Gönderen Konu: asmed dönüş yapmadı :((  (Okunma sayısı 6979 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: asmed dönüş yapmadı :((
« Yanıtla #30 : 05 Nisan 2019, 02:46:15 »
hintel banada yardımcı olurmusun asmed ile ilgili mesaj attım pm ama sanırım görmedin.

gördüm ama senden önce cvp lamam gereken mailler ve mesajlar vardı :) yolladım kardeşim umarım yardımcı olur sorularına

crow

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 29 Mayıs 2019, 13:37:19 »
asmede  email ile  fotoğraflarımı yolladım , bana süreçle ilgili bir ön cevap gönderdiler, ancak şu an randevu alıp konsültasyona katılmak saç ekimi için tarih almak istediğimi hem bana mail atan asmed personeline hem email hem telefon hem watsap üzerinden iletmeme rağmen, asmedi telefonla aramama rağmen 2 haftaya yakındır dönüş alamadım.  istanbulda olsam kliniğe gideceğim ama farklı şehirdeyim ve randevusuz gitmek istemiyorum. bununla ilgili yardım edebilecek birileri varsa çok sevineceğim.

aynı şeyi suan bende yaşıyorum ön cevap verip, randevu için yaklaşık 2 haftadır cevap alamıyorum. Hintel banada yardimci olabilir misin?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 29 Mayıs 2019, 14:03:38 »
asmede  email ile  fotoğraflarımı yolladım , bana süreçle ilgili bir ön cevap gönderdiler, ancak şu an randevu alıp konsültasyona katılmak saç ekimi için tarih almak istediğimi hem bana mail atan asmed personeline hem email hem telefon hem watsap üzerinden iletmeme rağmen, asmedi telefonla aramama rağmen 2 haftaya yakındır dönüş alamadım.  istanbulda olsam kliniğe gideceğim ama farklı şehirdeyim ve randevusuz gitmek istemiyorum. bununla ilgili yardım edebilecek birileri varsa çok sevineceğim.

aynı şeyi suan bende yaşıyorum ön cevap verip, randevu için yaklaşık 2 haftadır cevap alamıyorum. Hintel banada yardimci olabilir misin?

ismini cismini bılmıyorumki dostum nasıl yardımcı olayım :)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram