Gönderen Konu: Evet sonunda kulak üstü kel kaldı  (Okunma sayısı 5442 defa)

Gregor59

• Hero Member
Evet sonunda kulak üstü kel kaldı
« : 31 Ekim 2020, 13:52:56 »
Bu kulak üstü dökülmesini durduramadim finasteridle bile. Artık elim direkt deriye değiyor yanda. Tamamen kel kaldı kulak üstü. Kimsede böyle saçma bir dökülme girmedim ben

Gregor59

• Hero Member
Ynt: Evet sonunda kulak üstü kel kaldı
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2020, 14:05:52 »
Eski kulak üstüm. Üstler duruyor yanlar döküldü dünyada ilk anasını satayım. Amerikan trasi oldu fogal şekilde

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2020, 14:25:34 »
Hocam bu seyrelme bende de var. Ama erkek tipi dökülmem olduğu için üst kısıma bir şey olmasın diye çare arıyorum şimdilik faul kısmımın kel kalacak olması beni endişelendirmiyor. :(

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2020, 19:41:12 »
Çok istiyorum yanların eski haline gelmesini. Üstler norwood 7 olsun ama yanlarda bu hastalıklı gibi görüntü oluşmasın ya. Uyuz olmuş köpekler gibi yoluk yoluk.

Eski hali

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2020, 19:42:12 »
Bu da bir defa parmağı kaşıma sürmekle gelen kaşlar m kaşlar da çok dökülüyor

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2020, 20:39:36 »
bence sen bu kulak üstünü aşırı abartıyosun.
öyle karalar yakacak kadar kötü durmuyo. hele hele nw7 olayım da böyle olmasın demen çok ilginç.
nw7 olmadan anlayamazsın sıkıntıyı. kulak üstü seyrelen bu kadar takıyosa nw7 olan biri intihar eder bence.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2020, 20:50:51 »
Kulak üstü genetiğin genetiği sanırım. Eskiden acayip gürdü şuan yok.
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2020, 15:06:47 Gönderen: Kıvanç Saçlıtuğ »
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

rodok

• Full Member
« Yanıtla #7 : 31 Ekim 2020, 21:51:15 »
Hocam benim de faul, kulak üstü ve kaşlarım aşırı dökülüyodu, elimi her faule attığımda 4-5 tane geliyodu en az. Bende genetik dökülmeden dolayı şakaklar gittiği için ilk başlarda çok umursamadım ama sonradan vitamin eksikliği de etkili olabilir diyerek xpeciaya başladım. İmzanda yazmıyor, kullanıyor musun bilmiyorum ama ben baya bir faydasını gördüm, tavsiye ederim

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 31 Ekim 2020, 21:57:00 »
Hocam benim de faul, kulak üstü ve kaşlarım aşırı dökülüyodu, elimi her faule attığımda 4-5 tane geliyodu en az. Bende genetik dökülmeden dolayı şakaklar gittiği için ilk başlarda çok umursamadım ama sonradan vitamin eksikliği de etkili olabilir diyerek xpeciaya başladım. İmzanda yazmıyor, kullanıyor musun bilmiyorum ama ben baya bir faydasını gördüm, tavsiye ederim

Yeni başladım kanka 3 gün oldu, aslında ben de vitaminsizlikten suphelendim son zamanlarda. Görüp gorebilecegin en kötü beslenen kişiyim ve işim gereği asla güneş görmüyorum d vitamini de dipte. Et sebze tavuk balık nefret ederim asla yemem. 2 günde bir aklıma gelirse su içerim ilaç kullanmiyorsam. Uyku yok doğru düzgün. Çünkü kaşlarım, bacak kılların göğüs killarim her yer dökülüyor sanki vücut bir sağlık sorununu haber veriyor gibi

Xpecia günde 1 mi alayım 2 mi sence

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 31 Ekim 2020, 21:58:04 »
Kulak üstü genetiğin genetiği sanırım. Eskiden acayip gürdü şuan yok.

Senin sadece en alt favoriler gitmis kardesim benim yukarı kadar çıktı seyreklik tüm kafanın yanında seyreklik var

rodok

• Full Member
« Yanıtla #10 : 31 Ekim 2020, 22:04:44 »
Yeni başladım kanka 3 gün oldu, aslında ben de vitaminsizlikten suphelendim son zamanlarda. Görüp gorebilecegin en kötü beslenen kişiyim ve işim gereği asla güneş görmüyorum d vitamini de dipte. Et sebze tavuk balık nefret ederim asla yemem. 2 günde bir aklıma gelirse su içerim ilaç kullanmiyorsam. Uyku yok doğru düzgün. Çünkü kaşlarım, bacak kılların göğüs killarim her yer dökülüyor sanki vücut bir sağlık sorununu haber veriyor gibi

Xpecia günde 1 mi alayım 2 mi sence

Kanka dökülme tipimiz benziyo o zaman biraz çünkü ben de elimi bacak kıllarına bile atsam tutam tutam geliyodu. Ben güneşe çıkmadığım için d vitamini ampulu kullanıyorum baya yüksek miktarda olduğu için eksiklik olsa da giderir diye düşündüm. Ayda bir olacak şekilde 3 ay falan kullandım, fazlası toksikmiş. Xpeciaya başlayalı 2 hafta oldu ben faydasını gördüm büyük ihtimalle sende de işe yarar. Ben günde 2 başlayıp 3-4 ay sonra günde 1'e geçmeyi planlıyorum çoğu kullanan gibi. Sen de öyle yap bence hem bir eksiklik varsa daha hızlı müdahale etmiş olursun.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 01 Kasım 2020, 02:40:33 »
Senin sadece en alt favoriler gitmis kardesim benim yukarı kadar çıktı seyreklik tüm kafanın yanında seyreklik var
Sıkıntı şurda senin yaşına geldiğimde yok olacak orlar heralde 28e 5 koca sene var.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 01 Kasım 2020, 10:49:00 »
Kardeşim kaş dokulmelerinin aynısı bende de var. Çok ilginç bir şey bu kaş dökülmesi. Yan taraflara gelince. Sadece oralara olmak üzere minoxil kullan. Benim yanlar da aynı senin gibiydi. Gören saç kiran mi var diyordu. Minox kullandığım dönem en çok oralar etki görmüştü. Sen de minox kullanabilirsin sadece kulak üstlerine olmak üzere. Daha sonra minoxu bıraktım tabi biraz dökülme yaşadım ama şu an normal insan kadar. Eskisi gibi kesinlikle değil.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 01 Kasım 2020, 11:52:10 »
Saç genetiği o kadar iyiki sadece favorileri dökülüyor.Geri kalan kısım norwood 0.33 thick density+0 minyatürleşme

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 01 Kasım 2020, 14:23:53 »
Saç genetiği o kadar iyiki sadece favorileri dökülüyor.Geri kalan kısım norwood 0.33 thick density+0 minyatürleşme

Yorum gibi yorum 👌
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Facebook Twitter Instagram