Gönderen Konu: Arkadaslar finas ve dutastan daha etkili anti androjen var mi  (Okunma sayısı 1991 defa)

sade_americano

• Sr. Member
Ynt: Arkadaslar finas ve dutastan daha etkili anti androjen var mi
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2019, 22:55:39 »
21 yaşında hormonlarını bozma. Bırak dökülecek olanlar dökülsün, ilerde ektirirsin.

ye2525

• Full Member
« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2019, 22:56:34 »
Sacimin durumu kotu ben her seyi riske aldim bi alt konuya bakabilirsin arkam.kapaniuor mu konusua

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2019, 22:59:23 »
21 yaşında hormonlarını bozma. Bırak dökülecek olanlar dökülsün, ilerde ektirirsin.

Bu 2'sinden daha etkili olanı varsa bile kullanma kesinlikle ama dökülme durduğunda bu kişinin ekime uygun olup olmadığını nerden anladınız? Eminim herkese aynı tavsiyeyi veriyorsunuzdur dökülme tipini bilmeden.

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2019, 23:02:16 »
Bu 2'sinden daha etkili olanı varsa bile kullanma kesinlikle ama dökülme durduğunda bu kişinin ekime uygun olup olmadığını nerden anladınız? Eminim herkese aynı tavsiyeyi veriyorsunuzdur dökülme tipini bilmeden.

Dostum 21 yaşında hormonları bozmak saçtan daha önemli değil bence, ben olsam saçı kazıtır, sakal ve kas yaparım daha güzel.

Maskülen bir görüntü olur, ağır anti androjenlerle belki saç dökülmesi durur ama maskülenlik gider.

Bu benim düşüncem, tabi isteyen herkes istediğini yapabilir.

ye2525

• Full Member
« Yanıtla #5 : 07 Aralık 2019, 23:02:22 »
Aynen o da var 30 yasina kadar toparlasam.bana yeter dokulmem eskisi gibi degil.ama onleri de toplamak istiyorum

ye2525

• Full Member
« Yanıtla #6 : 07 Aralık 2019, 23:03:38 »
Sacimin ne kadar siddetli dokuldugunu arkam.kapaniyor mu konusundan anlayabilirsiniz arkadaslar 2-3 yila.kel.kalmak istemiyorum

ye2525

• Full Member
« Yanıtla #7 : 07 Aralık 2019, 23:04:10 »
Finas kullanmasam arkalarda toplanmayacakti belki de

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 07 Aralık 2019, 23:04:53 »
Fotoğrafını gördüm, gelişme var gibi ama 2 ay çok kısa bi süre zaten. Devam et. Ayrıca kapanmasa bile o işi simulasyonla da halledersin, kafana takma.

ye2525

• Full Member
« Yanıtla #9 : 07 Aralık 2019, 23:06:14 »
Bu da benim.onler

ye2525

• Full Member
« Yanıtla #10 : 07 Aralık 2019, 23:07:29 »
Fotoğrafını gördüm, gelişme var gibi ama 2 ay çok kısa bi süre zaten. Devam et. Ayrıca kapanmasa bile o işi simulasyonla da halledersin, kafana takma.
Toppik diyorsan o daha beter bence bu arada donor bolgem saglam ama ekim yaptirmak en som secenegim olsun istiyorum

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 07 Aralık 2019, 23:09:12 »
Toppik diyorsan o daha beter bence bu arada donor bolgem saglam ama ekim yaptirmak en som secenegim olsun istiyorum
Toppik kullanma, 2 yılda silinen dövmelerden bahsediyorum ben. Bu sana zaman kazandırır ama finas varken zaten gerek yok bunlara

ye2525

• Full Member
« Yanıtla #12 : 07 Aralık 2019, 23:10:17 »
Sence onlerim nasil Kerimov sen baya bilgilisin(bi kac mesajini okumustum cunku) bu konularda tuylenme var finasla kapanir mi

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 07 Aralık 2019, 23:19:48 »
Sence onlerim nasil Kerimov sen baya bilgilisin(bi kac mesajini okumustum cunku) bu konularda tuylenme var finasla kapanir mi
Epey incelmiş diğer konudaki fotoğraftan anladığım. Kullananların bazları olanı koruyor bazısında işe yaramıyor bazılarında saç çıkışı oluyor.2-3 ay daha kullanınca anlarsın cevap erip vermediğini finasın. Şakaklarda başarı oranı düşük sanırım finasta. Bu arada sen kel kalmazsın hem donör iyi hem kafa şeklin yani ekim olacak kısım geniş değil. Biotin de kullan bence

ye2525

• Full Member
« Yanıtla #14 : 07 Aralık 2019, 23:21:11 »
Cikan yerler icin mi genel.olarak mi

X pecia kullaniyorum.bu arada

Facebook Twitter Instagram