Gönderen Konu: Saç Ekim Merkezleri Hakkındaki Düşüncelerim ve Tavsiyeleriniz  (Okunma sayısı 699 defa)

karaprens

• Jr. Member
  • **
Ankara da:
Fiyat yüksekliği ve memnuniyet bakımından ilk sıradaki ekim merkezlerinin Muttalip Hoca ve HLC olduğu,
Fiyat performans açısından ise Şahin Çelik ve Serdar Gökrem hocaları keşfettim.
1.Muttalip Hoca: Plastik Cerrah, Greft alma ve ekim işlemini kendisi yapıyor, Fiyatı yüksek, sonuçlar başarılı.
2. HLC: Bildiğim kadarıyla farklı ekipler çalışıyor, hastane ortamı, çok fazla ekim konusuna rastlayamadım olanlarda eski ama sonuçlar başarılı görünüyor, fiyatı yüksek.
3.Serdar Gökrem: Plastik Cerrah, greftleri kendisi alıyor, ekimi asistana yaptırıyor, fazlaca ekim konusuna rastlayamadım, fiyatı uygun, HLC ile aynı yerdeler.
4.Şahin Çelik: Anestesi Teknikeri, bildiğim kadarıyla greft alma işlemini şahin hoca yapıyor ekimi ise asistanlar, ofis ortamı, güncel olarak ekim konuları açılmakta ve genel kanı iyi olduğu yönünde, fiyat uygun.
Fiyat konusunda sorun yaşamayacak olanların gideceği merkezler belli olduğu için bu konuda yorum yapmak doğru olmaz.
Fiyat performans konusunda ise Ankara da Serdar Gökrem ve Şahin Çelik öne çıkıyor. Serdar Hocanın plastik cerrah olması onu bir adım öne çıkarıyor, Şahin Hocanın ise ekimleri ve buna ilişkin konuları fazlaca mevcut. Şahin Çelik ortalama 4.000-4.500 greft arası çalışıyor ve fiyatı sabit, Serdar Gökrem ise bunun yarısı kadar greftle çalışıp, ücret olarak bir tık daha fazlasını istiyor.   Bir de anladığım kadarıyla Şahin Çelik sosyal medyada daha aktif, gerek ekim paylaşımları, gerekse ektiren kişilerin bu forumda detaylı bir şekilde sürece dair açıklamada bulunmaları bazen bana PR derecesinde abartı geliyor.
Son olarak saç dökülmesine ilişkin  hastaneler genetik deyip geçiştiriyor, (en basitinden saçlı derideki seberoit dermatit rahatsızlığına dahi çözüm bulabilenine rastlamadım.) Ekim işiyle uğraşan uzmanlar ise medikal tedaviler başta işe yarar gibi görünse de ileri ki aşamalarda halihazırda olan saçın dökülmesini sağlayacağını belirtiyorlar. Bu sebeple ekim yapılacak kişi de en iyi sonuca ulaşabilmek adına bu süreçte kullandırıp bıraktırıyorlar. Onun dışında saçı korumak adına yapılan kürleri tavsiye etmiyorlar.
Benim edindiğim bilgiler ve düşüncelerim bundan ibaret. Herkes sağlıcakla kalsın.

Facebook Twitter Instagram