Gönderen Konu: Saç ekim merkezi konusunda yardım  (Okunma sayısı 485 defa)

Erdim

• Yeni üye
  • *
  • Erdim
Saç ekim merkezi konusunda yardım
« : 05 Kasım 2020, 16:02:48 »
Merhaba değerli forum adminleri ve üyeleri. 26 yaşındayım ve resimlerde de gördüğünüz üzere ön kısımlarda yaklaşık 5 yıldır bir saç dökülmesi yaşıyorum. Sonunda saç ektirme kararı aldım fakat araştırmaya başladığımda çok fazla sayıda saç ekim merkezinin olduğunu gördüm. Araştırmalarım neticesinde esteworld, serkan aygın ve arenamed’in iyi olduğunu duydum fakat emin olamıyorum. Bu konuda yardımlarınızı, önerilerinizi, düşüncelerinizi bekliyorum. İstanbul da yaşıyorum ve bütçem maksimum 15.000 tl. En iyi saç ekim merkezi benim için sizce neresi olabilir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekim merkezi konusunda yardım
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2020, 16:58:55 »

Bak bakalım senin için en iyi saç ekim merkezi neresi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Kasım 2020, 17:17:07 »
Ekimleri forumda mevcut iyi sonuçları da var gayet ektikleri çıkıyot süreç biraz zorlu kendin bak kararını ver
Global Moderator

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Kasım 2020, 17:21:11 »
Kimsenin lafı ile bir merkeze gitmenizi önermem hocam.
Allah korusun ters giden bir durum da Öneri yapan kişi zan altında kalır hem de ister istemez siz de onu suçlarsınız.
Ekim öncesi forum u bulmanız çok iyi olmuş sizin icin, yoksa instagram da yapılan reklamlara da inanıp kötü bir merkeze de gidebilirdiniz.
Forum Harika bir ansiklopedi gibi , bir hafta konulara bakın, eminim kararınızı verirsiniz.

Facebook Twitter Instagram