Gönderen Konu: 1 Yıllık Finasteride Sonrası Test Sonuçlarım  (Okunma sayısı 1231 defa)

Adamsmith

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
1 Yıllık Finasteride Sonrası Test Sonuçlarım
« : 31 Mart 2024, 22:08:56 »
Herkese merhabalar
Öncelikle bu sitede ne kadar emeği olan kişi varsa hepsine teşekkür ederim.
Bir yıldır finasteride kullanıyorum. Basit bir test yaptırmak zorunda kaldım. Hemen hemen hiçbir devlet hastanesinde DHT. Serbest T, SHGB testleri mevcut değil. bu testleride en kısa sürede yaptıracağım ama zaten bu ilacı kullanırken DHT oranının duşuk çıkacağının farkındayım. Yani benim için sorun yok. Bu ilacı kullanırken en çok merak etiğim değerler Prolaktin. LH. FSH, ve estradioldür. yorumlarsanız sevinirim. Bu arada yan etki sadece ilk 1 ya da 2 ay sperm azalması yaşadım. Oda düzeldi . birde retrograde ejaculation yaşadım oda bitti. yani yan etki hiç yok desem yeridir. sadece bu aralar işerken sanki tam işeyemiuor hissiyatı var. ama oda çalıştığım yerde finasteriden haberi olmayan birindede var. sanırım bir tür enfeksiyon. o yüzden çok üzerinde durmuyorum. bu arada çok ağır vücut geliştirme yapıyorum. en az 5 lt su içiyorum günlük. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Severimseni gencüse

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 1 Yıllık Finasteride Sonrası Test Sonuçlarım
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2024, 21:44:17 »
Bence sonuçlarda herhangi bir sıkıntı yok, yine de bir doktora gösterirsin.
Saçların ne durumda acaba gelişme var mı yok mu? Senin hissettiğin bir yan etki var mı?

Adamsmith

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2024, 00:41:15 »
Yani yan etki hiç yok gibi sanırım. Çok iyi durumdayım mental ve fiziken. Saçlarımı sadece dökülmeyi azalttı o kadar başka bir etkisi yok.

Severimseni gencüse

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2024, 00:44:20 »
Benim konuma da bak istersen, bende 9 aydır kullanıyorum yan etki yok şimdilik, biraz gelişme var dökülmelerim normal dökülme gibi sönük saçlar dökülüyor ince zayıf umarım daha iyi olur ikimiz içinde.

Adamsmith

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2024, 00:48:53 »
Benim anladığım kadarıyla finasteride bende sadece dökülmeyi yavaşlatıyor. Ailemde kellik geni örneğin dedem ve amcam Norwood 7 sanırım onlara çektim ve sonum öyle olacak. Finasteride seksüel hiç bir etki yapmadı bende. Cinsel ilişkilerim çok sağlıklı. Spor yapıyorum baya baya kasliyim. Önlere ektirmek istiyorum ama ektirceksen ilacı ömür boyu kullanmam gerek. Acaba diyorum ektirsem kullanmaya devam mı etsem yoksa ektirmesem. İlacla devam edip evlenip aman ne olacaksa olsun diyip ilacı mi bıraksam. Kafam çok karışık 😅😅😅

Ben bitmişim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2024, 15:40:55 »
hocam bu kan değerlerini elde etmek icin ozele mi gitmek gerekiyor, devlette sadece iki uc degere bakilabiliyor

Facebook Twitter Instagram