhi mikro motor falan çok önemli değil dostum, eken kişi daha önemli. Dhi manuel ekilmiş ve patlamış baya ekim var forumda, araştırmanı tavsiye ederim. Çok takılma tekniğe.

Harboli

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 23 Kasım 2018, 22:17:21 »
Açıkçası ben de öyle düşünüyorum teknik çok önemli değil sadece süreci olumlu geçirip iyi sonuca varma derdindeyim uzun süre araştırma şansım da olmadı esteworld konusunda karar vermiştim arkadaşlarım yaptırıp memnun kalmıştı ama forumda çok şikayet var Arenamed aynı şekilde bir de Hasan akıl ile fiyat aldım

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Kasım 2018, 00:30:22 »
Esteworld mü arenamedmi diye sorsan, ben açık ara arenamed derim. Adamların ektikleri çıkıyor son dönemde. Sen bence donöre değilde çıkışa odaklanmalısın.

Senin açıklığın fazla oyüzden  en az 5000 greft kadar ama dürüstçe ekebilecek,
 yani 3000 alıp 5000 ektik demeyecek yüksek geeft çalışan tescilli bir merkeze gitmelisin.
haticeyle zaman kaybetme netice güzel olsun  herhalükarda tatmin olursun.
donör izi maximum 6 ayda geçer. Arenamedi düşün bence.  Normalde arenamede mesafeli biriyim ben ama senin çıkış konusunda mağdur olmanıda istemem.

Çünkü alan geniş dhi ile uğraşma slit güzeldir senin için.

Birde fue saçların enseden tektek alınmasına verilen isimdir. Dhi ekim yöntemidir. Fue alımdır. O yüzden biri diğerine alternatif değil. Bunlar farklı şeyler.
Ekim yöntemleri slit,dhi,perkutan,keep yöntemleridir.  Fue son dönemde kullanılan neredeyse  tek alım yöntemidir.

Forumu  araştır ektirenlere özelden sor bilgi al.pişman olmayacağın bir merkezde karar kıl. Hakkında hayırlısı olsun kardeşim
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

Harboli

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 24 Kasım 2018, 10:23:47 »
Arenamed ile ilgili baya şikayet de okudum Hasan akıl ile ilgili ne düşünüyorsunuz ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2018, 12:05:03 »
kafanızın üstündeki ışıktan dolayı saç kalıtenızı anlamak mumkun degıl donördeki dostum  çok ters ışıkta kalmış
Global Moderator

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Kasım 2018, 14:15:12 »
Arenamed ile ilgili baya şikayet de okudum Hasan akıl ile ilgili ne düşünüyorsunuz ?

kardeşim hasan akıl benim daha çok yeni duyduğum biri. Yıllık ekim sayısı =tecrübedir. Bunuda göz önünde bulundur. İsimlere çok  takılma. Çok eken çok tecrübe edinmiş olur. Dikkat etmen gereken şey estetikçilerdir. İşi sadece ekim olanlara git. He olur saçta ekeriz hallederiz  diyenlere gitme. Bu işlerde yenisin.  önceliklerini belirle ve ne istediğine karar ver. Senin kafaya herkes ekim yapamaz. Cesaret ister.Oyüzden fazla alternatifin yok malesef.

sonuçları incele ve açıklık  durumu seninle aynı olan ekim yaptırmış kişilerin sonuçlarına bak kararını ver.tek değil birçok sonucu olanlara yoğunlaş en doğrusu böyle olur. Tek atımlık şansını iyi kullan kardeşim.
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

Harboli

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 24 Kasım 2018, 15:42:12 »
Hintel tekrar atıyorum ışıksız

Harboli

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 24 Kasım 2018, 15:44:50 »
Sitede benim gibi açıklığı olup memnun olan birilerini aradım fakat konuları genelde yarım kalmış son hallerini pek göremedim Esma Serkan da seyrek kalıyor diyorlar bütçeme de uygun olmalı Serdar gökrem nekroz olayı korkutuyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Kasım 2018, 16:05:41 »
Donör yogun ama saç telleri ince genetik dökülmeden dolayı kafanız da tolejen faza düşmüş bir çok saç teli var bu da demektir ki dht güçlü bir şekil de mevcut donör deki saçlarında ince yakı kısaca ekim alanı verimli bir tarla olmayabilir çıkış bakımından beklentiniz yüksek degilse ekim yaptırabilirsiniz ama ek olarak finasterid i araştırın derim 1 sene kullanırsınız /aklınıza yatarsa ekimle birlikte. 145 cm2 bir alan  2 operasyon şeklin de planlama olabilir 2500 2500 seklinde yada 3500/1500

145/5000= 29/30 arası cm2 gret saç ortalanızı bilmiyorum umarım iyidir. Frede eklersen 20/25 denilebilir sonuç tabi herşey yolunda gider ise
Global Moderator

Harboli

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 24 Kasım 2018, 17:42:49 »
Teşekkürler Hintel kardeş tespitlerin doğru Esma Serkan tetik Ekim’leri hakkında ne düşünüyorsun ya da Hasan akıl

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 24 Kasım 2018, 19:34:39 »
Teşekkürler Hintel kardeş tespitlerin doğru Esma Serkan tetik Ekim’leri hakkında ne düşünüyorsun ya da Hasan akıl

Araştırıp kendi kararını vermelisin dostum senin için en doğrusu bu olur
Global Moderator

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 24 Kasım 2018, 22:48:26 »
ben ce 38 vya 40 yasına kadar beklemelidin...dökülme iyice yavaşlamalı...

Facebook Twitter Instagram