Gönderen Konu: Esteanka saç ekimi hatası  (Okunma sayısı 8699 defa)

EMİNBEY

• Hero Member
Ynt: Esteanka saç ekimi hatası
« Yanıtla #15 : 04 Eylül 2019, 05:26:28 »
Ben adamla görüştüm telefonda 2750 fiyat sık ekim 3500e yaparım dedi.görüşme ve ekim için adres aldım 😁 Köroğlu Uğur Mumcu caddesinde evde ekecekmiş. Hastanede ekersek 2000 tl fark olur diyor, dolandırıcı bu arkadaş  bence de gitmeyin
way anasını ya bunlar ne yaptığını zannediyor ya...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 11 Eylül 2019, 02:17:18 »

ev ortamında saç ekmek suç dur  hastane ortamı harici saç ekemez kimse uygun şartlar oluşmalı..
Global Moderator

Serdar gümüş

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 04 Kasım 2019, 13:43:44 »
Ya arkadaş yalan söylüyorsunuz destekli söyleyin adamın okadar iyi sonucunu gördüm birebir görüştüm evde ekim yapma nedir ya salak salak yorumunuz var gidin kendiniz görüşün burda karalama yapmanıza gerek yok ayrıca prosüdür dediğime çok takılmışsınız kimse kimsenin yanında 6 ay yatmıyor kim bilir nasıl birşey yapmışki çıkmamış bu adam bitanemi saç ekimi yapmış şimdiye kadar sadece malın biri yorum yapmış adamın hakkımda başka şikayet yok

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 04 Kasım 2019, 17:45:00 »
Ya arkadaş yalan söylüyorsunuz destekli söyleyin adamın okadar iyi sonucunu gördüm birebir görüştüm evde ekim yapma nedir ya salak salak yorumunuz var gidin kendiniz görüşün burda karalama yapmanıza gerek yok ayrıca prosüdür dediğime çok takılmışsınız kimse kimsenin yanında 6 ay yatmıyor kim bilir nasıl birşey yapmışki çıkmamış bu adam bitanemi saç ekimi yapmış şimdiye kadar sadece malın biri yorum yapmış adamın hakkımda başka şikayet yok

Öncelikle adam gibi konuş. Kim bilir nasıl bir şey yapmışta saçları çıkmamış derken? Ne yapmış olabilir ? Hadi söyle .. kafasını duvarlara mı sürtmüştür mesala? Sen adamın yanında mı çalışıyorsun nerden gördün iyi sonuçları?
Global Moderator

Öz58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 04 Kasım 2019, 21:37:36 »
Öncelikle adam gibi konuş. Kim bilir nasıl bir şey yapmışta saçları çıkmamış derken? Ne yapmış olabilir ? Hadi söyle .. kafasını duvarlara mı sürtmüştür mesala? Sen adamın yanında mı çalışıyorsun nerden gördün iyi sonuçları?
Bu şahıs bukadar övdüğüne göre bu ekim yerinin bir elemanı herhalde. Alıştık artık ekimileri rezalet olanlar hasta gibi övücü yorumlar yapıyorlar.

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 07 Kasım 2019, 21:41:28 »
Ev yapımı baklava olurda ev yapımı saç ekimi olmazmı diye savunma yapmasını beklerdim reklamcı arkadaşın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 21 Aralık 2019, 13:34:08 »
Ekim merkezi bu ekimin kendisine ait olmadığını belirtiyor Rakip firmanın iftirasıymış şeklinde belirtiyor.
Size ilgili mesaj attık lütfen dönüş yapın böyle bir yalan uydurucağınızı sanmıyoruz ama teyid etmek zorundayız.
Global Moderator

Moonlite

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 01 Ocak 2020, 20:27:04 »
Kardeşim yalan söylemiyorum durduk yere şuraya girip neden karalayım size dedikleri merdiven altı yer işte aha işte arkadaş aramış söylemiş duyacağını duymuş ben ödemeyi önden yaptım adam tabi ben yapmadım diyecek sana dermi ben yaptım diye 1 senelik haliydi yalanmı söylüyorum aha çıktı aha çıkacak arıyorum neden çıkmadı diye bir seneye anca tamamlıyor deyip duruyor bir sene sonra gittim nolacak şimdi dedim adam sadece maliyetini öde tekrar ekelim diyor denyo sanki çocuk oyuncağı işi gitmeyin kardeşim yalan söylüyorsam namerdim bakın yine koyuyorum resim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 01 Ocak 2020, 20:30:25 »
Dostum ben zaten sana yalan söylüyorsun demedim merkez bize mail attı onlara sizin ekiminiz olmasa neden böyle bir şey paylaşılsın konuyu paylaşan arkadaşa sormadan silemeyiz dedim sana sordum ama onlar baya idda etti bizim değil rakip firma bizi karalamak için yapıyor vs dediler elinde onlarla konusman ya da başka bisi varsa paylaş
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #24 : 01 Ocak 2020, 20:39:11 »

Moonlite geçmiş olsun dostum    emin
Buna anladığın  herşey  doğru   .

aslanoglu

• Full Member
« Yanıtla #25 : 04 Temmuz 2020, 00:45:05 »
yav ayakkabı alırken 10 mağaza geziyoruz, kafayı kimlere emeanet ediyorz gökay doktor dediniz, gerçekten doktormu gördünmü acaba diplomasını _?

Serdar gümüş

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 29 Ocak 2021, 14:35:24 »
İlk paylaşılan fotoğrafla 2. Paylaşılan fotoğrafın alakası yok düzenbazlığın bukadarı insanların ekmeğiyle oynamayın kardeşim adam elini bile sürmemiş size sizi tanımıyor bile nerenin adamıysan onu söyle bence size tavsiyem gşdşn bu adamla görüşün yaptığı sonuçları görün bu adam apartman dairesinde falan yapmıyor iftira atıyorsunuz resmen Ayrıca ben firma çalışanı falan değilim isteyene özelden numaramı paylaşırım

Serdar gümüş

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 29 Ocak 2021, 14:37:41 »
Bu adam birtek sanamı saç ekti ben gittim 4 tane hard disk fotoğraf var elinde dünya kadar öncesi sonrası gördüm bunca insandan birtek sen olmuşsan kusura bakma senin Bakamadığın için o saç O hale gelmiş.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 29 Ocak 2021, 15:57:34 »
Bu adam birtek sanamı saç ekti ben gittim 4 tane hard disk fotoğraf var elinde dünya kadar öncesi sonrası gördüm bunca insandan birtek sen olmuşsan kusura bakma senin Bakamadığın için o saç O hale gelmiş.

Bence burada böyle saçma savunmalar yapmayın.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram