Gönderen Konu: Ön çizgide seyrelme  (Okunma sayısı 1845 defa)

Unkownnn

• Full Member
Ön çizgide seyrelme
« : 02 Ekim 2020, 02:02:58 »
Merhabalar 10 aylık 1/4 zaman zaman 1/5 olarak ilerlediğim finasterid tedavisi saçımı cok iyi toparladı fakat ön bölge aman aman olmadı vertex kadar hatta hala seyrek ön çizgi için minox harici önerebileceğiniz bişeyler varsa yazarsanız cok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: Ön çizgide seyrelme
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2020, 03:05:54 »
Dutasteride finastan daha etkilidir ama on bolge icin cok daha iyidir
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2020, 07:52:13 »
foto atarsan daha iyi yorumlarız ..
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #3 : 03 Ekim 2020, 01:26:07 »
Resim eklemelisin.Birde finans zaten vertex ve dönör bölgeyi iyi toplar ön taraftaki kayıp için zor.Orası ancak ekime bakar.

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2020, 11:00:22 »
Dutasteride finastan daha etkilidir ama on bolge icin cok daha iyidir

avodart diye mi geçiyor hocam eczanelerde dutas? birde tedavime ekleyesim var ama bunu da 4/1 şeklinde mi kullanalım?

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 03 Ekim 2020, 11:01:35 »
Dutasi 4 e bolemezsin çünkü elastik bir yapısı var ve içi sıvı yani direk 0,5 mg olarak içebilirsin ama önermem
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Ekim 2020, 11:06:41 »
Dutasi 4 e bolemezsin çünkü elastik bir yapısı var ve içi sıvı yani direk 0,5 mg olarak içebilirsin ama önermem

7 gün finas kullanıyorum hocam 4/1 şeklinde buna + olarak 2 gün dutas ekleyesim var finas ı 5 güne düşürüp neden önermiyorsunuz?

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 03 Ekim 2020, 11:44:20 »
Dutas tip1 ve tip2 yi bloklar finastreid den etkili oldugunu kabül ediyorum fakat yan etki görme ihtimali çok yüksektir dutastan. Bence finastreidle iyi etki alabilirsin neden dutas istiyorsunki
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Ekim 2020, 11:51:37 »
Dutas tip1 ve tip2 yi bloklar finastreid den etkili oldugunu kabül ediyorum fakat yan etki görme ihtimali çok yüksektir dutastan. Bence finastreidle iyi etki alabilirsin neden dutas istiyorsunki
[/quote
Dutasta hormonal dalgalanma daha az bu yüzden yorumlara bakarsanız cinsel anlamda yan etki gördüm diyen daha az
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 03 Ekim 2020, 12:30:36 »

altta salvador hocam o şekilde kullanıyor bana da mantıklı geldi bide araştırmalarıma göre finas tepe ve donör de etkili dutas ise ön bölge de etkili bu yüzden dutas düşünüyorum

[/quote
Dutasta hormonal dalgalanma daha az bu yüzden yorumlara bakarsanız cinsel anlamda yan etki gördüm diyen daha az

sence yapayım mı hocam senin gibi 5 gün finas 2 gün dutas? etkili bir tedavi olur mu acaba

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Ekim 2020, 12:34:18 »
altta salvador hocam o şekilde kullanıyor bana da mantıklı geldi bide araştırmalarıma göre finas tepe ve donör de etkili dutas ise ön bölge de etkili bu yüzden dutas düşünüyorum

sence yapayım mı hocam senin gibi 5 gün finas 2 gün dutas? etkili bir tedavi olur mu acaba
Dutas her yerde etkili :) ben şu an dutasa geçtim finasi yıllardır kullanıyordum bıraktım hem ağızda bıraktığı kötü tat hem mide yangısı

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Ekim 2020, 12:38:43 »
Dutas her yerde etkili :) ben şu an dutasa geçtim finasi yıllardır kullanıyordum bıraktım hem ağızda bıraktığı kötü tat hem mide yangısı

bende bi ayar çekicem artık  :D

dutas ''avodart'' olarak mı geçiyor eczanelerde?

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 03 Ekim 2020, 12:39:15 »

bende bi ayar çekicem artık  :D

dutas ''avodart'' olarak mı geçiyor eczanelerde?
Evet avodart 40 liraya alıyorum ben

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 03 Ekim 2020, 12:56:47 »
Evet avodart 40 liraya alıyorum ben

tamamdır hocam

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 03 Ekim 2020, 13:14:01 »
Benim sorunumun belki %80'i tepe ortası, %20'i ise şakaktır. Finas şakak üstlerdeki tüylemiş saçları kendine getiriyor sanırım, bunu fotolarda gözlemliyorum.
Lakin şakak üstten değil ama yandan norwood 1.5 1.75 vs açık(eskiden de böyleydi belki yarım cm açılmıştır senelerdir) için Dutas kullanmam sanırım. Finasa başlamam zaten mucizeydi çünkü asla kullanmam diyordum sonra psikolojimi düzelttim başladım yaş 31, ve 3.5 aydır yan etki falan görmedim(kasık ağrısı da dahil görmedim yan etki) lakin Dutas'a cesaret edebileceğimi sanmıyorum nedense :D Zaten Dutas'ın benim şakakları daraltacağına da çok güvenmiyorum bu yüzden böyle devam edeceğim oralar öyle kalsa da sorun yok tabi biraz daha dar olsa iyi olurdu ama napalım en azından şakaklar üstten değil yandan norwood o şekilde yani saçın ön çizgisi küçük bir saçkıran dışında bozulmadı. Bakalım şimdi yine de şansımı deniyorum şakaklara ketoral krem+prozinc plus losyon+iğneleme vs. Elime son ürünlerim de gelsin imzamdaki özel yağ karışımını da süreceğim şakaklara dermastamp ile.

Facebook Twitter Instagram