Gönderen Konu: Uraw mavi saç serumu  (Okunma sayısı 72803 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Uraw mavi saç serumu
« Yanıtla #91 : 09 Ekim 2019, 18:37:21 »
Eczanelerde satılıyormu bilmiyorum ama ben inanmadım bence güven vermek için öyle söylenmiş
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #92 : 09 Ekim 2019, 19:01:37 »
%100 saç çıkartıyor   ben  üretim    ;D 

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 11 Ekim 2019, 18:52:32 »
Verdiğiniz linkteki görsel gerçek değil.  Modelleme ile çizilmiş bir çizim..

teslakelmiydi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 17 Ekim 2019, 20:13:38 »
Saç ektirmiş biriyim arkadaşlar. Forum moderatörü ismini hatırlamadığım bir eleman yorumlarımdan dolayı atmıştı. Zekeriya kul a saç ektirmiştim. Sonuçlarımı bekleyen arakadaşlar vardı onlara gösteremedim. Ama şunu soyelyebilirim başarılı oldukça iyi bir ekim oldu. 15 aylık sonuç gerçekten memnunum. Öncelikle yeri gelmişken saç ekimi ile ilgili yorumlarımı eklemk istiyorum. İyi bir gözlemciyim dikkate almanızda fayda var.
1) Saç ekiminde öyle ağrısız acısız bişey değil, herkesin acı eşiğine göre etkisi var. Ben baya etkilenmiştim
2) Saç ekiminde alınacak olan sonuç gençliğinizdeki saç yoğunluğunun en iyi ihtimalle yüzde 30  yoğunluğudur. Çünkü orjinal sıklığında saç ekmek mümkün değil. Bunu bilin hayal kırıklığına uğramayın
3) Ekildikten sonra saçlar dökülmez geyiğine inanmayın. Evet yok o saçların genetiği dökülmeye programlı değil vs gibi ezbere konuşuyor herkes ancak durum oyule değil. Bakın saçın büyüme gelişme dinlenme gibi evreleri var. Arkadaki saçlar önceki saçlara göre daha uzun ömürlü. Ama inanın onlar da dökülüyor. Ön saçlar kadar kolay olmasa da zamanla inceliyor ve ve büyüme fazı kısalıyor dinlenme fazı uzuyor yani saç ölmese de orda dökülüp dinlenme fazı uzadığı için saçların az kalmış oluyor. Buna dökülme diyorum. Okuduğunu anlayanlar kendi yorumlasın
4) Saç ekildikten sonra da uzun bir süre bakım şart. Procapil bu mavi serumdan filan daha iyi bir madde. Hepsini kullanmış biri olarak finasterids+ minoksil ortak kulanım etkisini gösteriyor. Benim iki ayda saçlarım iki katına çıktı. procapil+ xpecia dökülme için tavsiyem. ekim yaptıranlar için de tavsiye ederim
5) Mavi serum ile ilgili yakın iki arkadaşım kullandı inanamadım gerçekten şaşırtcı derecede saç çıkarmıştı. Hemen kullanayım dedim ancak arkadaş bıraktıktan bir ay sonra olan saçlarının da döküldüğünü gördüm. Adam kel kalmıştı daha beter. O yüzden vazgeçtim. Bir de sitesinde okuduğumda 6 ay kullandıktan sonra artık saçların dökülmez diye altını çizmişti reklamnını yapan o zat. Bu lafı duyunca zaten ne kadar amatör olduklarını anladım. Ekilen saç bile dökülüyor ve dünyada saçın kalıcı tedavisi yok iken bnu soyleyebilen adama tabi güldüm ve geçtim. Bir de fırssatçılık var 139 tl 15 günlük kullanım yazmışlar. Bence çok pahalı.

Bak sayın moderatör söytlediklerim beni bağlar. Bir daha benim yorumlarıma laf atmazsan ve saygısızlık etmezsen sevinirim.

Sikayet

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #95 : 23 Kasım 2019, 04:10:02 »
Arkadaşlar söyleyince reklam anlıyorlar gerçekten mavi suyu bulan kişi bingöllü fatih denilen kişidir taklitleri çoğaldığı için mavi suyun da rengini değiştirdi adam

Kardanadam

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #96 : 19 Aralık 2019, 13:21:35 »
Ülkede sahtekarlık ile para kazanmak çok kolay malesef, illa denemek niyetindeyseniz çevrenizde kimya labaratuarında çalışan tanıdığınız varsa HPLC cihazından ürünün içeriğini araştırın, rastgele kafanıza sürmeyin. Çünkü ciddi yan etkileri olabilir ve hemen görmeseniz bile ilerleyen yaşlarda dokularda biriken bu ne olduğu belirsiz maddeler olumsuz sonuçlar doğurabilir. Zaten tüylenme yapan alternatifler var minoxil gibi fakat bu tarz ilaçlarda 5-6 ayda bir döngüye giriyor. Yani kalıcı olmayan çözümlerle sağlığınızı ve paranızı riske atmayın bu sahtekarları zengin etmeyin. Genetik dökülme için bence en mantıklısı güvenli bir klinikte saç ektirmek. Şayet dökülmeniz saç kıran, mevsimsel veya erken yaş strese bağlı saç dökülmesi ise vitamin+ilaç  takviyesi ve saç bakımı yeterli olacaktır. Ama kalıtsal dökülmenin en mantıklı çaresi ağır dökülme evresi bitince saç ektirmek. Eğer dönör yetersiz açıklık çok fazlaysa ve imajınız hayatınızda çok önemliyse protez olayıda denenebilir.

Levent 678

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #97 : 15 Ocak 2020, 05:40:20 »
Bu konu çok ilgi görmüş. Bütün yorumları okuyamadım. Fakat uraw blue hazır serumu 6 şişe yani 3 ay kullandım. Ondan önce de 3 şişe İstanbul'da bir arkadaş yardımı ile merdiven altı bir ilaç kullandım şişe başı 400 verdim her şişe bir ay gitti. Farkı 1. Ayda hissettim. Daha sonra tuzlu fiyat olunca urawa geçtim şişe 100 TL her şişe 15 günlük. Okşar iyi bir sonuç aldım ki mutluluğumu anlatamam. Ancak yeter dedim sabah akşam kafayı dermatollerle delmekten bıktım. Giden para da cabası. Önce günde bir sürmeye başladım ve faydası azaldı saçlar dökülmeye başladı. Daha sonra tamamen bıraktım ve 3 aydır hiç birşey sürmuyorum. Sonuç mu? Tabiiki döküldü. Ancak eski halime göre şu an eh işte diyecek kadar iyi haldeydim. Şimdilerde ise saç ekimi araştırıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 15 Şubat 2020, 21:38:45 »
Kullanan arkadaşlara müjde hamile kalmayacaksınız:)
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 15 Şubat 2020, 21:51:26 »
Doğum kontrol hapı eywallah
Minoxidil eywalla
Daha da sıkıntılı olan VİNKLOZOLİN dedikleri anti-androjen madde.. Walla muz cumhuriyetinde yaşıyoruz
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2020, 22:29:34 Gönderen: Hintell »

Mahirk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #100 : 15 Şubat 2020, 22:16:11 »
Bu urunlef yeni bisey degilmis esasen avrupalilar yillar ince kimyasal karisim madde ve finas minox benzeri ilaclari harmanlayip sac cikardigina sahitlik etmisler .ama kendi irk ve vatandaslari uzerinde yan etki olmasin diye turk ve arap pazarina sokup uzun vadede yan etkilerini girmek istiyorlar .yani kobay olarak bir milleti kullaniolar.bunlar tum erkek milletini kisirlastirabilir bu derece tehlikeli bir durum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 15 Şubat 2020, 22:29:49 »
Doğum kontrol hapı eywallah
Minoxidil eywalla
Daha da sıkıntılı olan VİNKLOZOLİN dedikleri anti-androjen madde.. Walla muz cumhuriyetinde yaşıyoruz
Global Moderator

Ecz.Holmes

• Sr. Member
« Yanıtla #102 : 15 Şubat 2020, 22:43:01 »
Belli idi böyle olacağı sonunda birileri çıkıp incelemiş. Benim aklıma hala neden mavi o takılıyor 😂 etken maddeler mavi değil çünkü. Yıllarca bazı aktarlarda veya başka yerlerde  cinsel gücü artırıcı olarak solüsyonların bitkisel ürünlerin içine sildenafil koyarak milleti kandırdılar.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2020, 22:56:43 Gönderen: Ecz.Holmes »

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #103 : 16 Şubat 2020, 00:41:23 »
İçeriği güzelmiş 👏👏

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #104 : 16 Şubat 2020, 15:05:47 »
Bu urunlef yeni bisey degilmis esasen avrupalilar yillar ince kimyasal karisim madde ve finas minox benzeri ilaclari harmanlayip sac cikardigina sahitlik etmisler .ama kendi irk ve vatandaslari uzerinde yan etki olmasin diye turk ve arap pazarina sokup uzun vadede yan etkilerini girmek istiyorlar .yani kobay olarak bir milleti kullaniolar.bunlar tum erkek milletini kisirlastirabilir bu derece tehlikeli bir durum

birde bunu bayanlarda kullanabilir diyorlar proscarın prospektüdünde bile hamile bayanlar elini bile dokunmasın deniyor düşünün artık kafaya sürdüklerinde ne olur.

Facebook Twitter Instagram