Gönderen Konu: Sac ekimi sonrasi enfeksiyon kapmak,orta kısımda bir bölümün iltihaplanmasyardım  (Okunma sayısı 3597 defa)

beyto44

• Yeni üye
  • *
Selamınaleyküm geçenlerde sonuçlar bölümünde paylaşmıştım 6 gün önce saç ekimi yaptırdım aradan 3 gün geçince yani 3 gün önce iltihaplanma oluştu.Ekim merkezi korkulacak bir şey olmadığını iltihabın üstüne olduğu gibi clocin t dökmemi 10 dk bekleyip tekrar üstüne rif dokmemi önerdi 2 gün yaptım bunları bir sorun olur mu sizce çok endişeleniyorum bütün herşey boşa gitti gibi bir his oluştu.Gercek bilgili bir Allahın kulu bilgisini aktarırsa sevinirim teşekkürler resimleri ekliyorum öncesi ve sonrası olarak

beyto44

• Yeni üye
  • *
Ekimden dolayı kada derisi kuruyken rif sürünce kupkuru ve gergin oldu elimle parmak ucuyla iltihaplı yere dokununca kendi kendine  dışarı vurdu iltihap stres yapıp elledim biraz bir sorun olmusmudur bilgisi olan paylaşırsa biraz rahatlayacağım herşey boşa gitti sanirim iltihap kökleri öldürmüşmüdür sizce elimle hafif bastırdım iltihap olan yerlere bastırmam bir etki etmismidir merak ediyorum ekimden 5 gün sonra oldu Bugün 6.gün

KaiserSS

• Hero Member
Selamınaleyküm geçenlerde sonuçlar bölümünde paylaşmıştım 6 gün önce saç ekimi yaptırdım aradan 3 gün geçince yani 3 gün önce iltihaplanma oluştu.Ekim merkezi korkulacak bir şey olmadığını iltihabın üstüne olduğu gibi clocin t dökmemi 10 dk bekleyip tekrar üstüne rif dokmemi önerdi 2 gün yaptım bunları bir sorun olur mu sizce çok endişeleniyorum bütün herşey boşa gitti gibi bir his oluştu.Gercek bilgili bir Allahın kulu bilgisini aktarırsa sevinirim teşekkürler resimleri ekliyorum öncesi ve sonrası olarak
Sıkıntı olmaz , diyelim süreç bitti ve o alan boş kaldı, revizyon yapmak çözer ve basit
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

beyto44

• Yeni üye
  • *
Abi bi kaç yerde vardı dokununca baktım iltihap kendini dışarı attı bende parmak ucuyla hafifçe dokundum iyice çıksın diye mikrop ekilen saçlara dokunmadan dolayı zarar gelir mi 5. 6. Gün yaptım bunları kabuklar var ama kurumuş önemli olan greftlerin derinin içinde yaşayabilmesi diye düşündüğüm için belki bisey olmamıştır diyorum kendimi mi avutuyorum acaba ve son olarak bu iltihaplı yerlerde iltihap çıkınca dokununca sanki yumusacik oldu kafa derisi su gibi içe çöküyor

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Bu rif ampulden falan bende kullandım, hatta batikon falan, ama sıkıntı olmuyor greftlere zarar gelmedi bende, iltihapı kurutuyor hem, sıkıntı olmaz daha iyi.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

beyto44

• Yeni üye
  • *
InsAllah kardesim acemiyim aslında çok araştırdım ama düzgün ilerleyemedik süreçte sanirim enfeksiyon olmasının nedeni ya ortam kirliliğinden yada ekim yeri steril olmamasından,fazla adrenalin den,kanalların sık açılmasından falan oluyormuş diye okudum bakalım ne olacak sonu hayr olsun insAllah

• Hero Member
Ekim esnasında olabilir ve Aslında bazen de Ekim dışında da oluyor, mesela klima yada kirli hava yoluyla ekimden hemen sonra da enfeksiyon kapabilir.. Sıkıntı olmaz inşAllah |-onayisareti-|
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2020, 22:16:04 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

beyto44

• Yeni üye
  • *
InsAllah kardesim illaki bir kayıp olur gibi ne kadar az o kadar iyi olur diye düşünüyorum artık

• Hero Member
InsAllah kardesim illaki bir kayıp olur gibi ne kadar az o kadar iyi olur diye düşünüyorum artık

İnşAllah.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Konunuz var ayrı konu açmak yerine her durumu soruyu konunuzda paylaşnalıydınız
Global Moderator

beyto44

• Yeni üye
  • *
Aslında cevap yazan olmuyor diye bi tanede sac ekimi sonuçları bölümünde paylaştım birisi onuda buraya taşımış özür dilerim çaresizlik insana herşeyi yaptırıyor derler ya onun gibi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Aslında cevap yazan olmuyor diye bi tanede sac ekimi sonuçları bölümünde paylaştım birisi onuda buraya taşımış özür dilerim çaresizlik insana herşeyi yaptırıyor derler ya onun gibi

Evet kurallara aykırı davrandınız dikkat ediniz

Bakteri kapmış kafanız ya rif kullanıp onları temizlemek gerek merkez ne diyor?
Global Moderator

beyto44

• Yeni üye
  • *
Öyle dediler bende yaptım hocam yanlış forumda okuduğuma gore önce bakteriyi temizleyip öyle sürüyorlar bana direk temizlemeden sür dediler bende dedikleri gibi yaptım önce clocin t sürdüm sonra rif bir iki kere merakımdan dolayı dokundum hafifçe iltihap dışa attı kendini sizce problem olurmu dokunmam veya daha mi iyi iltihabın ordan çıkması dersiniz acaba

beyto44

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar bir yorumda bulunabilecek varmı olumlu veya olumsuz buralardan saç çıkışı olurmu henüz normal bölgelerde de pek bir canlanma mevcut değil o yüzden düşünceliyim nekroz olmuşmu sizce iltihap vardı clocin t ve rif sürdüm iltihapi çıkarmadan önce

KaiserSS

• Hero Member
Arkadaşlar bir yorumda bulunabilecek varmı olumlu veya olumsuz buralardan saç çıkışı olurmu henüz normal bölgelerde de pek bir canlanma mevcut değil o yüzden düşünceliyim nekroz olmuşmu sizce iltihap vardı clocin t ve rif sürdüm iltihapi çıkarmadan önce
Ciddi hasar görüntüsü var. Kabuk dökümüyle birlikte daha iyi anlaşılır, kanamış kabukları yolma kendi kendine dökülsün, inşallah bişi olmaz, ama soru işareti bırakıyorum ?
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Facebook Twitter Instagram