Gönderen Konu: Bu saç vartex hariç ekilirse iyi bir sonuç çıkar mı  (Okunma sayısı 857 defa)

İllegalkisi

• Yeni üye
  • *
Ynt: Bu saç vartex hariç ekilirse iyi bir sonuç çıkar mı
« Yanıtla #1 : 03 Ekim 2020, 21:06:06 »
İstediğim kısım bu kadarcık. Donör bölhe6de saçımı hep kısa kullandım ama yoğun saç vardır zannediyorum çalı gibi zira. Tecrübelerinizi bekliyorum.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #2 : 03 Ekim 2020, 21:10:33 »
Hocam bu şekilde yanıltır donörün güncel uzun halini atmanız lazım, daha sağlıklı yorum yapılabilir..  |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

İllegalkisi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Ekim 2020, 21:23:20 »
Teşekkür ederim reis. Uzadığında bayağı bir yoğun oluyor sorun yok. Dönorumun iyi olduğu söylendi "top 10 kliniklerce". Merak ettiğim kısım işaretli olan alandan iyi bir ekimle sonuç alır mıyım

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2020, 21:31:01 »
Anladım, o zaman şöyle söyleyeyim, bu dönörden 4-500 5.000 greft çıkar, ve Çizdiğiniz gibi, ön çizgi biraz geriden olup vertex'e de girilmezse sizi memnun eder.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Ekim 2020, 21:39:06 »
6000 kok ile sizi iyi kotu memnun edecek bir yogunluk saglanabilir ama tek ekimde olmaz. Iki ekim de, firesi dusuk merkezlerde olmasi lazim. Ote yandan on ve ortayi ektirdikten sonra, vertexin kus yuvasi gibi bos kalmasi sizi su anda rahatsiz etmeyecek gibi gorunse de sonradan farkli dusunme ihtimaliniz cok yuksek.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Ekim 2020, 21:43:10 »
Donör iyi, acıklığınız iyi bir ekimciyle kapanır.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Ekim 2020, 21:46:20 »
Donör iyi, acıklığınız iyi bir ekimciyle kapanır.

Kafanin tamami kapanmaz. Bahsettigi 1. ve 2. bolge iki ekimde kapanir cok yogun olmamak kaydiyla.

İllegalkisi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 03 Ekim 2020, 21:50:40 »
Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim. Zaten bir nw7 olarak vertex denilen kısım sonraya kalacak her ihtimalde. O sebeple rasyonel bir beklenti olarak orayı daha sonra düşüneceğim. Şuan isteğim ön ve orta bölge.
Xpecia, finans gibi etkisi sadece kullandığımız dönemde fayda sağlayan hiçbir ilacı kullanmak istemiyorum. Bunları kullanmak şart mı peki

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Ekim 2020, 22:20:26 »
Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim. Zaten bir nw7 olarak vertex denilen kısım sonraya kalacak her ihtimalde. O sebeple rasyonel bir beklenti olarak orayı daha sonra düşüneceğim. Şuan isteğim ön ve orta bölge.
Xpecia, finans gibi etkisi sadece kullandığımız dönemde fayda sağlayan hiçbir ilacı kullanmak istemiyorum. Bunları kullanmak şart mı peki

Sizin durumunuz icin sart degil. Aslinda kimse icin sart degil ama operasyon sirasinda koklerin alacagi hasari minimuma indirmek, kokleri en kuvvetli hallerindeyken transfer etmek icin bazi merkezler kullanilmasini istiyorlar. Sizin donorunuzdeki kokler canli gorunuyor, ihtiyaciniz yok.

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Ekim 2020, 22:42:49 »
Bu dönemde finans hariç diğer ilaç takviye vb, bence kullanmak gereksiz para kaybı olur.. finans hem olanı hen ekileni korur o yüzden.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

İllegalkisi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 04 Ekim 2020, 16:51:40 »
Bu forumu kuranlardan Allah razı olsun. Bayağı bilgi sahibi oldum ekim konusunda. Ekim öncesi karar vermeden önce en çok merak ettiğim soru şu.
Ekim yaptırıp, 
minoksil, finans, expecia ve diğer saç çıkarıcı veya koruyucu ilaç kullanmadan ( basit vitamin takviyesi hariç)  iyi netice alan var mı. Forumda bir konu açılmalı bence. İlaçlı saç ekimi bir yeri düzeltirken bir yeri bozuyor. Ekim sonrası iksç kullanmayan ve netice alanları nerede bulabilirim. Bu çok önemli benim gördüğüm şudur. İlaçsız saç ekimi sonuçları iyi olmuyor. Bu bence sqç ekimi konusunun en can alıcı yeri.

social

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 04 Ekim 2020, 17:01:28 »
donor saglam ama ön çizigiyi geriye çizmişsin, bence daha öne alırsan verteks harici güzel olur, 4000 ilk ekim 2.olarak 1000 saç ve 1000 sakal ile vertekse girerim ben

Facebook Twitter Instagram