Gönderen Konu: !!! SAÇ EKİMİ NEKROZ  (Okunma sayısı 3140 defa)

Rdvnnnnnnn

• Yeni üye
  • *
!!! SAÇ EKİMİ NEKROZ
« : 23 Temmuz 2022, 14:10:51 »
Merhabalar. 10 gün önce saç ektirdim. Saçımda nekroz alanları oluştu. Doktor çok sık ekim yaptım belli etmeyebilir. En kötü ihtimal 8 ay sonra 1-2 saatlik işlemle revize ederiz dedi. Bilgisi olanlar yazabilir mi ?

hellred

• Full Member
  • 👻
Ynt: !!! SAÇ EKİMİ NEKROZ
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2022, 15:15:14 »
“Çok sık ekim yaptım, belli etmeyebilir”

Sanırım o siyah alan nekrozlu alan? Eğer oysa alan büyük. Nasıl belli etmeyebilir dedi ki?Konuyu takipteyim.
  • Ekim Tarihi: 23.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Xpecia + Solgar Biotin 5000mg

Rdvnnnnnnn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2022, 00:57:54 »
Ön kısıma yaklaşık 3bin greft ekim yapıldı. Doktorum orasının çok sık ekildiğini saçlar çıkınca belli etmeyebilir dedi. 1 hafta krem sürüldü nekroz alaniz küçüldü ama hala mevcut.En kötü 1 yıl sonra revize yaparız dedi. Ama hiç güven vermediler bu operasyondan sonra. Konuyu yargıya taşımak üzereyiz.

Rdvnnnnnnn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2022, 00:59:50 »
“Çok sık ekim yaptım, belli etmeyebilir”

Sanırım o siyah alan nekrozlu alan? Eğer oysa alan büyük. Nasıl belli etmeyebilir dedi ki?Konuyu takipteyim.

Sadece o siyah alan mi yoksa bütün siyahlıklar mi ben bile emin değilim

hellred

• Full Member
  • 👻
« Yanıtla #4 : 25 Temmuz 2022, 01:05:18 »
Sadece o siyah alan mi yoksa bütün siyahlıklar mi ben bile emin değilim

Kabuk dökümünü gerçekleştirdiniz mi? Eğer yaptıysanız o siyahlıklar halen gitmediyse nekroz alanı büyük gibi. İnşallah bütün siyahlıklar değildir, kan kurumasıda olabilir.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23

Rdvnnnnnnn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 25 Temmuz 2022, 01:07:49 »
Kabuk dökümünü gerçekleştirdiniz mi? Eğer yaptıysanız o siyahlıklar halen gitmediyse nekroz alanı büyük gibi. İnşallah bütün siyahlıklar değildir, kan kurumasıda olabilir.
Kabuk dökme işlemim yarın. Yarın herşey ortaya çıkacak umarım diğer taraflar kan kurumasıdır. Böyle vakalarda mahkeme nasıl sonuçlanır acaba emsal karar var mıdır emin değilim?

hellred

• Full Member
  • 👻
« Yanıtla #6 : 25 Temmuz 2022, 01:13:11 »
Kabuk dökme işlemim yarın. Yarın herşey ortaya çıkacak umarım diğer taraflar kan kurumasıdır. Böyle vakalarda mahkeme nasıl sonuçlanır acaba emsal karar var mıdır emin değilim?

O konu hakkında pek bilgim yok fakat çoğu klinik nekroz olan bölgeye revize yapıyor. Umarım nekroz yoktur, yarını beklemekten başka çıkar yolu yok. Yarın ki durum için forumu bilgilendirin lütfen.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23

Rdvnnnnnnn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 25 Temmuz 2022, 01:47:01 »
Bunlarda revize yaparız dediler ama 1 yıl bu şekilde. Umarım çok sırıtmaz

Rdvnnnnnnn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 25 Temmuz 2022, 15:55:57 »

O konu hakkında pek bilgim yok fakat çoğu klinik nekroz olan bölgeye revize yapıyor. Umarım nekroz yoktur, yarını beklemekten başka çıkar yolu yok. Yarın ki durum için forumu bilgilendirin lütfen.

Rdvnnnnnnn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 25 Temmuz 2022, 15:59:10 »

Yıkamadan sonra son durum bu. Konuya hakim olanlar yazabilir mi ? Doktor 5-6 ay sonra saçların çıkışına bakacaz dedi.

hellred

• Full Member
  • 👻
« Yanıtla #10 : 25 Temmuz 2022, 21:49:34 »
Yıkamadan sonra son durum bu. Konuya hakim olanlar yazabilir mi ? Doktor 5-6 ay sonra saçların çıkışına bakacaz dedi.

Sanırım nekroz gibi duruyor, bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa iyi olur. Bana nekroz gibi geldi, alanda büyük. Ekim merkezi ne olduğunu söylemedi mi hiç? 6 ay sonrayı mı bekliyor?
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23

Rdvnnnnnnn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 26 Temmuz 2022, 00:59:31 »

Sanırım nekroz gibi duruyor, bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa iyi olur. Bana nekroz gibi geldi, alanda büyük. Ekim merkezi ne olduğunu söylemedi mi hiç? 6 ay sonrayı mı bekliyor?
Hastadekiler de nekroz diyor. Ordan saç çıkabilirmiş felan dediler 5-6, ay sonra bakcaklarmiş çıkmazsa ekim yapacaklarmış

hellred

• Full Member
  • 👻
« Yanıtla #12 : 26 Temmuz 2022, 01:28:55 »
Hastadekiler de nekroz diyor. Ordan saç çıkabilirmiş felan dediler 5-6, ay sonra bakcaklarmiş çıkmazsa ekim yapacaklarmış

Nekroz ise çok geçmiş olsun hocam, alan biraz büyük. Neyse sağlık olsun, saçlar uzayınca kapanabilir. Seneye tekrardan revize yaptırırsınız. Stres yapmayın yeter
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23

hellrise

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 29 Temmuz 2022, 14:16:30 »
Görünen alanda nekroz oluşmuş , bir sene sonra revize yapılır, canınızı sıkmayın, bugün herkesin başına gelebilecek bir işlemdir. Yapılması gereken şey moralinizi bozmak değil zamanın geçmesini ve diğer saçları güçlü tutmak.

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 04 Nisan 2023, 20:16:10 »
Nekroz dostum

Facebook Twitter Instagram