Gönderen Konu: Saç ektireceğim yer hakkındaki kararsızlığım  (Okunma sayısı 828 defa)

3yuq

• Yeni üye
  • *
Saç ektireceğim yer hakkındaki kararsızlığım
« : 24 Kasım 2020, 10:22:25 »
Arkadaşlar herkese selamlar. Yaşım 30 1 dene önce minoxil kullanmayı bıraktığımdan beri saçlarım hayli seyreldi ve saç ektirmeyi düşünüyorum. Şimdi sizlere danışacağım konu ise;

1. benim bir arkadaşımın kuzeni kendisi saç ekim uzmanıymış. Yaklaşık 6 senedir Ekim yapıyormuş Ve kendisi doktor değil anestezi uzmanı. Bana kendisinin ektiği saçları gönderdi gerçekten fotoshop falan sandım. Kendisi mayaestetik’de çalışıyor. Benim saçımı inceledi baktı tanıdık olduğu için 4500 lira gibi bir fiyata ekebileceğini işlemlerin çoğunu kendisinin yöneteceğini söyledi. Bana açıkçası mantıklı geldi sonuçta saç ekecek kişi arkadaşımın kuzeni. Ama doktor olmayışı maya estetik hakkında bir yorum olmayışı cesaretimi kırıyor.

2. Ankara’da Fehmi armani saç ekim merkezinde iki arkadaşım saç ektirdi. Sonuçlarından da gayet memnunlar. Ancak ben arkadaşımın birtanesinin sonucundan pek memnun değilim çok seyrek duruyor. Orada da Fehmi armani doktor ancak oğlu ilgileniyormuş Tolga bey. O da sadece kanal açıyormuş. ekimi yapan kişi Yine hemşireler yani anlayacağınız. Burası ise 6000 civarı bir fiyat çıkarıyor.

Siz benim yerimde olsanız nerede saç ektirirdiniz tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektireceğim yer hakkındaki kararsızlığım
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2020, 10:49:46 »
Ve aleykumesselam

Yerinde olsam biraz daha araştırma yaparım
Yaşın ve başın ekime uygun
Bu siteyi incelemeni istiyorum. Kararın değişeceğine eminim, ekim merkezleriyle ilgili...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Kasım 2020, 10:51:06 »
Fehmi armani doktor değil

Şahin çelik ekimlerine de bakın forumda ankara için
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Kasım 2020, 12:40:42 »
İyi araştırın . Gönderilen ve yayınlanan fotoların bir çoğu ya ters ışık yada photoshop
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

eskey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 26 Kasım 2020, 15:19:40 »
Maya'da iki arkadaşım saç ektirdi. Birinin ki donörü iyiydi güzel oldu. Diğerinin donörü zayıftı ve ikinci ekimiydi çok iyi olmadı. Bu iş biraz eldeki malzemeyle de alakalı

Arkadaşım Maya için fabrika gibi paso ekiyolar dedi.

Ve normalde 10.000 istiyolarmış, THY çalışanlarına 3.800 TL'imiş. Bu yüzden orayı düşünmüyorum. THY çalışanlarını ben mi finanse edeceğim?

3yuq

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2020, 22:49:16 »
Maya'da iki arkadaşım saç ektirdi. Birinin ki donörü iyiydi güzel oldu. Diğerinin donörü zayıftı ve ikinci ekimiydi çok iyi olmadı. Bu iş biraz eldeki malzemeyle de alakalı

Arkadaşım Maya için fabrika gibi paso ekiyolar dedi.

Ve normalde 10.000 istiyolarmış, THY çalışanlarına 3.800 TL'imiş. Bu yüzden orayı düşünmüyorum. THY çalışanlarını ben mi finanse edeceğim?

Hangi şubelerinde ektirdiler hocam bilginiz var mı ?

Facebook Twitter Instagram