Gönderen Konu: Fitness ve protein tozu  (Okunma sayısı 1009 defa)

Muhib

• Full Member
Fitness ve protein tozu
« : 24 Eylül 2019, 21:59:02 »
Arkadaşlar operasyondan beri yaklaşık 2 ay geçti.. artık yavaştan fitnessa başlamayı düşünüyorum..
protein alımı yanısıra protein tozu kullanmam durumunda ekim sonucuna bir etkisi olur mu acaba?

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
Ynt: Fitness ve protein tozu
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2019, 17:16:59 »
Hayır protein tozunun saçlar üzerinde hiçbir yan etkisi olmaz, hatta senin hiç bir organında yan etkisi olduğuna dair kanıtlanmış bir araştırma yok, sadece sentezleyebildiğinden fazlasını alırsan çöp olur. Hani insanın günlük ihtiyacı olan C vitamini diyelim 100 mg yaklaşık 2 portakal, sen 5 portakal yersen 3 portakaldan gelen extra C vitamini sana bir fayda sağlayamadan idrar yoluyla atılır, bunun gibi.
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2019, 17:28:26 »
Ben ekimden 1 ay sonra fitnessa baslamayi dusunuyorum.

Muhib

• Full Member
« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2019, 20:25:43 »
Hayır protein tozunun saçlar üzerinde hiçbir yan etkisi olmaz, hatta senin hiç bir organında yan etkisi olduğuna dair kanıtlanmış bir araştırma yok, sadece sentezleyebildiğinden fazlasını alırsan çöp olur. Hani insanın günlük ihtiyacı olan C vitamini diyelim 100 mg yaklaşık 2 portakal, sen 5 portakal yersen 3 portakaldan gelen extra C vitamini sana bir fayda sağlayamadan idrar yoluyla atılır, bunun gibi.

Saçların besin kaynağı protein demişlerdi sanki.. saçları güçlendirme de işe yarar mı acaba?

Facebook Twitter Instagram