Gönderen Konu: Enfeksiyon var mi sizce  (Okunma sayısı 1700 defa)

rossi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Enfeksiyon var mi sizce
« : 18 Ekim 2019, 15:28:54 »
Arkadaslar bugun ekimden sonraki 6.gunum. esimin kuaforunde daha once ekim merkezinde calismis biri saclarinizda sari akintilar oluamus enfekte olmus dedi. Sizce var mi boyle bir sey?yarin merkeze gitcem ama yok deyip gonderebilirler size de sormakistedim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Enfeksiyon var mi sizce
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2019, 15:30:43 »
Fotograf koymalısınız
Global Moderator

rossi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2019, 15:51:43 »
Fotolar
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2020, 21:28:15 Gönderen: Hintel »

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2019, 15:55:19 »
Enfeksiyonu bilmiyorum ama ilk defa böyle bir saç ekimi görüyorum

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2019, 16:02:59 »
Enfecte durumu yok.. ama gördüğüm en saçma planlama olmuş. Sanırım dhi ekimi.. clinicexpert in çizgisine benziyor

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2019, 16:05:51 »
Mevcut saçlarınızın kalibreside çok ilginç.. ilk ekiminiz mi bu?

rossi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Ekim 2019, 16:16:20 »
Evet clinicexpertte ektirdim. On cizgi en cok bu sekillde yuzume gittigi İcin bu sekilde istemiştim. Bu ikinci ekimim. Saclarımda bolgesel dokulme yok seyrelme tipi dokulme var o yuzden sıklastırma ekimi tarzı aralara ekim yapıldı. Sac cizgisini hic bozmadı desem yeridir cok hafif sakakları asagı cektik. Planlama neden sacma oldugunu dusundunuz

rossi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Ekim 2019, 16:19:59 »
Mevcut sacların kalibresi cok ilginç cumlesini tam anlayamadım biraz açabilir misiniz

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 18 Ekim 2019, 16:23:10 »
Daha önce Medikal tedavi yada saç ekimi mi uyguladınız. Mevcut saçlarınızın bir kuramı çok ince bir kısmı kalın ve sağlıklı gözüküyor . Aynı bölgede bu denli farklı kalibredeki saç telleri pek alışılmış değil. Agresif bir dökülmeye yada kullanılan medikal tedaviye işaret eder

rossi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 18 Ekim 2019, 16:29:50 »
Sloocer hocam merhaba, evet 2 yıl once ilk ekimi yaptırdım bu ikincisi. Bir önceki mesajima Bi bakabilir misiniz planlama sebebini oraya yazmıstım. Sacma deyince hayal kırıklığına kapıldım sıkıntılı bir durum mu goruyorsunuz. Tesekkurler

rossi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 18 Ekim 2019, 16:38:36 »
İlk mesajı da bahsettiğim kızın kastettiği enfeksiyon bunlar. Sizce bu sarı alıntılar nedir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Ekim 2019, 16:55:31 »
Enfeksiyon yok ama yerine oturmamış bazı kökler var ondan öyle gelmiştir planlamaya gelince nasıl bir kafa ile yaptılar bu planlamayı? Normal miydi davranışları bu planlamayı yaparken yoksa hafif kafaları güzel mi?
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 18 Ekim 2019, 18:10:38 »
Evet clinicexpertte ektirdim. On cizgi en cok bu sekillde yuzume gittigi İcin bu sekilde istemiştim. Bu ikinci ekimim. Saclarımda bolgesel dokulme yok seyrelme tipi dokulme var o yuzden sıklastırma ekimi tarzı aralara ekim yapıldı. Sac cizgisini hic bozmadı desem yeridir cok hafif sakakları asagı cektik. Planlama neden sacma oldugunu dusundunuz

Fotoğraftan daha önce ekim yaptırmış olduğunuzu hatta bu ekimide hangi merkezde yaptırmış olduğunuzu tahmin edecek kadar bilgiye sahip biri olarak ben sizin kuaförünüz gibi enfeksiyon durumu görmedim gayet  normal

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Ekim 2019, 18:14:10 »
Fotoğraftan daha önce ekim yaptırmış olduğunuzu hatta bu ekimide hangi merkezde yaptırmış olduğunuzu tahmin edecek kadar bilgiye sahip biri olarak ben sizin kuaförünüz gibi enfeksiyon durumu görmedim gayet  normal

bu sekılde planlamaları ya isveç ya expert :) yapıyor ekim dhı olduğuna göre geriye tek seçenek clınıcexpert.
Global Moderator

rossi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 18 Ekim 2019, 18:23:29 »
arkadaşlar bu yazım biraz uzun olabilir lütfen kusuruma bakmayın.şimdiden verdiğim rahatsızlık için özür diler affınıza sığınırım. kimseyi incitmemeye çalışarak derdimi yazmaya çalışacağım. hatam olursa affola.

belki çoğunuzla aynı yaşlardayız benden yaşça küçük de olabilirsiniz, bununla birlikte ben sizlere hocam diye hitap ederim bu benim sizin bilginize ve sizlere olan saygımdandır. hintell hocam, iki sene önce keşfettim bu forumu ilk saç ekimimi yaptırmadan önce. bir çok yazınızı dikkatle okudum özellikle sizden yorumlarınızdan çok faydalandım. mesaj sayımdan bellidir. sadece kafama takılan şeyleri soruyorum ama genel olarak forumu okuyorum. bu forumu var ettiğiniz ve Türkiye'deki en kapsamlı saç ekim bilgilendirme ve tecrübe forumuna dönüştürdüğünüz için ayrıca tekrar teşekkürlerimi sunarım emeğiniz çok büyük.

her şey için çok şükür yaradana ama hayatımın güllük gülistanlık  olmadığı çokça dönem geçirdiğim için şu an antidepresan da kullanmaktayım. bu saç ekim işi kanser gibi psikoloji işi takdir edersiniz. ekim yapılıyor ve insan olacak mı olmayacak mı çıkacak mı çıkmayacak mı derken en az 6 ay bekliyor sonucu görmek için. Hintell hocam, bu forumdakilerin %90'ı senin saçlarına gıpta ile bakıyor özeniyor ve bu şekilde olmasını istiyor ekim sonuçlarının. sen de Allah razı olsun elinden gelen yönlendirmeyi yapıyorsun gerek ilaç olsun gerekse onu yap bunu yapma diye. Ancak bana yaptığın yorumu sana gerçekten hiç yakıştıramadım. dediğim gibi bu iş psikolji işi ve yaptıgınız yorum benim önümüzdeki altı ayı belki zindan düşünceler ile yegane bir hayalkırıklığı ile geçirmeme sebep olacak. siz ki bu işin hassasiyetlerini en iyi bilenlerdensiniz yaptıgını yorumlarda karşıdaki kişiyi bu gibi düş kırıklıklarına sevketmemek için açıklıgınız biraz fazla beklentinizi çok fazla yükseltmeyin diye gayet kibar ve incitmeden düşüncelerinizi söyleyen bir insansınız. yorumuma yazdığınız kafaları güzel miydi nasıl bir kafayla yaptılar bu planlamayı lafları zaten antideprasan kullanan beni tahmin edemeyeceğiniz bir kaygıya ve sorgulamalara yöneltti. bizde karşıdaki kişi çirkin bir gömlek almış olsa dahi çirkin denmez, güle güle kullan deriz, kaldı ki bu ikinci ekimim ve bu iş çok da geri döndürülemeyecek bir iş olduğu için yapılan yorumların daha dikkatli yapılması karşıdakinin psikioljisini bozmayacak şekilde yapılmasının çok önemli oldugunu düşünüyorum.bu kişinin 6 ay için için yemesi var işin ucunda.

1 saatten beri eşim moralimi düzeltmeye çalışıyor ve moralimi yeni toparlıyorum. ben saçlarımın güzel olacağına inanıyorum. ve göreceksiniz güzelce çıkıp iyi bir görüntüye kavuşacağım.buna inanmak istiyorum... herkesin emek verip yaptıgı yorumuna da teşekkür ederim.

şimdi birileri illaki çıkıp hintell hocanın kötü bir niyeti yok arkadaşım var git yoluna çok abartmışsın diyecektir. ama ben onlardan önce tanımadan da olsa şu ana dek takip ettiğim samimyetine ve iyi niyetine inandığım, başka bir arkadaşın küfürlerine gördüğü halde dar görüşlülük yapıp forumdan atmak yerine umudunu diri tutup ona yol göstererek kazanmayı seçen hintellin o arkadaşlardan önce beni anlayacağına inanmak istiyorum. saygıyla

Facebook Twitter Instagram