Gönderen Konu: Yan etkisiz nihai topikal anti-androjen  (Okunma sayısı 2637 defa)

Jungkook

• Sr. Member
Yan etkisiz nihai topikal anti-androjen
« : 02 Eylül 2020, 12:46:05 »
Böyle bir video buldum adamın adı Kevin Mann hairlosstalk’da legendary men felan diyorlar. Adamın kendi yaptığı ve kullandığı nihai topikal anti androjen var.

İçeriği

Stemoxydine %5 Vichy neogenic serum diye geçiyor ama TR’de 1000 lira bu yüzden L’Oreal’in serioxyl denser hair’ini kullanmayı planlıyorum

RU58841 Alibaba’dan sipariş ediliyor sanırım bu konuda özellikle yardımınıza ihtiyacım var.

Tretin kullanıyor ama ben ketokonazol krem kullanmak istiyorum

Özellikle RU58841 kullanıcıları yardımcı olursa çok sevinirim.

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
Ynt: Yan etkisiz nihai topikal anti-androjen
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2020, 13:03:54 »
Uğraşma bunlara ulaşman zor bizim imkanlarımız da, madem böyle bir şeye merak saldın bunu yap. Bu abimizi ben de takip ediyorum 1.5 yıldır, bunu finasterid ile yapabilirsin daha önce oral kullanıp yan etki mı yaşadınız?

Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2020, 13:49:46 »
Uğraşma bunlara ulaşman zor bizim imkanlarımız da, madem böyle bir şeye merak saldın bunu yap. Bu abimizi ben de takip ediyorum 1.5 yıldır, bunu finasterid ile yapabilirsin daha önce oral kullanıp yan etki mı yaşadınız?

Tek eksik RU58841. Bunu kullananlar vardı forumda ya da setipiprant kullanan. Uğraşırım uğraşmasına sorun değil de. Finasterid veya dutasterid bunlar ön bölgelerde zayıflar yaş ilerledikçe etkileri sıfıra yakın bile olabiliyor. O yüzden şimdiden topikal anti androjen ile desteklemek istiyorum.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2020, 15:48:10 »
Tek eksik RU58841. Bunu kullananlar vardı forumda ya da setipiprant kullanan. Uğraşırım uğraşmasına sorun değil de. Finasterid veya dutasterid bunlar ön bölgelerde zayıflar yaş ilerledikçe etkileri sıfıra yakın bile olabiliyor. O yüzden şimdiden topikal anti androjen ile desteklemek istiyorum.
Yaşlanana kadar kullanmayı mı planlıyorsun ki ? Varsın ön gerilesin zaten ekim olmadan düzgün bir ön çizgi bence zor, ayrıca oral veya likit veya her nasıl alınırsa alınsın istersen damar yoluyla al  :P  ben yan etkisiz bir anti androjen tedavisi olduğuna inanmıyorum çalışma mekanizmasına ters. Fakat yan etkilerin şiddeti ve boyutu herkes de farklılık gösteriyor. Gerekli spor ve takviyeler ile minimuma indirebilen kişiler de var cinsel yan etkilerden korunmayı başaran, ama 0 yan etki olması için kişinin vücudunda ortalamanın çok üstü Dht salınımı gerekiyor bu da çok görülen birşey değil ki Tek yan etki cinsel fonksiyonlar da değil, çoğumuzun vücuttaki Dht salınımı normal fakat Dht ye duyarlıyız.  Yani oral yol ile aynı etkiyi görüp aynı yan etkiyi görmemeyi planlıyorsan bence bu pek mümkün değil. Eğer uzun soluklu kullanırsan mutlaka konu aç forumu da bilgilendir süreçten.
Bol şans.
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2020, 16:03:18 »
Yaşlanana kadar kullanmayı mı planlıyorsun ki ? Varsın ön gerilesin zaten ekim olmadan düzgün bir ön çizgi bence zor, ayrıca oral veya likit veya her nasıl alınırsa alınsın istersen damar yoluyla al  :P  ben yan etkisiz bir anti androjen tedavisi olduğuna inanmıyorum çalışma mekanizmasına ters. Fakat yan etkilerin şiddeti ve boyutu herkes de farklılık gösteriyor. Gerekli spor ve takviyeler ile minimuma indirebilen kişiler de var cinsel yan etkilerden korunmayı başaran, ama 0 yan etki olması için kişinin vücudunda ortalamanın çok üstü Dht salınımı gerekiyor bu da çok görülen birşey değil ki Tek yan etki cinsel fonksiyonlar da değil, çoğumuzun vücuttaki Dht salınımı normal fakat Dht ye duyarlıyız.  Yani oral yol ile aynı etkiyi görüp aynı yan etkiyi görmemeyi planlıyorsan bence bu pek mümkün değil. Eğer uzun soluklu kullanırsan mutlaka konu aç forumu da bilgilendir süreçten.
Bol şans.
İnşallah eğer yaparsam paylaşırım hocam. RU58841 yan etkisiz bir anti androjen yarılanma ömrü düşük hatta finasterid ile beraber kullanılıyor yabancı forumlarda. Ne kadar yan etki o kadar etki propeciahelpforum gibi forumların uydurması beyin fonksiyonları ile saç föliküllerimin ne alakası var ? Oral ile aynı etkiyi göremem ama finasterid tarzı ilaçlar ön bölgede çok zayıf ve ben ekime sıcak bakmıyorum kendi saçım bile olsa arkadan öne ekilen saç kendi saçın gibi durmuyor ve bakınca hemen anlaşılıyor. Koray Erdoğan’ın ekimleri bile birazcık dikkat etmeye gelmiyor anlaşılıyor. 30 yaşıma kadar kullanmayı ondan sonra da protez saç kullanmayı düşünüyorum.
Tedavim

Ketoral krem her gün

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2020, 16:14:13 »
Arkadaşlar ru58841 bugün sipariş verdim eğer bir problem olmaz ise 10 güne kadar elimde deneyimlerimi paylaşacağım
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 02 Eylül 2020, 16:38:50 »
Arkadaşlar ru58841 bugün sipariş verdim eğer bir problem olmaz ise 10 güne kadar elimde deneyimlerimi paylaşacağım Bekliyor olacağım. Büyüme uyarıcı ile karıştıracak mısın ? Yoksa kendin mi çözeceksin ?
Tedavim

Ketoral krem her gün

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 02 Eylül 2020, 17:07:13 »
Ben direk alkol ve gliserin ile karıştırıp kullanacağım büyüme uyarıcı ya şu an gerek duymuyorum şu an ki saçımı dhtyi bloklayarak korusun yeterli
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 02 Eylül 2020, 17:33:40 »
Bol şans.
Ru androjen blokeri değildir reseptör bloklar. Yarılanma ömrü kısa olduğu için sisteme nerdeyse karışmıyor bile göle maya çalmak gibi. Çalışma mekanizması testesterondan daha hızlı bir şekilde reseptörlere bağlanmasıyla oluşuyor. Siparişimizi verdik deneyimlerinizi aktarırız inşallah arkadaşlar.

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 02 Eylül 2020, 17:35:07 »
Ru androjen blokeri değildir, reseptör bloklar. Yarılanma ömrü kısa olduğu için sisteme nerdeyse karışmıyor bile göle maya çalmak gibi. Çalışma mekanizması testesterondan daha hızlı bir şekilde reseptörlere bağlanmasıyla oluşuyor. Siparişimizi verdik deneyimlerinizi aktarırız inşallah arkadaşlar.

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 02 Eylül 2020, 20:55:43 »
Ru androjen blokeri değildir reseptör bloklar. Yarılanma ömrü kısa olduğu için sisteme nerdeyse karışmıyor bile göle maya çalmak gibi. Çalışma mekanizması testesterondan daha hızlı bir şekilde reseptörlere bağlanmasıyla oluşuyor. Siparişimizi verdik deneyimlerinizi aktarırız inşallah arkadaşlar.
nikmik peki bu adamın yaptığ şey hakkında ne düşünüyorsun ? Bu adam stemoxydine tretin ve ru kullanıyor. Ben tretin yerine keto kullanacağım. Bir de bu alım nasıl oluyor ? İlla toplu alıma gerek yok değil mi ? Satıcıyla konuşuyoruz ve pazarlık yapıp alıyoruz.
Tedavim

Ketoral krem her gün

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Eylül 2020, 21:22:37 »
Zor işler inş başarılı olursunuz
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 03 Eylül 2020, 01:17:05 »
nikmik peki bu adamın yaptığ şey hakkında ne düşünüyorsun ? Bu adam stemoxydine tretin ve ru kullanıyor. Ben tretin yerine keto kullanacağım. Bir de bu alım nasıl oluyor ? İlla toplu alıma gerek yok değil mi ? Satıcıyla konuşuyoruz ve pazarlık yapıp alıyoruz.
Kardeşim dediğin doğrudur toplu alıma gerek yoktur , kendin de Alibaba veya aliexpressten alabilirsin. Bunu bizim toplu yapmamızın olayı fiyatı düşürmek ve kargo parasını bolusmek
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 03 Eylül 2020, 02:12:49 »
Bu arkadaşın saçının genetik dökülmeye maruz kaldığı kanaatinde değilim sadece topikalle şu an bahsettiği etkenle bu kadar koruması namumkun.Gencliginde oral avodart kullansa bu denli koruması çok zor
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 03 Eylül 2020, 09:24:29 »
Bu arkadaşın saçının genetik dökülmeye maruz kaldığı kanaatinde değilim sadece topikalle şu an bahsettiği etkenle bu kadar koruması namumkun.Gencliginde oral avodart kullansa bu denli koruması çok zor
Sadece bununla korumuyor hocam. Şakaklarında ekim var. Ve bir videosunda saç dökülmesi tedavisinden bahsetmişti.

Finasteride
Minoxidil %5
Video da ki karışım sadece içinde Farklı olarak alfatridiol var.

İlk önce sadece minoxidil ve diğer yılan yağı dedikleri çöp ürünleri kullanmış ve etkisini kaybedince şakaklarını kaybetmiş bunun üzerine saç ektirip keto-dut kombinine başlamış. Saç dökülmesi hakkında artık ustalaşınca da bu kombine geçmiş.
Tedavim

Ketoral krem her gün

Facebook Twitter Instagram