Gönderen Konu: Saç Masajı hakkında  (Okunma sayısı 1263 defa)

Souvenir

• Jr. Member
  • **
Saç Masajı hakkında
« : 18 Ağustos 2020, 13:24:11 »

Yukarıda eklediğim videodaki masajı her gün sabah-akşam 1 saat boyunca uygulayan var mı?

Ben dün denedim saçlarım daha çok elime geldi 1 saat boyunca saçlarla bu kadar uğraşmak normal midir bilmiyorum. Sanırım çok sert davrandım.

Ben bu şekilde 20-30 dk boyunca yapıyorum.

GaMe10

• Hero Member
Ynt: Saç Masajı hakkında
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2020, 13:51:22 »
Ben bir ara masaj denemiştim kısa süre lakin yanlış hatırlamıyorsam elime saçlar gelmişti ve bırakmıştım sonra yapmayı

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2020, 14:48:19 »
Ben sabah akşam sprey sürerken bile bir dakika olmadan elime 15 20 tel geliyor sırf o yüzden çabucak sıkıp yayıp bırakıyorum 3 dkka masaj bile yapmıyorum öyle yapsam kel kalırım heralde. Temiz kuru saç ile uğraşırsın yine de spreyli saça elimi atınca tel geliyor. Bunlar sağlıklı insanların işi saçı keçe gibi adam yoğursun sabah dan akşama kadar bize gitmez.
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

Souvenir

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2020, 15:25:00 »
Ben sabah akşam sprey sürerken bile bir dakika olmadan elime 15 20 tel geliyor sırf o yüzden çabucak sıkıp yayıp bırakıyorum 3 dkka masaj bile yapmıyorum öyle yapsam kel kalırım heralde. Temiz kuru saç ile uğraşırsın yine de spreyli saça elimi atınca tel geliyor. Bunlar sağlıklı insanların işi saçı keçe gibi adam yoğursun sabah dan akşama kadar bize gitmez.

Saç masajını yapmak için bence saçların kısa olması lazım. Uzun olunca parmaklarına saçlar dolanıyor ister istemez kopmalar olabiliyor. Ayrıca nemli saça masaj yapınca daha rahat oluyor çünkü saç derisine daha rahat baskı uygulayabiliyorsun. Ama ilk attığım 1 saatlik masajı denediğimde çok dökülmeler oldu ondan tekrar yapmayı düşünmüyorum.

Bu arada kullandığın spreyi ilk defa duydum. Faydasını gördün mü?

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2020, 18:41:42 »
Bu arada kullandığın spreyi ilk defa duydum. Faydasını gördün mü?
Procabil içerikli destekleyici sprey, imzamda konum var inceleyebilirsin oradan iyileşme elde ettim baya, ama  tek başına sprey kullanımı zayıf kalıyor tabi.
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

Facebook Twitter Instagram