Gönderen Konu: Finasterid ve Minoxidil sprey  (Okunma sayısı 14598 defa)

asgeda

• Yeni üye
  • *
Finasterid ve Minoxidil sprey
« : 26 Temmuz 2020, 11:55:01 »
Arkadaşlar bunun ikisinin bulunduğu spreyi kullanan oldu mu işe yarıyor mu ? Doktorum bana reçete ile yazdı ve bi eczanede hazırlattım 1. ayımı yarın dolduruyorum. Etki veya yan etki henüz görmedim 6 ay olunca kesin birşey söyleyebilirim.Kullananlara etkisi ne onu merak ediyorum, oral yolla alınan ile lokal arasında etki düşüklüğü olabilir mi acaba

asgeda

• Yeni üye
  • *
Ynt: Finasterid ve Minoxidil sprey
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2020, 12:02:40 »
saç dökülmem yok şu anda durdurdu en fazla gün içerisinde 3-5 tel

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2020, 12:56:40 »
Arkadaşlar bunun ikisinin bulunduğu spreyi kullanan oldu mu işe yarıyor mu ? Doktorum bana reçete ile yazdı ve bi eczanede hazırlattım 1. ayımı yarın dolduruyorum. Etki veya yan etki henüz görmedim 6 ay olunca kesin birşey söyleyebilirim.Kullananlara etkisi ne onu merak ediyorum, oral yolla alınan ile lokal arasında etki düşüklüğü olabilir mi acaba
dostum butun konulara ayni seyi yazmissin. Biraz eczane reklami gibi geldin bana. Yaz doktorun eczanenin adini bizde ogrenelim

asgeda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2020, 16:53:41 »
dostum butun konulara ayni seyi yazmissin. Biraz eczane reklami gibi geldin bana. Yaz doktorun eczanenin adini bizde ogrenelim

Hayır, reklam yapıyor olsam ismini zaten verirdim. Mesele şu eczanede var diye değil, bazı eczaneler reçete ile kendileri losyon olarak yapıyor bunu, bunda reklamlık ne alaka anlamadım. Ayrıca ben malatyadayım burada losyon falan yapabilecek eczane zaten 1 2 tane, büyükşehirlerde çok vardır. Ben orada soru sordum sadece sprey olarak doktor bana yazdırdı ben de aldım kullanıyorum daha önce kullanan olduysa etki etti mi etmedi mi derdim bu benim

asgeda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 26 Temmuz 2020, 16:58:49 »
Diğer konuda baktım da sanırım sprey olarak yazılan yer arıyorlar ben yazıyorum buraya doktor ile eczaneyi bi bakın
Malatya Hayat Hastanesi Uzm dr ziya köylüoğlu
Malatya eren eczanesi

asgeda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 26 Temmuz 2020, 17:04:17 »
Fotoğraf atma nasıl ben bilmiyorum şişeyi direkt atayım bir de reçeteyi atayım minox ile finas okunuyor da altın birkaç şey daha var merak ediyorum ne olduğunu belki biriniz okuyabilir

asgeda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 26 Temmuz 2020, 17:22:27 »
sprey bu https://hizliresim.com/NWFC9t ismimi karaladım (silinmemiş neyse sorun değil )
reçete de bu https://hizliresim.com/AymUGU kırptım sorun olmasın diye,minox ile finas belirli de altta ne yazıyor okuyamadım

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 26 Temmuz 2020, 18:39:45 »
sprey bu https://hizliresim.com/NWFC9t ismimi karaladım (silinmemiş neyse sorun değil )
reçete de bu https://hizliresim.com/AymUGU kırptım sorun olmasın diye,minox ile finas belirli de altta ne yazıyor okuyamadım
Bu nasıl yazı yahu okuyabildiğim tek şey Zinc b6 o da doğruysa
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

asgeda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 26 Temmuz 2020, 18:54:51 »
Minoxidil okay finas okay yanında b1 b3 birşeyler var onu okuyamadım en altta alkol var o da tamam diğerleri muamma, önümüzdeki ay eczaneden alırken sorarım adama ne bunlar diye

asgeda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 26 Temmuz 2020, 18:56:37 »
En altta yazanı diyorsan o zinco 50 mg kapsül, çinko hapı

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 26 Temmuz 2020, 19:26:40 »
Formul iyi begendim. Kac para verdin

asgeda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 26 Temmuz 2020, 19:33:07 »
Formul iyi begendim. Kac para verdin

Zinco+atarax +sprey 168 liraydı sanırım

asgeda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 26 Temmuz 2020, 19:35:33 »
Diğerlerinin fiyatlarına baktım aşağı yukarı zinco 35 lira atarax da 9-10 lira birşey. 120 130 birşey civarıdır sprey

asgeda

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 26 Temmuz 2020, 20:11:05 »
Umarım işe yarar bu. Muhtemelen saç düzeldiğinde dozu azalttıracaktır 2-3 günde 1 kullandırır. Eczaneden aldığımda bir an şüpheye düştüm aga çok pahalı olur sürekli bunu nasıl alayım diye, eczacıya dedim ne kadar götürür bu şişe 1,5 ay götürür bu dedi bi an sıkıntı yaşadım orada. Ama bu değil 1,5 rahat 2,5 götürür. 1-2 saat sonra kullandığımda tam 1 ay oluyor şuan şişe tam kırmızı çizginin bir tık üstünde. Doktorla eczacı sabah akşam 3er fıs kullanacaksın demişti ben 2 3 hafta sonra baktım cidden azalmıyor şüpheye düştüm kullanmıyor muyum diye son 1 haftadır 3er yerine 5 6 7 falan sıkıyorum sabah akşam hala aynı yarıya gelmedi. Şişede mi birşey var anlamadım :D

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 26 Temmuz 2020, 20:31:46 »
Eczaciyi arayin bi sorayim yarin. Ben bizim eczacilarin karisim yaptigini bilmiyordum genelde diploma kiralayip parekendecilik yapiyorlar

Facebook Twitter Instagram