Gönderen Konu: Sac ekimi sonrasi enfeksiyon kapmak,orta kısımda bir bölümün iltihaplanmasyardım  (Okunma sayısı 637 defa)

beyto44

• Yeni üye
  • *
Selamınaleyküm geçenlerde sonuçlar bölümünde paylaşmıştım 6 gün önce saç ekimi yaptırdım aradan 3 gün geçince yani 3 gün önce iltihaplanma oluştu.Ekim merkezi korkulacak bir şey olmadığını iltihabın üstüne olduğu gibi clocin t dökmemi 10 dk bekleyip tekrar üstüne rif dokmemi önerdi 2 gün yaptım bunları bir sorun olur mu sizce çok endişeleniyorum bütün herşey boşa gitti gibi bir his oluştu.Gercek bilgili bir Allahın kulu bilgisini aktarırsa sevinirim teşekkürler resimleri ekliyorum öncesi ve sonrası olarak

beyto44

• Yeni üye
  • *
Iltihaplanma da bu şekildeydi

beyto44

• Yeni üye
  • *
Ekimden dolayı kada derisi kuruyken rif sürünce kupkuru ve gergin oldu elimle parmak ucuyla iltihaplı yere dokununca kendi kendine  dışarı vurdu iltihap stres yapıp elledim biraz bir sorun olmusmudur bilgisi olan paylaşırsa biraz rahatlayacağım herşey boşa gitti sanirim iltihap kökleri öldürmüşmüdür sizce elimle hafif bastırdım iltihap olan yerlere bastırmam bir etki etmismidir merak ediyorum ekimden 5 gün sonra oldu Bugün 6.gün

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Azitro tablet başla bence.tabi mutlaka doktoruna danış uygun görüp yazarsa başla.

beyto44

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler kardesim soracağım

Facebook Twitter Instagram