Gönderen Konu: Saç masajı Hakkında  (Okunma sayısı 883 defa)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Saç masajı Hakkında
« : 26 Mayıs 2022, 01:17:38 »
Arkadaşlar 20 yaşında başlayan saç dokulmemin şuan 5. Yılındayım  5 yıldır Fin ve minox denemedim minox denememe sebebim kullanipta uzun süre boyunca memnun olana rastlamadım ama şuna şahidim 2 yıl çok güzel yapıyor saçı Fin kullanmama nedenimse testisten amaliyatli olmam velhasıl 3 yıldır masaj yapıyorum saçlarıma 2 tane aletim 1 tane taragim var ve 3 yıldır gözlemim malesef bende işe yaramıyor yani kesinlikle genetik dökülme olan kısımlara herhangi bir etkisi yok benim nazarımda lakin genetik dökülmeye maruz kalmayan bölgelere hafif hacim katıyor gibi merak ettiğiniz sorular önere bileceğiniz şeyler varsa beklerim ve minox vaktimi geçirmek istemiyorum en kısa süre zarfında Fin ve minoxa başlamayı düşünüyorum sağlam bir doktor bulunduğum bölgede malesef yok o yüzden bu tedavilerin takip isteyen tedaviler olduğunu düşünmüyorum buraya kadar okuduysaniz teşekkür ederim

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Ynt: Saç masajı Hakkında
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2022, 01:44:57 »
Buda 17.yy Osmanlı'dan 19.yy Osmanlıya
  • Yaşınız 25

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2022, 02:04:37 »
kardeşim saçların iyi durumda bence kullanma, en azından  doktoruna danışmadan hareket etme ...
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2022, 02:16:17 »
kardeşim saçların iyi durumda bence kullanma, en azından  doktoruna danışmadan hareket etme ...
Abi 2018 le 22 arasındaki farktaki saçlar 2 adama saç olurdu :) Benim sorunumu sadece Fin çözer gibi çünkü saç birden bire gitmiyor sürekli yerine daha cansız çıkarak yok oluyor ki bu süreç 45 ime kadar devam edecek ama ben bu saçı 30 35 e kadar görmek istiyorum saç her yaşta önemli tabi ama o yıllara kadar korumak istiyorum hayırlısı ile bir üroloji doktoruna gide bilirsem niye gidemiyorsun diye düşünen arkadaşlar olursa kasaba da oturuyorum malesef ilçe de de yok şehire gitmem lazım oda 2.5 saat yol iş güç salmiyor
  • Yaşınız 25

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2022, 05:57:19 »
Abi 2018 le 22 arasındaki farktaki saçlar 2 adama saç olurdu :) Benim sorunumu sadece Fin çözer gibi çünkü saç birden bire gitmiyor sürekli yerine daha cansız çıkarak yok oluyor ki bu süreç 45 ime kadar devam edecek ama ben bu saçı 30 35 e kadar görmek istiyorum saç her yaşta önemli tabi ama o yıllara kadar korumak istiyorum hayırlısı ile bir üroloji doktoruna gide bilirsem niye gidemiyorsun diye düşünen arkadaşlar olursa kasaba da oturuyorum malesef ilçe de de yok şehire gitmem lazım oda 2.5 saat yol iş güç salmiyor

Nerede yaşıyorsun?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2022, 14:20:00 »
Nerede yaşıyorsun?
O kadar şey yazdım önümü merak ettin kanka :) Maraşın köyünde ama çok uzak
  • Yaşınız 25

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 29 Mayıs 2022, 00:49:21 »
Arkadaşlar görüşünü belirtecek başka kimse yokmu
  • Yaşınız 25

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Mayıs 2022, 01:15:49 »
Güzel kardeşim,ne yazalım?
Şu saç için halen minox+fin+masaj+derma+ ıvır+zıvır düşünmen kendine eziyet olur,durduk yere gereksiz ağır bir yükü kendi sırtına yüklemek olur..saçın gayet iyi,ha döküldüğüne,açıldığına eminsen bi xpecia alırsın,kesmiyosa bi dht bloker alırsın her gün,saçını korursun için rahat olur.
Hayatının en güzel çağındasın,gününü gün et,gez dolaş,forumda zaman harcama,geçen şu güzel günlerine yazık.
Hoşuna gider mi bilmiyorum ama benim yazacaklarım bunlar,allah şifa versin
  • Yaşınız 31

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 29 Mayıs 2022, 02:34:11 »
Güzel kardeşim,ne yazalım?
Şu saç için halen minox+fin+masaj+derma+ ıvır+zıvır düşünmen kendine eziyet olur,durduk yere gereksiz ağır bir yükü kendi sırtına yüklemek olur..saçın gayet iyi,ha döküldüğüne,açıldığına eminsen bi xpecia alırsın,kesmiyosa bi dht bloker alırsın her gün,saçını korursun için rahat olur.
Hayatının en güzel çağındasın,gününü gün et,gez dolaş,forumda zaman harcama,geçen şu güzel günlerine yazık.
Hoşuna gider mi bilmiyorum ama benim yazacaklarım bunlar,allah şifa versin
Sağolasın abi galiba 2018 deki fotoya baktın 2022 deki haliyle arasinda çok fark yokmu sencede 
  • Yaşınız 25

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 29 Mayıs 2022, 02:53:21 »
Forumda fini doktor kontrolsüz kullanan tek ben varım herhalde :D Bir test yapsam kim bilir neler çıkar.Artık yan etkiden anlıycaz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram