Gönderen Konu: Uraw mavi saç serumu  (Okunma sayısı 4402 defa)

Galaksi

• Full Member
Ynt: Uraw mavi saç serumu
« Yanıtla #30 : 14 Temmuz 2019, 17:04:34 »
Benim kullandığım hiçbir programda uraw serum yazmıyor. Türkiye ilaç ve tıbbi cihaz kurumununda böyle bir onayı yok. Arkadaşlar bakanlık onayı o kadar kolay mı herkesin bildiği xpecia tb ve hair fort bile sağlık bakanlığı onaylı değil diye biliyorum. Kaldı ki uraw olacak .....

Xpecia falan sağlık onaylı değilse nasıl ecza deposuna girebiliyor?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 14 Temmuz 2019, 18:28:08 »
ürünün içeriği belli ve şu şekilde; Uraw mavi saç serumu içeriği;Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol, Keratin, Caffeine, Phenoxyethanol, Chamomille Recutita Flower Extract, Caprylyl Glycol, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Echinacea Purpurea Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate,Alcohol, PEG-35 Castor Oil, Polysorbate 20, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Inositol, Calcium Pantothenate, Allantoin, Linoleic Acid, Biotin, CI 42090.

finasterid yok minoxil yok tamamen güvenilir bir içeriği var ve tanıtımında saç çıkarıcı etkisinden çok bahsedilmiyor,en azından resmi sitesinde bu böyle.bakanlık onaylı ve zararsız bir içeriği var.
ben şahsen alıpta denemem ama almak isteyen olursada alma zararlı demem çünkü zararlı bir formülü yok ve dediğim gibi bakanlık onaylı.

Bakanlık onaylı mı?

sitelerinde öyle yazıyor bence bunu üretenler zararsız bir içerik yapıp sonrada  içeriğiyle orantısız bir şekilde tanıtım yapmakta yani zeki ve kurnazca  :)
içinde fındık yağı falan var , içeriğinde ki en iddialı şeyde bu.

Yine aynı sitede peruk u yeni saç çıkışı diye de gösteriyor... inanmayın öyle şeylere

blackman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 14 Temmuz 2019, 20:20:50 »
Benim kullandığım hiçbir programda uraw serum yazmıyor. Türkiye ilaç ve tıbbi cihaz kurumununda böyle bir onayı yok. Arkadaşlar bakanlık onayı o kadar kolay mı herkesin bildiği xpecia tb ve hair fort bile sağlık bakanlığı onaylı değil diye biliyorum. Kaldı ki uraw olacak .....

tarım bakanlığı olabilir ,benim bildiğim tarım bakanlığı zırt pırt bitkisel ilaç diye destekleyici gıda statüsünde çoğu ürüne onay veriyor ama ciddi ilaçların sağlık bakanlığı onayı olması zorınlu.expecia vitamin desteği olduğu için arkadaşın dediği doğru olabilir.

Ecz.Holmes

• Full Member
« Yanıtla #33 : 14 Temmuz 2019, 21:04:21 »

Gıda takviyeleri tarım bakanlığınca onaylanıyor hocam . Firmayı arayıp sorabilirsiniz. Birçok vitamin takviyesi öyle .

Facebook Twitter Instagram