Gönderen Konu: 3 yıllık ekim sonuçlarım yaş 23 öncesi-sonrası  (Okunma sayısı 1763 defa)

melihdagci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
3 yıllık ekim sonuçlarım yaş 23 öncesi-sonrası
« : 09 Aralık 2020, 22:09:08 »
Arkadaşlar herkese merhaba ben bu forumu ekimden önce araştırmıştım ama pek aktif olmadığı için girmiyordum ama şimdi baktım ki gayet aktif ver herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor

Neyse lafı fazla uzatmadan kendi ekim sürecimi ve fotoğraflarını paylaşayım sizlerle ilginizi çekerse detaylı bilgileri de verebilirim isteyenlere forum kurallarını pek bilmiyorum bir hatamız olursa affola beni uyarabilirsiniz :)

Benim saç dökülmem 15-16 yaşlarımda başladı ve 3-4 yıl içinde ilerledi sonlandı sayılır liseyi bitirdiğimde keldim artık saçlarım sarı ve kıvırcık olduğundan kamufle etmem biraz daha kolay oluyordu ama üniversiteye böyle gitmek istemiyorum saçını erken yaşta kaybedenler beni çok iyi anlayacaktır 2016 yılında ekim merkezlerini araştırdım instagram üzerinden ve worldplast hair adında bir ekim merkezinde karar kıldım oktay tüney abim ekti saçlarımı ekime başlamadan önce bana iki seçenek sundu saçından ortalama 5000 greft alabilirim ama operasyonda belli olur dedi böyle yaklaşması hoşuma gitmişti çünkü o zamanlar greft/fiyat üzerinden çalışıyordu çoğu ekim merkezi ama oktay abide standarttı alım bölgesini yoracak ve şoka sokacak sayıda greft alımı yapmak istemiyorum ben diyordu ve ekime başlamadan bana iki seçenek sundu demiştim birincisi saçsız bölgenin tamamına eşit dağılacak şekilde ekim yapabiliriz genel bir seyreklik olur dedi ikincisi de ön bölgelerine daha yoğun bir ekim yapabilirim tepe bölgeninde boş bırakmam ama önler kadar sık ekmem dedi ve ben ikincisini seçtim çünkü yaşım daha gençti 20 yaşındaydım 20 ve memnun kalırsam tekrar takviye ekimine giderim diyordum kendime ve öyle de oldu arkadaşlar harika bir ekim oldu gören herkesin ve benim de çok memnun kaldığım bir ekim oldu gerçekten işlem sonrasi dediği tüm talimatlara eksiksiz uydum bu işin yüzde 60ı hekimde yuzde40i da ektiren kişide arkadaşlar iyi bakacaksınız saçlarınıza lafı fazla uzatmadan sizi fotoğraflarla baş başa birakayim herkese iyi akşamlar:) tepe bölgelerimde ekimden önce olan saçlarım döküldü ve ikinci sıklaştırma ekimine gitmek için pandemi süresinin bitmesini bekliyorum bu arada ekimi 2017 temmuzde 5500 tlye yaptırmıştım ve 5600 greft ekildi

davud123

• Sr. Member
Ynt: 3 yıllık ekim sonuçlarım yaş 23 öncesi-sonrası
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2020, 22:16:54 »
forumun genel konsensusunu sarsan bir konu

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2020, 04:02:10 »
Oktay reis iyi bir insan olsa size 20 yasinda ekim yapmazmis hocam:)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2020, 04:55:17 »
Oktay reis iyi bir insan olsa size 20 yasinda ekim yapmazmis hocam:)
Adam 20 sinde bildiğin kel yani , Şaç kalmamış daha neyi bekliyecek ?

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2020, 05:09:01 »
3-5 sene sonra ogrenir hocam
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Karahan Girgin

• Full Member
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2020, 09:53:34 »
Daha yakından net fotolar atarsan daha iyi olur hocam detaylı görürüz
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17096.0
Her gece 5000mg biotin 1 kapsül
Her gece b vitamin mix 1 kapsül
2 günde 1 kapsül dvitamin,çinko,demir karışımı

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Aralık 2020, 09:56:17 »
 tepeden resimler varmı kardeşim.maşallah yüzüne iyi gitmiş saç.saç insanı değiştiriyor işte bu saçlar olmasa o tip olmaz.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram