Gönderen Konu: Umudunuzu kaybetmeyin (Mükemmel geri dönüş)  (Okunma sayısı 2983 defa)

oralminoxidil

• Hero Member
Umudunuzu kaybetmeyin (Mükemmel geri dönüş)
« : 05 Aralık 2020, 18:23:52 »
Arkadaşlar bunu phh forumlarında buldum bu seviyeden bile geri dönüş varsa yani saçları dökülen arkadaşlarımız umudunu kesmesin diye yazıyorum.
İlk fotoğrafta fin kullanıyor sürekli. Tamamen kel kalmamasını fin kullanmasına bağlamış. Bütün aile üyeleri kel zaten göründüğü gibi.
Daha sonra derminator2(bu dr. penin daha gelişmiş versiyonu gibi ) ve minoksil kullanmaya başlamış . Ancak tam etkiyi masajlara başladıktan sonra hissettiğini söylemiş. Çok fazla kepek dökmüş. Farkettiği en önemli şey deri esnekliği kat kat artmış ve ikinci fotodaki haline ulaşmış. Daha sonra dut kullanmaya başlamış fin yerine ve saçının zamanla aldığı yoğunluk inanılmaz. Yanetki olarak yüzde 20 libido düşmesi yaşadığını duta geçtikten sonra düzeldiğini yazmış. Tedavide en önemli şeyin masaj olduğunu defalarca vurgulamış.
Bence kafa şekli de net olarak değişmiş bu 5 yıllık bir süreç ve inanılmaz bence . Bazı kişilerin motivasyonunu kaybettiğini tedaviyi bıraktığını okudum umarım onlara yardımcı olur .

Kerimm34

• Hero Member
Ynt: Umudunuzu kaybetmeyin (Mükemmel geri dönüş)
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2020, 00:54:17 »
pek inandırıcı değil dostum.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2020, 00:58:40 »
Phh forum nedir? Link verir misin konuyu

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2020, 11:09:35 »
Phh forum nedir? Link verir misin konuyu

perfecthairhealth.com before after kısmında var ama ben forumlarından aldım link atsam bile üyelik 6 ay için 100 dolar giriş yapmadan göremezsiniz

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2020, 12:46:29 »
O taraktaki pislik nedir 🆎
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2021, 19:47:33 »
Son zamanlarda forumun modu çok düşmüş. Bu konu ve diğer kılavuz geldiğinde forum bir süre baya ümitlenmişti genel olarak. Şuan tekrar bi karamsarlık hakim. Bu yüzden bu konuyu hortlatmak istedim.

Arkadaşlar bu olaylar hâlâ yaşanıyor. Bu sonuçları alan binlerce kişi var. Ama asıl şey doğru tedavi.
Umudunuzu hâlâ kaybetmeyin
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2021, 20:14:04 »
Son zamanlarda forumun modu çok düşmüş. Bu konu ve diğer kılavuz geldiğinde forum bir süre baya ümitlenmişti genel olarak. Şuan tekrar bi karamsarlık hakim. Bu yüzden bu konuyu hortlatmak istedim.

Arkadaşlar bu olaylar hâlâ yaşanıyor. Bu sonuçları alan binlerce kişi var. Ama asıl şey doğru tedavi.
Umudunuzu hâlâ kaybetmeyin

Lan ne yaşanması adamların hepsi kel döndükleri duruma bak belki bir ihtimal arkada ki böyle olmuştur diyorum ama imkansız abi giden gitti mi geri dönmüyor nw5-6 adam nw 1 gelmiş imkansız

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2021, 20:19:45 »
Lan ne yaşanması adamların hepsi kel döndükleri duruma bak belki bir ihtimal arkada ki böyle olmuştur diyorum ama imkansız abi giden gitti mi geri dönmüyor nw5-6 adam nw 1 gelmiş imkansız

Geri dönüş yaşayan arkadaki adam. Bu arada nw5-6 adamın ekimden başka şansı yok denecek kadar az. Ha bazıları aşırı iyi alıcı oluyor nw1 dönen dahi var. Ama kesinlikle imkansız değil. Yabancı forumlarda minoxidil ve/veya finasterid kullanıp nw3-4'ten nw1-2 geri dönen yüzlerce adam gördüm. Bunlar sadece gördüklerim. Peki neden bu forumda bu sonuçlardan hiç yok?

Çünkü adam döngüden korkuyorum, minoxidil kullanamam diyor. Fin kullanırsam erkeklik gider, onu da kullanmam diyor. Rasyonel düşünürsek bunlar olmadan yukarıdaki bahsettiklerim imkansiz
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 20 Mayıs 2021, 20:39:16 »
Geri dönüş yaşayan arkadaki adam. Bu arada nw5-6 adamın ekimden başka şansı yok denecek kadar az. Ha bazıları aşırı iyi alıcı oluyor nw1 dönen dahi var. Ama kesinlikle imkansız değil. Yabancı forumlarda minoxidil ve/veya finasterid kullanıp nw3-4'ten nw1-2 geri dönen yüzlerce adam gördüm. Bunlar sadece gördüklerim. Peki neden bu forumda bu sonuçlardan hiç yok?

Çünkü adam döngüden korkuyorum, minoxidil kullanamam diyor. Fin kullanırsam erkeklik gider, onu da kullanmam diyor. Rasyonel düşünürsek bunlar olmadan yukarıdaki bahsettiklerim imkansiz

Nw3-4 ten dönene eyvallah ama nw5-6-7 den dönen biri ekim olmadan bunu başarması imkansız ha sen inanırsın eyvallah ama ben inanmıyorum hocam

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 20 Mayıs 2021, 21:01:06 »
Nw3-4 ten dönene eyvallah ama nw5-6-7 den dönen biri ekim olmadan bunu başarması imkansız ha sen inanırsın eyvallah ama ben inanmıyorum hocam

Saygı duyarim hocam. Nw5-6 dan dönüş olabiliyor ama döngüleri çok ağır geçiyor genelde. Ekim şart
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 21 Mayıs 2021, 03:22:50 »
Fake kesinlikle.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 21 Mayıs 2021, 14:49:17 »
arkadaşlar konuyu açan benim bizzat forumda adam 5 yıllık mücadelesini paylaşmış ve hala da güncelliyor neden fake olduğunu düşündünüz bilmiyorum ama sadece finle 2 3 nw ileri atacak kadar şanslı insanlar var. bu adam dut minox iğneleme masaj ile 5 yılda aldığı sonuç fake falan değil isteyen perfecthairhealthe  üye olup inceleyebilir ordaki en iyi geri dönüşlerden birisi bu adam. fake olsa paylaşmam zaten

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 22 Mayıs 2021, 01:46:40 »
5 yıllık bir tedaviden bahsediliyor ve adam genç fake olma olasılığı düşük

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 22 Mayıs 2021, 20:08:22 »
Her gün sert sıkmali masaj yapıyorum 10-15 dakika . Daha ikinci aydayim takviye olarak da xpecia ne zaman acaba sonucu görürüm

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 22 Mayıs 2021, 21:33:06 »
Her gün sert sıkmali masaj yapıyorum 10-15 dakika . Daha ikinci aydayim takviye olarak da xpecia ne zaman acaba sonucu görürüm

Xpecia ilk 2 kutuda dökülmelerim daha da arttı 3. Kutuda azalmaya başladı şu an 4. Kutudayım günde 2 devam dökülme durma seviyesine geldi şükür he yanında masaj da yapıyorum omega 3 de alıyorum dermarollerı bıraktım  dermastamp bekliyorum hangisi etki ett toplu mu etki etti bilemem. Ama şu bir gerçek önceden masaj yaparken 10-15 tel saçım giderdi şimdi ya 1-2 ya hiç
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram