Gönderen Konu: Merkez konusunda yardım  (Okunma sayısı 421 defa)

Aziz Baha Yoldas

• Full Member
Merkez konusunda yardım
« : 18 Aralık 2023, 16:36:37 »
Herkese merhaba. Arkadaşlar araştırmalarım sonucunda fiyat performans açısından 3 klinik arasında kaldım gerçekten kararsızlık içerisindeyim yardımcı olursanız çok sevinirim AKL klinik en uygun fiyat bu. Ahmet Tosun en yüksek fiyat ve medeks arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum en kısa sürede Ocak sömestiri için randevu oluşturacağım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Merkez konusunda yardım
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2023, 20:24:56 »
Ahmet tosun ya da medeks mi yüksek fiyat? Daha altına saç ektirilmez ki kardeşim.

Ha sen ben kaliteli bir ekim istemiyorum dersen 20 bine yapan yerler mevcut ama sadece yaparlar ne yaptıklarını kendileride bilmeden.
Global Moderator

Aziz Baha Yoldas

• Full Member
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2023, 20:40:19 »
Yanlış anlaşıldım fiyat vererek konuşayım akl 36 medeks 40 Ahmet tosun 45 istedi diğerlerine nazaran pahalli demek istemiştim aslında Ahmet bey için fiyatların yakın olması zaten beni tereddüte düşürdü hangisi kaliteli 5 in 10 un hesabini yapıp kaliteden vazgeçmeyim diye yardım istedim. Yardımcı olursanız da çok sevinirim 👍

WiVa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2023, 23:08:48 »
Bu sorunun cevabını ben de bekliyorum.

Aziz Baha Yoldas

• Full Member
« Yanıtla #4 : 19 Aralık 2023, 08:05:12 »
Ahmet tosun ya da medeks mi yüksek fiyat? Daha altına saç ektirilmez ki kardeşim.

Ha sen ben kaliteli bir ekim istemiyorum dersen 20 bine yapan yerler mevcut ama sadece yaparlar ne yaptıklarını kendileride bilmeden.
Açıklığa bakacak olursan hangi merkezi önerirsin hocam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2023, 16:04:58 »
Ahmet tosun 35 değilmiydi ?
Global Moderator

Aziz Baha Yoldas

• Full Member
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2023, 16:07:45 »
Ahmet tosun 35 değilmiydi ?
Bana peşin fiyatına 45 bin fiyat verdiler bende 35 olarak biliyordum şaşırdım siz bu durumda ne tavsiye edersiniz açıklığa bakarak Ahmet tosun mu yoksa 36 ya medeks mi?

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2023, 19:22:46 »
Her3 üdw kalitei merkezler ama medeks bi tik daha onde bence

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Aralık 2023, 00:02:30 »
dostum bence fazla fiyat konusunda şaşırma çünkü  asgari  ücret artışı ve yılbaşından sonra çok daha fazla şaşırabilirsin :)
Global Moderator

Aziz Baha Yoldas

• Full Member
« Yanıtla #9 : 23 Aralık 2023, 00:09:46 »
dostum bence fazla fiyat konusunda şaşırma çünkü  asgari  ücret artışı ve yılbaşından sonra çok daha fazla şaşırabilirsin :)
23 Ocak için Ahmet Tosun Bey'le randevulaştık içim şuan rahat bakalım inşallah sonuçta memnun edici olacak forumda paylaşacağım inşallah 👍

WiVa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 23 Aralık 2023, 00:15:57 »
23 Ocak için Ahmet Tosun Bey'le randevulaştık içim şuan rahat bakalım inşallah sonuçta memnun edici olacak forumda paylaşacağım inşallah 👍

Maliha Hanım oldukça sıcak kanlı bir şekilde tüm sorularımı detaylı olarak cevapladı. Yüz yüze görüşmedim. Yüz yüze görüşmeyi tavsiye eder misiniz? Siz nasıl anlaştınız? Sözleşme imzaladınız mı? Ücreti nasıl gönderdiniz, ödediniz?

Aziz Baha Yoldas

• Full Member
« Yanıtla #11 : 23 Aralık 2023, 05:19:28 »
Maliha Hanım oldukça sıcak kanlı bir şekilde tüm sorularımı detaylı olarak cevapladı. Yüz yüze görüşmedim. Yüz yüze görüşmeyi tavsiye eder misiniz? Siz nasıl anlaştınız? Sözleşme imzaladınız mı? Ücreti nasıl gönderdiniz, ödediniz?
Maalesef ben il dışında görev yaptığım için yüzyüze görüşme imkanim olmadı; görüştüğümüz hanımefendi her türlü soruyu cevapladı açıkçası benim endişelerim ve kararsızlığımı samimi bir şekilde gidermeye çalıştı diğer merkezlerde olan hep bir "gel ekelim çıkar " havası yoktu kendisinde. Diğer görüştügum merkezlerde ki özellikle medeksteki beyefendi gibi esnaf ağzıyla konudmadi, kurumsal ve profesyonel yaklaştı en son Ahmet Tosun kendisi ses kaydı atıp süreç hakkında bilgi verince içim rahatladı. Böyle karar verdim.

Aziz Baha Yoldas

• Full Member
« Yanıtla #12 : 23 Aralık 2023, 05:27:01 »
Sözleşme imzalamadim, sözlü olarak anlaştık kağıt üzerine dökülen bir şey yok. Kapora gönderdim. Bu konuyu akl ile görüşmüştüm telefondaki beyefendi o kadar çok vaatte bulundu ki peki sözleşme yapacak mıyız çok fazla vaatte bulundunuz dediğimde telefonlarımız kayıt altında zaten dedi sonra konuşmanın devamında sağlık konusunda garanti veremeyiz gibi cümleler kurdu tamamen çelişkili. Ama kendisine Melike dememe izin veren hanimefendiye ve Ahmet beye samimiyetleri yüzünden sözleşme yapacak mıyız demeyi gerekli görmedim zaten basarisida forumda belli oluyor ayrıca nekroz olayı daha önce hiç yaşamamışlar

WiVa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 23 Aralık 2023, 12:56:44 »
Anladım. Teşekkürler. Galiba be de Ahmet Bey'le anlaşacağım ama bakalım. Kafalar karışık. :)

Facebook Twitter Instagram