Gönderen Konu: Tavsiyelerinize ihtiyacım var arkadaşlar ..!!!  (Okunma sayısı 876 defa)

smlzl

• Yeni üye
  • *
Tavsiyelerinize ihtiyacım var arkadaşlar ..!!!
« : 19 Eylül 2019, 18:00:20 »
Merhaba arkadaşlar, öncelikle böyle değerli bir site için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

Dün akşam kendime tepeden bakınca çok ciddi moralim bozuldu ve saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Ancak tercih hakkımı işim ve konumum dolayısıyla tıraşsız saç ekiminden yana kullanmak istiyorum. Bu süreçte sizin fikirlerinize ve tavsiyelerinize çok ihtiyacım var. Dökülmem, tıraşsız ekim için uygun mu.? Tıraşsız ekim tercihi doğru bir karar mı.? Daha öncesinde ekimi ciddi ciddi düşünmediğim için hiç araştırma yapmamıştım. Bu yüzden dökülmeyi önleyici tedaviler, saç ekimine kadar saçları güçlendirecek formüller, ekim teknikleri ve ekim merkezleri hakkında bilgim hiç yok. Ciddi anlamda dökülmeyi önleyecek bir şey de yapmadım aslında sadece kafamı yıkarken bitkisel sabunlar kullanmaya çalışıyorum. Ama saçlarım ciddi anlamda zayıf ve saç tellerinde incelme var..

Arkadaşlar incelediğim kadarıyla bu forumda çok bilgili, deneyerek çok iyi tecrübeler edinmiş bir çok arkadaşımız var.. Belki bir çoğu yönlendirme yapmak istemediğinden veya tarafsız davranmak istediğinden, cevap vermek istemeyebilir ama ben özellikle hiç bilgim olmadığından dolayı, yanlış bir merkezi seçerek başarısız bir tedaviye maruz kalmamak adına tavsiyelerinizi ve tecrübelerinizi rica ediyorum.. İstanbul bölgesinde, öncelikle kendisini kanıtlamış, başarılı tedavi oranı yüksek, sadece başarılı olacağı işleri seçmek yerine tüm sıkıntısı olanlara yardımcı olmaya çalışan, işini hakkıyla yapan saç ekim merkezleri için tavsiye ve önerilerinizi bekliyor, şimdiden çok teşekkür ediyorum..

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tavsiyelerinize ihtiyacım var arkadaşlar ..!!!
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2019, 19:45:14 »
yaşınız kaç hocam en önemli detaylardan biri ?
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2019, 20:04:05 »
Ekim olur bu kafaya güzelde olur
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

smlzl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2019, 20:40:11 »
yaşınız kaç hocam en önemli detaylardan biri ?

Arkadaşlar eklemeyi unutmuşum yaş 32..

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2019, 20:56:18 »
Bu saca tıraşsız saç ekimi yapmazlar hocam. Tıraşsız ekim daha çok lokal dokulmelerde uygulanan bir ekim yöntemi. Sizin ise aralara girip sıklaştırma yapılması gereken hassas bir dökülmeniz var. Bence kendinizi şartlamayın, zira açılacak kanalları profosyonel kişilerin açması gerekiyor mevcut saçlarınızda herhangi bir hasar oluşmaması için.
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2019, 21:23:10 Gönderen: robie_fowliver »

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Eylül 2019, 22:10:44 »
Bu saca tıraşsız saç ekimi yapmazlar hocam. Tıraşsız ekim daha çok lokal dokulmelerde uygulanan bir ekim yöntemi. Sizin ise aralara girip sıklaştırma yapılması gereken hassas bir dökülmeniz var. Bence kendinizi şartlamayın, zira açılacak kanalları profosyonel kişilerin açması gerekiyor mevcut saçlarınızda herhangi bir hasar oluşmaması için.

+1

smlzl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 19 Eylül 2019, 22:30:03 »

Peki tavsiyeniz nedir arkadaşlar.? Profesyonel kişiler derken mesela önerileriniz kimlerdir.?

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Eylül 2019, 22:38:08 »
Peki tavsiyeniz nedir arkadaşlar.? Profesyonel kişiler derken mesela önerileriniz kimlerdir.?

Profesyonel derken merdiven alti olmayan, günde sınırlı sayıda ekim yapan, gelecek yılların da planlamasını yapabilen yerlerden bahsediyorum. Lâkin bu biraz bütçe işi. Bütçeniz iyi ise Zekeriya Kul, Muttalıp Keser gibi Hocaları düşünebilirsiniz misal. Ama daha düşük bütçelerde ekim yaptırabilir derseniz de Serkan Aygın ekimlerini beğeniyorum forumda bol örnekleri olan ekim merkezleri bunlar. Iyice araştırıp, tartın ve öyle karar verin. Acele edilecek bir mevzu değil ekim.

smlzl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 19 Eylül 2019, 22:53:08 »
Profesyonel derken merdiven alti olmayan, günde sınırlı sayıda ekim yapan, gelecek yılların da planlamasını yapabilen yerlerden bahsediyorum. Lâkin bu biraz bütçe işi. Bütçeniz iyi ise Zekeriya Kul, Muttalıp Keser gibi Hocaları düşünebilirsiniz misal. Ama daha düşük bütçelerde ekim yaptırabilir derseniz de Serkan Aygın ekimlerini beğeniyorum forumda bol örnekleri olan ekim merkezleri bunlar. Iyice araştırıp, tartın ve öyle karar verin. Acele edilecek bir mevzu değil ekim.

Tabiki acelem yok en doğru kararı sizlerin de önerileri ile vermek istiyorum.. Sadece en doğru ekim merkezini bulmaya çalışıyorum aslında..

Bütçe konusu da tabiki önemli ama öncelik işini en iyi yapanları tespit edebilmek..

Facebook Twitter Instagram