Gönderen Konu: sivilceden dolayı sac ekimimi yapmadılar  (Okunma sayısı 491 defa)

adembey

• Yeni üye
  • *
sivilceden dolayı sac ekimimi yapmadılar
« : 10 Kasım 2020, 20:13:29 »
arkadaşlar merhaba..
25 yaşındayım. 2 gün önce gittigim ekim merkezine " kafanda çok aşırı derecede küçük küçük sivilceler var bu yuzden ekim yapamayız. İlk önce onların geçmesini bekleyip öyle yapıcaz " dediler. Moral olarak cok kotuyum. benim saçlarım çok güçsüz ve ince telli. Hatta ekim merkezinde baya bi soru sordular saçlarınız neden bu kadar güçsüz genetik mi falan diye. Benim şakaklarım açık ve saçımda genel olarak seyrek her tarafı. Aşagıya resimleri ekledim ama saçlarımı gittigim ekim merkezinde kestikleri için bu kadar net çekebildim. Bana ekim merkezinden imex ve ketarol şampuan verdiler 3 gün boyunca bunları kullan geçerse ekim yaparız diye. Sizlerinde yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Lütfen bana bi yardımcı olun. Ne yapmam lazım?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: sivilceden dolayı sac ekimimi yapmadılar
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2020, 20:16:15 »

Sivilce değil saç ekimine uygun değilsin forumdan bahsettin mi merkez de
Global Moderator

adembey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Kasım 2020, 20:26:08 »
Sivilce değil saç ekimine uygun değilsin forumdan bahsettin mi merkez de

hayır. Neden saç ekimine uygun değilim kardeşim üstad?

adembey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Kasım 2020, 20:28:27 »
benim sadece şakakları doldurup ön çizgiyi tamamlasalar yeter.

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2020, 20:38:34 »
benim sadece şakakları doldurup ön çizgiyi tamamlasalar yeter.

bence o şekilde olursa ekim için uygunsunuz zaten verteks ve orta tepede saçlarınız az çok var vgibi duruyor.

sivilce içinde panik yapmayın öyle çok ciddi bir drumu yok gibi, kısa sürede geçer umarım yalnız vertekste yağ bezesi gibi küçük oluşumlar var asıl ekim esnasında onlara dikkat edilmesi gerekir .

Facebook Twitter Instagram