Gönderen Konu: ANTİ ANDROJEN İLE HARİKA SAÇ TEDAVİSİ  (Okunma sayısı 1787 defa)

proscarkullanıyorum

• Full Member
ANTİ ANDROJEN İLE HARİKA SAÇ TEDAVİSİ
« : 26 Aralık 2022, 10:04:53 »
Arkadaşlar lafı çok uzatmicam direkt konuya giricem. 21 yaşındayım yaklaşık 2 senedir saçlarım dökülüyor. Denemediğim tedavi kalmadı. Şu an 7 günde 1 dutasterid alıyorum, onun dışında şu meşhur “sclinic” denen klinikte saç tedavisi görüyorum. Fakat yeterli gelmiyor. Dut agresif dökülmemi baya bi yavaşlattı ama dökülmeyi durdurmadı.

Dün gece baya araştırma yaptım, başka bi forumda bi arkadaşı gördüm androcur ve nolvadex kullanıyor. Bilmeyenleriniz için hızlıca bahsedeyim.

Androcur: çok tehlikeli yan etkileri olan vücuttaki androjeni bloklayıp vücuttaki androjen miktarını azaltan bir ilaç.

Nolvadex: östrojen hormonunu bloklayan ilaç.

Fazla detaya inmedim içiniz baymasın diye, merak edenler googleden daha detaylı araştırabilir ilaçları. Neyse konuyu fazla dağıtmadan devam ediyorum.

Bu iki ilacı kullanan arkadaş adeta lise yıllarına dönmüş. Kafasından saçlar fışkırmış. Birde ayrıca ekleyeyim bunu kullanan arkadaş oral kullanıyor topikal kullanmamış.

Tabi arkadaşın saçı fırça gibi olunca saç forumlarından elini eteğini çekmiş, sefasını sürüyor.

Şimdi arkadaşlar ben de galiba gözü karartıp başlicam gibi duruyor. Planım şu şekilde olucak. Dutasteridi de çok abartanlar var, ama bende hiçbir yan etkisi olmadı, fin le başladım sonra dut a geçtim yani yavaş yavaş arttırdım. Yaklaşık 1 senedir dut kullanıyorum, ne çavuşta bi sıkıntı var ne jinekomasti oldum hiçbir yan etkisi olmadı bende.

Fin e ilk başladığımda hapı 4 e bölerek içiyordum. Androcur için de aynı şeyi düşünüyorum. Başta 4 e böleyim ya da 2 ye. Düzenli bir şekilde kullanayım, baktım herhangi bir yan etki yok kullanmaya devam ederim. Sizide burdan bilgilendiririm.

Bahsettiğim arkadaşın saçınıda ekliyorum aşağıya, bakabilirsiniz.

orientis

• Hero Member
Ynt: ANTİ ANDROJEN İLE HARİKA SAÇ TEDAVİSİ
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2022, 10:15:41 »
kanka yaşından dolayı çok ağır bi tedavi olur
zaten dut tek başına yeterli.madem etkili tedavi istiyorsun dutun sıklığını arttırabilirsen işini bayağı görür

bu arada bu ilaçları kullanmadan önceki ve şimdiki hallerini paylaşır mısın
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

proscarkullanıyorum

• Full Member
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2022, 10:21:04 »
kanka yaşından dolayı çok ağır bi tedavi olur
zaten dut tek başına yeterli.madem etkili tedavi istiyorsun dutun sıklığını arttırabilirsen işini bayağı görür

bu arada bu ilaçları kullanmadan önceki ve şimdiki hallerini paylaşır mısın

Dostum dut a başlamadan önce de herkes aynı şeyi söylüyordu ama dut bile kesmiyor beni artık sen düşün. Birde dut a ilk başladığımda 1 ay boyunca günde 1 kere aldım daha sonra 2 günde 1 e düşürdüm sonra da 3 günde bir kullandım uzun bir süre boyunca son 1 aydır haftada 1 olacak şekilde alıyorum. Etkisi aynı fazla da kullansam az da kullansam aynı.

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2022, 00:56:39 »
foto var mı

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2022, 09:17:49 »
Androcur u transseksüeller kullanıyor... Yani saçların tamamen dökülmüş olsa bile kullanılabilecek bir ilaç değil... Kullanip iyi sonuç alan illa ki vardır, ama bu yapilan hareketin yanlış olduğu gerçeğini değiştirmez.

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 18 Ocak 2023, 18:49:32 »
Androcuru bildiğim kadarıyla reçetesiz vermiyorlar nasıl temin edeceksin ki ?

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2023, 01:33:28 »
Androcur kullanmayın arkadaslar abartmayin direkt translarin kullandigi bir ilac. Geri donusu olmayabilir
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 22 Şubat 2023, 18:06:26 »
bunları kullanan varsa da topikal kullanıyor ve kötü koktuğunu söylüyor. Ağız yoluyla almak çük düşürür
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 23 Şubat 2023, 11:48:20 »
bunları kullanan varsa da topikal kullanıyor ve kötü koktuğunu söylüyor. Ağız yoluyla almak çük düşürür

Kanka sen fin kullanıyordun nasıl gelişme var mı
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 24 Şubat 2023, 16:31:08 »
Kanka sen fin kullanıyordun nasıl gelişme var mı
2 günde 1 finas ve her gün şakaklara minox kullanıyorum. Finas 5 ayı doldurdu. Şu an baya bi gelişme var. Haziran’da before after paylaşıcam.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Facebook Twitter Instagram