Gönderen Konu: Saç ekimi öncesi nekroz korkusu  (Okunma sayısı 758 defa)

Ballopba

• Jr. Member
  • **
Saç ekimi öncesi nekroz korkusu
« : 11 Eylül 2020, 19:25:37 »
Arkadaşlar haftaya serdar gökrem hocayla görüşmem var. Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Forumda çok araştırma yaptım birde buradan fikrinizi almak istiyorum. Bu nekroz olması neye bağlıdır? İnternette bir video izledim saç ekimi yaptıran adamın kafasının baya büyük bir alanı kapkara olmuş. Açıkcası korkuttu beni. Bu nekroz ne olursa olma ihtimali fazladır? Allah korusun olursa bir çözümü var mıdır? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi öncesi nekroz korkusu
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2020, 22:12:57 »
Nekroz doku ölümü demek deride biraktigi tahribata göre saç çıkıp çıkmaması belli oluyor çöküntü vs o yara olan yerlerde genelde çıkmıyor ama erken önlem.alip kontrol altına alırsan en az hasarla atlatırsın sana bir öneri fazla dusunke benimde en çok korktuğumdu as kalsın başıma gelecekti ekimciylr alakalı bir durum nekroz sık kanal açımı aşırı derecede adrenalin kullanımı nekrozw sebebiyet veriyor
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Ballopba

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2020, 22:37:32 »
Aynen hocam doğru söylüyorsun ama yine de korkuyor insan. Birde serdar hoca da ekimleri hemşireler yapıyormuş sanırım o da biraz korkuttu açıkcası

tanyelkanatan1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2020, 15:03:12 »
çözümü var mı peki yada ne yapmak lazım bu konuda eken kişi nekroz olup olmadığını bilmez değil mi sonuçt

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Ekim 2020, 21:19:25 »
NEKROZ OLDUKTAN SONRA COZUMU YIKAMAYA ARA VERIP ANTIBIYOTIK KREM KULLANIP ALANI KISITLAMAK HERHANGI YAPACAGINIZ BASKA BIR MUDAHALE YOK SANSINIZ VARSA EN AZ HASAR ATLATIRSINIZ
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Facebook Twitter Instagram