Gönderen Konu: Tavsiyelerinize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 621 defa)

Karamambaa

• Yeni üye
  • *
Tavsiyelerinize ihtiyacım var
« : 13 Ağustos 2020, 01:18:01 »
Öncelikle bu forumu oluşturan herkese teşekkürler.

Arkadaşlar yaşım 24 ve saçlarım gerçekten çok canımı sıkıyor, ekim yapılabilir mi yapılırsa ne derece memnun edecek bir sonuç alabilirim acaba? Tecrübeli arkadaşlardan biraz yorum alabilir miyim bu konular hakkında?

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
Ynt: Tavsiyelerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2020, 01:48:01 »
Dostum kusura bakma hiç iyimser değilim saçların daha çok dökülecek şuanlık Ekim yapsanda olmaz bu iş dökülen saçlar dewam eder salvador diye bir arkadaş var tedavi yöntemleri yazmıştı bu forumda  ben onları uyguluyorum faydalı geliyor link attım https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15400.0
İyice araştırıp dewam et tedaviye en az beş yıl sonra Ekim falan yaparsın
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2020, 03:52:35 Gönderen: Emay21 »

frkngrgn

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2020, 22:06:19 »
Ekim yaptırmak için saç dökülmenin durması lazım saçlarının dökülmesi durmadan sakın ekim yaptırma ne kadar sürede dökülür kimse bilemez 5 yıldada dökülebilir 1 yıldada dökülebilir. Ne kadar dökülür bilemeyiz ama dökülme durmadan sakın ektirme. Bunun dışında daha farklı tedaviler deneyebilirsin ilaç tedavisi,prp vb tedaviler olabilir. Hastaneye gidip saç analizi yaptırabilirisin.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #3 : 13 Ağustos 2020, 22:13:44 »
Ekim yaptırmak için saç dökülmenin durması lazım saçlarının dökülmesi durmadan sakın ekim yaptırma ne kadar sürede dökülür kimse bilemez 5 yıldada dökülebilir 1 yıldada dökülebilir. Ne kadar dökülür bilemeyiz ama dökülme durmadan sakın ektirme. Bunun dışında daha farklı tedaviler deneyebilirsin ilaç tedavisi,prp vb tedaviler olabilir. Hastaneye gidip saç analizi yaptırabilirisin.
prp yaptırmasın bence gereksiz bir şey

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Ağustos 2020, 02:19:02 »
Medikal tedaviler tepe bölgesi için olumlu cevap verebiliyor, keza ekim için de başarı alınan en zor bölgelerden. Forum da medikal tedavileri araştırabilirsiniz. Salvador nicki arkadaşımız medikal tedaviler ile ilgili çok güzel bir konu hazırlamış, o konudan faydalanın derim. Kafanızda minyatürleşen saçları kalınlaştırma ihtimali var ama bu tedavilerin yan etkileri de var. Emay21 nickli arkadaşın attığı linkteki konu da zaten güzel özetlenmiş bakın derim. Bu tarz genç yaşta açılmalarda direkt olarak ekime yönelirseniz varolan saçlarınız döküldüğü zaman ortaya kötü bir görüntü oluşur. Yani ya saçların dökülmesini bekleyip mevcut durumda ekim yapma şansınız varsa dökülme şekline göre ekim yaptıracaksınız, yada medikal tedavi destekli ekim yaptıracaksınız. Dediğim gibi medikal tedavilerin de yan etkileri var, kullanırken iyi karar vermek gerekir. Özellikle başlamadan önce başarı sağlanırsa ne kadar kullanabilirim diye sormanız gerek kendinize.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #5 : 14 Ağustos 2020, 02:50:13 »
Medikal tedaviler tepe bölgesi için olumlu cevap verebiliyor, keza ekim için de başarı alınan en zor bölgelerden. Forum da medikal tedavileri araştırabilirsiniz. Salvador nicki arkadaşımız medikal tedaviler ile ilgili çok güzel bir konu hazırlamış, o konudan faydalanın derim. Kafanızda minyatürleşen saçları kalınlaştırma ihtimali var ama bu tedavilerin yan etkileri de var. Emay21 nickli arkadaşın attığı linkteki konu da zaten güzel özetlenmiş bakın derim. Bu tarz genç yaşta açılmalarda direkt olarak ekime yönelirseniz varolan saçlarınız döküldüğü zaman ortaya kötü bir görüntü oluşur. Yani ya saçların dökülmesini bekleyip mevcut durumda ekim yapma şansınız varsa dökülme şekline göre ekim yaptıracaksınız, yada medikal tedavi destekli ekim yaptıracaksınız. Dediğim gibi medikal tedavilerin de yan etkileri var, kullanırken iyi karar vermek gerekir. Özellikle başlamadan önce başarı sağlanırsa ne kadar kullanabilirim diye sormanız gerek kendinize.
ben bir hafta etti başladım tedaviye olumlu sonuç alırsam konuya yazmaya devam ederim

Facebook Twitter Instagram