Gönderen Konu: Xpecia  (Okunma sayısı 680 defa)

Nokel

• Jr. Member
  • **
Xpecia
« : 08 Kasım 2020, 13:40:45 »
Selamün aleyküm forumun tavsiyesi üzerine iki hafta önce xpecia tablete başladım iki hafta sonunda kuşum sizlere ömür, şuan ilacın yarısındayım ve devam etmeyi düşünmüyorum, yan etki yapmayacak bir takviye arıyorum yardımcı olursanız memnun olurum.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Ynt: Xpecia
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2020, 14:12:32 »
Selamün aleyküm forumun tavsiyesi üzerine iki hafta önce xpecia tablete başladım iki hafta sonunda kuşum sizlere ömür, şuan ilacın yarısındayım ve devam etmeyi düşünmüyorum, yan etki yapmayacak bir takviye arıyorum yardımcı olursanız memnun olurum.
Takviye tavsiyem, takviye kullanmaman.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2020, 14:16:12 »
Hocam kuş xpecia ile ölmez. Sizin kuş zaten yaralıymış

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2020, 15:11:58 »

Kuş ölmeyi bekliyormuş, yaralanma bahane.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2020, 15:18:11 »
 bu ilaç pek etkili değil ama yan destek olabilir.mevsimsel gecişlerde kuş ölebiliyor gecici bişi.yada piskolojik yan etki vardır kimsenin kuş bu ilaçtan ölmedi.uykudadır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Nokel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2020, 16:31:37 »
Yorumlarınızı gülerek okudum şöyle söyliyim iki hafta öncesine kadar kuşum kuş değil kartaldı diyim siz anlayın. Ayrıca Xpecianın böyle bir etkisinin olmadığını iddia edenler açıp dhtnin ne işe yaradığını bir okusun xpecianın içerisinde bulunan sawpalmetto dht yi baskılıyor DHT ise bizzat sperm üretiminde rol oynuyor ve ereksiyon kaybıyla bağlantılı.
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2020, 16:49:03 Gönderen: Nokel »

Nokel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 08 Kasım 2020, 16:36:17 »
DHT nin kafaya göre baskılanması doğru değildir hormon testi yaptırılıp standart değer aralığında kalması gerekmektedir. Bu ilacı burada peynir ekmek gibi tavsiye edenlere içeriğini tam olarak bilmeden ve gerekli tıbbi bilgiye sahip olmadan bu yaptığının ne kadar doğru olduğunu soruyorum.
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2020, 16:49:16 Gönderen: Nokel »

Nokel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 08 Kasım 2020, 17:02:20 »
.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #8 : 08 Kasım 2020, 17:55:25 »
Xpecia içeriğindeki dht sizin kuşu öldürüyorsa bence sizin kuşun seviye düşükmüş.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Hasan1905

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 08 Kasım 2020, 18:05:12 »
Ben Xpecia kullandığım zamanlarda kuşumun biraz daha iyi öttüğünü hatırlıyorum. Ötmesinde sıkıntı yoktu ama yinede ötüşünü biraz daha iyileştirmişti yanılmıyorsam
Bu da ne bileyim belki ginkgo biloba'dan falan olmuş olabilir bilemiyorum

Yan etki olarak sperm sıvılaşmıştı. Üründen ise fayda görmemiştim

Sizin kuşta sorun olabilir hocam bu yüzden doktora göster istersen

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 08 Kasım 2020, 20:34:21 »
Xpecia işe yarayan bir ürün.Hatta finansteride gerek yok.Bu takviye işe yaramıyorsa muhtemelen finansterid de işe yaramaz.Bazı insanlarda cinsellik azalabilir fakat benim libido ve kuşta artış oldu.Bunun sebeni saw palmetto.Sizin testeron seviyeniz düşük olduğundan isoflavon östrejeni arttırınca böyle etki görüyorsunuz.Psikolojik olarakta çabuk etkilenebilirsiniz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Karahan Girgin

• Full Member
« Yanıtla #11 : 08 Kasım 2020, 21:53:11 »
Fena güldüm hocam, aman kullanmaya devam etme bende kullanmıyorum 20. Gün biotin ve b vitamin mix kullan sadece doktorum öyle tavsiye etti
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17096.0
Her gece 5000mg biotin 1 kapsül
Her gece b vitamin mix 1 kapsül
2 günde 1 kapsül dvitamin,çinko,demir karışımı

Facebook Twitter Instagram