Gönderen Konu: Uraw mavi saç serumu  (Okunma sayısı 42067 defa)

Don Vito Corleone

• Sr. Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Uraw mavi saç serumu
« Yanıtla #90 : 09 Ekim 2019, 18:30:23 »
Öyle demişler  ama  eczane  lerde yok

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #91 : 09 Ekim 2019, 18:37:21 »
Eczanelerde satılıyormu bilmiyorum ama ben inanmadım bence güven vermek için öyle söylenmiş
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

Don Vito Corleone

• Sr. Member
« Yanıtla #92 : 09 Ekim 2019, 19:01:37 »
%100 saç çıkartıyor   ben  üretim    ;D 

nainggolan

• Newbie
  • *
« Yanıtla #93 : 10 Ekim 2019, 23:21:28 »
evet arkadaşlar sonunda vakit bulabildim ,nerde kalmıştık ;)..hımm şu son zamanların popüler ortalığı kasıp kavuran dandik mavi serumundan bahsedeceğiz   :-[
mavi serumun mucidi kimdir bilinmiyor diyorduk fakat bu doğru değil arkadaşlar.çoğunuzun aslında ismine aşina olduğu birisi tarafından yaklaşık altı ay kadar önce bulundu .işin gerçeği buna bulundu demekte pek doğru olmaz çünkü bu bir keşif değil tamamiyle bir aldatmacadan ibaret olan bir pazarlama taktiği denilebilecek başarılı bir ürün sunma sanatı diyelim.mavi serumun babası olan şahıs aslında altı ay önce değil 2 sene kadar önce formülün ilk temellerini atmıştı fakat içerisinde antiandrojenler barındırıyordu ve rengide mavi değildi ,bebek mavi serumun asıl rengi toprak rengiydi fakat altı ay kadar önce mucidi formülün içerisine mavi rengi veren başka bir bitki ekleyince ürünün rengi toprak renginden mavi renge dönüştü.formülde bir diğer kayda değer önemli bir fark daha vardı ki asıl  kitleleri farkında olmadan etkileyen etken bu oldu.artık içerisinde antiandrojen barındırmıyordu ve tamamen bitkiseldi.mucidinin böyle bir değişikliğe gitmesinin tek bir nedeni vardı çünkü artık antiandrrojenlere ihtiyacı kalmamıştı.son bir senede elinde o kadar saç çıkardığı kişinin resmi vardıki artık reklama bile ihtiyacı yoktu .siparişler almış başını gitmiş ,önceleri kişi bazında satış yaparken artık toptancı konumuna gelmiş ve ülke genelinde aracılar vasıtasıyla toplu satışlardan dolayı tedarik konusunda sıkıntılar çekmeye başlamıştı .siparişleri zar zor yetiştirirken sloganı yüzden fazla bitki karışımıyla bu losyonu üretiyorum olmuştu . o zamanlar losyon deniyordu ama ürünü toptan satın alıp satışını yapan bazı tedarikçiler ismini renginden dolayı mavi serum olarak değiştirdiler.
mavi serumun içeriğinden bahsetmeden önce birazda mucidinden yani bingöllü fatihten bahsedelim.kendisi kel fakat kendi icat ettiği bitkisel karışımlarla saç çıkardığını ,sırf bu yüzden binlerce bitki formülünü kafasında yıllarca denediğini ve en sonunda gizli formülü bulduğunu idda eden birisi.iddiasına göre yüzlerce bitkiyi kullanarak solüsyonunu yapıyormuş ,yaşadığı yerde endemik ve  genel bitki popülasyonuna bakarak en fazla 60 çeşit bitki türü  olduğunu varsayarsak  iddasının nasılda abartılı bir söylem yada tamamen bir slogandan ibaret olduğunu düşünmemek elde değil.çeşitli bitkileri kullanarak yaptığı serumun yada losyonun hangi bitkileri içerdiğine geçmeden önce bingöllü fatihin bu işi nereye kadar vardırdığı ile  ilgili bir resim ekleyelim https://i.imgyukle.com/2019/10/10/E5d5Sb.jpg  yeni açtığı yerlerden birtanesi.aslında bir süre önce hesaplarına el konulmuştu fakat müfettişler ürünleriyle ilgili gerekli belgeler elinde olduğu için garip bir şekilde denetimden geçti ve hesapları tarafına tekrardan iade edildi.

kurduğu dağıtım ağıyla ülke geneline kadar yayılan mavi serum bir anda popüler olunca bazı kozmetik şirketlerinin dikkatini çeker.başlangıçta toptan alım yapan yerel satıcılar ürünün etkili olduğuna eminlerdi fakat sonrasında içerisinde antiandrojen içermeyen partiler ellerine ulaştığında ürünle ilgili kuşku duymaya başladılar ve formülünün peşine düştüler kısmen elde ettikleri bilgilerle kendi ürünlerini üretmeye başladılar ,nasılsa artık kimse etkilimi diye bakmıyordu, bile bu çılgın alıcı kesimi memnun etmek umurlarında değildi aralarında hızlı bir rekabet başladı ve en sonunda kozmetik şirketlerinin eline geçti .tamda bu esnada bazı satıcılar mardin mavi serum hikayesini yayarak bu işten rakipleri arasından nasıl sıyrılabilirim hesapları yapıyorken bu tarz ürünlere merakı olan bahsi geçen kozmetik şirketi olaya el atarak ne kadar hızlı o kadar iyi tekelleşme mantığıyla ürünü doğru dürüst arge bile yapmadan piyasaya sürdü ama onlarında en büyük yanılgısı en başta bingöllü tarafından pazarlanan ürün ile en son altı ay önce sürümü yapılan mavi serumun farklı bir formülü vardı ve en nihayetinde içerisinde antiandrojen barındrımıyordu.ilk formülde hem kimyasal antiandrojenler ve bitkisel bir kaç antiandrojen varken ikincisinde sadece kısmen etkili olabilen bitkilerden oluşan antiandrojenler vardı fakat aslında bu bile erkek tipi genetik saç dökülmesinde devrim niteliğinde bir karışımdan oluşuyordu aynı propacilde olduğu gibi içeriğinin bitkisel olması büyük bir buluştu ama burda unutmamak gerekirki procapil bile saç dökülmesi medikal tedavi için  ilaç enstümanı kulvarında çöp olmaya doğru yol almış bir formülken bu son formülden çılgınca medet ummak pek akıl karı olmasa gerek.üstelik procapilin yanetkileri yokken mavi serumun her antiandrojen kullanımında olduğu gibi kısmende olsa yanetki yapabilme olasılığı  bulunmakta ve dahası varki bunun ciddyetiyle ilgili herhangi bir araştırma olmadığı  için şimdilik tahminen kısmen diyebiliyoruz .
bu günkü yazımı burda sonlandırıyorum arkadaşlar ,sağlıcakla kalın.yarın veyahut ertesi gün vakit bulunca mavi serumun içeriği ile ilgili bilgi vereceğim burada.özellikle içeriğinde hangi  bitkiler bulunuyor ve bunların etkisi nedir bunlarla ilgili bir yazı yazdıktan sonra bu konudan farklı olarak saç dökülmeniz ile  ilgili neler yapabilirsiniz bunlar ile ilgili çarpıcı bir kaç açıklama yapmak istyorum :) özellikle genetik sandığınız ama aslında dolaylı olarak genetik saç dökülmeniz ile ilgili  :) saçlarınız genetik olarak dökülmeye kodlu değil buna inanabilirsiniz ,bunu ispatını size sunmak için burda olacağım.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 11 Ekim 2019, 18:52:32 »
Verdiğiniz linkteki görsel gerçek değil.  Modelleme ile çizilmiş bir çizim..

teslakelmiydi

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 17 Ekim 2019, 20:13:38 »
Saç ektirmiş biriyim arkadaşlar. Forum moderatörü ismini hatırlamadığım bir eleman yorumlarımdan dolayı atmıştı. Zekeriya kul a saç ektirmiştim. Sonuçlarımı bekleyen arakadaşlar vardı onlara gösteremedim. Ama şunu soyelyebilirim başarılı oldukça iyi bir ekim oldu. 15 aylık sonuç gerçekten memnunum. Öncelikle yeri gelmişken saç ekimi ile ilgili yorumlarımı eklemk istiyorum. İyi bir gözlemciyim dikkate almanızda fayda var.
1) Saç ekiminde öyle ağrısız acısız bişey değil, herkesin acı eşiğine göre etkisi var. Ben baya etkilenmiştim
2) Saç ekiminde alınacak olan sonuç gençliğinizdeki saç yoğunluğunun en iyi ihtimalle yüzde 30  yoğunluğudur. Çünkü orjinal sıklığında saç ekmek mümkün değil. Bunu bilin hayal kırıklığına uğramayın
3) Ekildikten sonra saçlar dökülmez geyiğine inanmayın. Evet yok o saçların genetiği dökülmeye programlı değil vs gibi ezbere konuşuyor herkes ancak durum oyule değil. Bakın saçın büyüme gelişme dinlenme gibi evreleri var. Arkadaki saçlar önceki saçlara göre daha uzun ömürlü. Ama inanın onlar da dökülüyor. Ön saçlar kadar kolay olmasa da zamanla inceliyor ve ve büyüme fazı kısalıyor dinlenme fazı uzuyor yani saç ölmese de orda dökülüp dinlenme fazı uzadığı için saçların az kalmış oluyor. Buna dökülme diyorum. Okuduğunu anlayanlar kendi yorumlasın
4) Saç ekildikten sonra da uzun bir süre bakım şart. Procapil bu mavi serumdan filan daha iyi bir madde. Hepsini kullanmış biri olarak finasterids+ minoksil ortak kulanım etkisini gösteriyor. Benim iki ayda saçlarım iki katına çıktı. procapil+ xpecia dökülme için tavsiyem. ekim yaptıranlar için de tavsiye ederim
5) Mavi serum ile ilgili yakın iki arkadaşım kullandı inanamadım gerçekten şaşırtcı derecede saç çıkarmıştı. Hemen kullanayım dedim ancak arkadaş bıraktıktan bir ay sonra olan saçlarının da döküldüğünü gördüm. Adam kel kalmıştı daha beter. O yüzden vazgeçtim. Bir de sitesinde okuduğumda 6 ay kullandıktan sonra artık saçların dökülmez diye altını çizmişti reklamnını yapan o zat. Bu lafı duyunca zaten ne kadar amatör olduklarını anladım. Ekilen saç bile dökülüyor ve dünyada saçın kalıcı tedavisi yok iken bnu soyleyebilen adama tabi güldüm ve geçtim. Bir de fırssatçılık var 139 tl 15 günlük kullanım yazmışlar. Bence çok pahalı.

Bak sayın moderatör söytlediklerim beni bağlar. Bir daha benim yorumlarıma laf atmazsan ve saygısızlık etmezsen sevinirim.

Don Vito Corleone

• Sr. Member
« Yanıtla #96 : 18 Ekim 2019, 23:20:58 »
    kell  olan herkes izlesin

Facebook Twitter Instagram