Gönderen Konu: Finasterid hakkındaki korku ve endişem  (Okunma sayısı 240 defa)

RTX4090

• Jr. Member
  • **
Ynt: Finasterid hakkındaki korku ve endişem
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2023, 19:32:25 »
Berat senin konuları ara ara görüyorum. Tereddüt etmekte haklısın tabi. Ama bence haftalarca ilacı alsam mı almasa mı diye düşünmektense ya hiç almamaya karar ver ya da başla ve kafana çok takma. Eğer yan etki görürsen(düşük ihtimal) bırakırsın veya doz azaltırsın yok görmezsen saçlarını kurtarırsın.

Tokatlikel60

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2023, 21:03:17 »
Sevgili berat aynı şeyi bende çok yaşadım eczanelerin kapisindan kac kere döndüm aldım evde 2 hafta beklettim en sonunda içmeye karar verdim yaşın kaçtı hatırlamıyorum ama bazı şeyleri çok düşünmemek koyvermek lazım korktuğun şeyler başına gelirse ilacı bırakırsın ve sorun ortadan kalkar. Ben denemeye değer olduğuna karar verdim ve denedim gerisi sana kalmış endişlerinde de haklısın bir doktora danışmanı öneririrm tekrar

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2023, 12:02:23 »
bu kafa yapısındayken hiç başlama derim büyük ihtimalle yan etki görürsün

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2023, 01:19:52 »
bu kafa yapısındayken hiç başlama derim büyük ihtimalle yan etki görürsün
Evet piskolojiyi yenmem lazım önce

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2023, 01:21:38 »
Berat senin konuları ara ara görüyorum. Tereddüt etmekte haklısın tabi. Ama bence haftalarca ilacı alsam mı almasa mı diye düşünmektense ya hiç almamaya karar ver ya da başla ve kafana çok takma. Eğer yan etki görürsen(düşük ihtimal) bırakırsın veya doz azaltırsın yok görmezsen saçlarını kurtarırsın.
Evet teşekkür ederim haklısın, burda bazı şeyler gördm yok bırakınca da kalıyormus etkiler vs vs bu yüzden strese girdim aslında mesela aldım ilacıda bişi olmadı ama Olcak gbi düşüneceğimden libido bu yüzden düşer aslında ama nasl bu piskolojiyi atabilirim yardım eder misiniz

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2023, 01:23:06 »
Sevgili berat aynı şeyi bende çok yaşadım eczanelerin kapisindan kac kere döndüm aldım evde 2 hafta beklettim en sonunda içmeye karar verdim yaşın kaçtı hatırlamıyorum ama bazı şeyleri çok düşünmemek koyvermek lazım korktuğun şeyler başına gelirse ilacı bırakırsın ve sorun ortadan kalkar. Ben denemeye değer olduğuna karar verdim ve denedim gerisi sana kalmış endişlerinde de haklısın bir doktora danışmanı öneririrm tekrar
evet teşekkür ederim reis aynı dediğim durumdayım yaşımda 21.burda gördüğüm bazı şeyler örneğin yok kalıcı etli olabilri vs vs ben zaten düşük doz başlicam pek sanmiyorum ama çok korkutan oldu ilaç hakkında o yüzden ürkütüyoe galiba nasıl yenerim bu piskolojiyi reis

Tokatlikel60

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Ekim 2023, 01:03:00 »
Bilsem ben kendim yapardim bende ilaci kullanana kadar bunlardan kurtulamadim hatta ilk günler unutkanlik yan etkisi var diye okudugum icin etrafta gördüğüm nesnelerin isimlerini hatirliyor muyum diye bakiyordum. İlaci aldım hiçbir şeyde olmadı artık neredeyse ilacı aldığımı unutur oldum. Dene yan etki olursa bırakırsın 1 hafta kullandin diye kalici yan etkisi olmaz merak etme.

Facebook Twitter Instagram