Gönderen Konu: Finasterid jel  (Okunma sayısı 6448 defa)

Stark

• Full Member
Finasterid jel
« : 09 Aralık 2019, 19:15:47 »
Finasteridin yan etkilerini hissettigim için ekim merkezim finasterid jel tavsiye etti amerikada satılıyormus türkiyede yokmus forumdada baktım pek kullanan yok sanırım. Nasıl getirtebiliriz fiyat nedir hiçbir bilgiye ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim

Dejavu27

• Full Member
Ynt: Finasterid jel
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2019, 00:06:16 »
Finasterid jel bilmem ama finasterid hapi kendi alip alkol cözeltesinde belirli oranlarla kendi solusyonunu yapabilirsin

Stark

• Full Member
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2019, 00:19:09 »
Tam profil resmine layık şeyler yazmıssın 😀

aniki

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2019, 00:35:19 »

Belki işi büyütür bir karavan da alır 😅

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2019, 12:22:36 »
:))))

Tr de yok merkez getirtebiliyor muymuş?
Global Moderator

Stark

• Full Member
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2019, 14:32:04 »
Merkez getiritmiyor hintel bugun yıkamaya gitcem tekrar sorcam sizleride bilgilendiririm.

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #6 : 10 Aralık 2019, 18:58:10 »
Bende ne alaka diyorum sonradan ayiktim kimyayla ilgili oldugunu :D Saflik %96

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Aralık 2019, 23:50:23 »
where is my finasteride, 'beach'?  :)))

____

Neyse; amerika'dan getirtmek zor olmalı; heleki mevcut gümrük durumuyla.

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2020, 23:59:40 »
Finasteridin yan etkilerini hissettigim için ekim merkezim finasterid jel tavsiye etti amerikada satılıyormus türkiyede yokmus forumdada baktım pek kullanan yok sanırım. Nasıl getirtebiliriz fiyat nedir hiçbir bilgiye ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim

bir gelişme var mı hocam jel konusunda

Arkansas

• Full Member
« Yanıtla #9 : 18 Aralık 2020, 13:36:37 »
Serkan aygın ile görüşmemde bu jelin fulya eczanesinde satıldığını öğrendim. onlar yapıyor belli ki

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2020, 14:47:04 »
Fulya Eczanesinde en son fiyatı 450 liraydı. Yurtdışından gelmiyor, eczane hazırlıyor bu jeli, fiyatı tam bir abartı.
Hap almayayım bu jeli kullanıyım yan etki yaşamam diyen varsa da bilimsel olarak bu mümkün değil, kafanıza sürseniz bile yan etki olacaktır.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Yıldım

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 14 Aralık 2022, 18:01:59 »
Arkadaşlar merhaba,

Ben bu konu üzerinde baya bir düşündüm.
Finasterid tablet kullanabilirsiniz etki ya da yan etki konusunda bir şey diyemem. Kimine olur kimine olmaz, iyidir kötüdür, değer - kıyas kişiye göre değişir. Ben finasterid gel kullanma taraftarıyım. Peki neden?
Evet o da kana karışıyor, evet o da emiliyor vs. Arkadaşlar bu zamana kadar rahatsızlandığınız kaç adet olayda merhem kullandınız jel kullandınız? Yanıklar ya da büyük iltihaplar harici, hiç mideniz ağrırken karnınıza jel sürdünüz mü? Ya da başınız ağrıdığı zaman alnınıza jel mü sürüyorsunuz? Demeye çalıştığım şey şu, bir jel ile bir tabletin nasıl yan etkisi aynı olabilir, hatta yan etkiyi geçin, normal etkisi bile aynı olmaz. Bana kalırsa Xpecia ile birlikte finans gel kullanılmalı. Hatta bence en iyi tedavi yöntemi bu olmalı. Birisi saç için gereken vitamini diğeri saç için olmaması gereken hormonu önleme görevini üstleniyor. Ben hiç bu zamana kadar merhem sürdüğü için kuşu ölmüş diyen birini duymadım ve duyacağımı da sanmıyorum - tabi büyük konuşmak istemiyorum - tabi kuşa sürmediğiniz sürece. " o da emiliyor o da kana geçiyor" ya herhalde öyle olacak. Eline sürdüğün yumuşatıcı krem bile kana karışıyor. Bildiğin nivea ya da sakal traşın sonrası yüzüne sürdüğün arko losyon, nemlendirici kremler vs vs.. Hepsi kimyasal, o halde seri bir şekilde ölmemiz gerekiyor, bu mantığa göre nemlendirici kremi alıp ağzıma sıkmam ile ele sürmem aynı etkiyi gösteriyor olmalı?
Arkadaşlar trol değilim, hatta sizden bile korkak bi insanımdır bu konularda. Ama bana kalırsa en etkili yöntem gel ve Xpecia, - Finasterid tablet kullanmayacaksanız şayet- bilimsel olarak şöyle böyle demeyin, moleküler biyolog olmak gerekmiyor bazı şeylerde diye düşünüyorum ben. Teşekkürler.

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 15 Aralık 2022, 00:17:59 »
jel dediğiniz şey topikal finasterid minoxil kombinasyonu arkadaşlar bunuda eczaneler hazırlıyor ama tabi her eczane bu işi bilipte yapmıyor araştırıp bulmanız lazım.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 15 Aralık 2022, 05:06:55 »
Arkadaşlar merhaba,

Ben bu konu üzerinde baya bir düşündüm.
Finasterid tablet kullanabilirsiniz etki ya da yan etki konusunda bir şey diyemem. Kimine olur kimine olmaz, iyidir kötüdür, değer - kıyas kişiye göre değişir. Ben finasterid gel kullanma taraftarıyım. Peki neden?
Evet o da kana karışıyor, evet o da emiliyor vs. Arkadaşlar bu zamana kadar rahatsızlandığınız kaç adet olayda merhem kullandınız jel kullandınız? Yanıklar ya da büyük iltihaplar harici, hiç mideniz ağrırken karnınıza jel sürdünüz mü? Ya da başınız ağrıdığı zaman alnınıza jel mü sürüyorsunuz? Demeye çalıştığım şey şu, bir jel ile bir tabletin nasıl yan etkisi aynı olabilir, hatta yan etkiyi geçin, normal etkisi bile aynı olmaz. Bana kalırsa Xpecia ile birlikte finans gel kullanılmalı. Hatta bence en iyi tedavi yöntemi bu olmalı. Birisi saç için gereken vitamini diğeri saç için olmaması gereken hormonu önleme görevini üstleniyor. Ben hiç bu zamana kadar merhem sürdüğü için kuşu ölmüş diyen birini duymadım ve duyacağımı da sanmıyorum - tabi büyük konuşmak istemiyorum - tabi kuşa sürmediğiniz sürece. " o da emiliyor o da kana geçiyor" ya herhalde öyle olacak. Eline sürdüğün yumuşatıcı krem bile kana karışıyor. Bildiğin nivea ya da sakal traşın sonrası yüzüne sürdüğün arko losyon, nemlendirici kremler vs vs.. Hepsi kimyasal, o halde seri bir şekilde ölmemiz gerekiyor, bu mantığa göre nemlendirici kremi alıp ağzıma sıkmam ile ele sürmem aynı etkiyi gösteriyor olmalı?
Arkadaşlar trol değilim, hatta sizden bile korkak bi insanımdır bu konularda. Ama bana kalırsa en etkili yöntem gel ve Xpecia, - Finasterid tablet kullanmayacaksanız şayet- bilimsel olarak şöyle böyle demeyin, moleküler biyolog olmak gerekmiyor bazı şeylerde diye düşünüyorum ben. Teşekkürler.

Ne kullanırsın bu tercih meselesi ama
İlaç ilaçtır yutmak ile sürmek arasında
İçindeki madde yoğunluğuna göre değişir durum
Kısaca bir fark olmaz

HairlessKing

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 16 Ocak 2023, 00:26:27 »
Topical olarak finasteride ve minoxidil karisimi satiyorlar, bir aylik $50 fakat ise yarayip yaramadigi hakkinda cok bir bilgi yok, bu konuda makalede yok. Benim genetik bir hastaligim var bu yuzden kendi doktoruma sordum hangisinin uygun olacagini, jeli onerirse kullanip sana geri donus yaparim.
  • Ekim Tarihi: 26/12/2022
  • Ekim Merkezi ismi The Hair Clinic - Ahmet Tosun
  • Greft Miktarı 5750
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Sugar Bear Multivitamin, Revita Sampuan, Ketakozanol sampuan, Mossi multivitamin, Mossi ozonized oil

Facebook Twitter Instagram