Gönderen Konu: Dht test sonucu  (Okunma sayısı 918 defa)

Nedensaç

• Yeni üye
  • *
Dht test sonucu
« : 09 Temmuz 2021, 22:54:30 »
Merhaba site sakinleri. Uzun zamandır ugrastigim dht testini ozel bir labaratuvarda yaptirdim. Kan tahlili verdigim zaman diliminde hali hazirda 2x kabak çekirdegi yagi kullaniyordum gunluk belki bir miktar azaltmiş olabilir dht yi.
Kanda bu derece bir dht varsa deride ve saç diplerinde testosteronun da dht ye donustugunu dusunursek propecia dısında secenek yok gibi.

Sonuçlari bir üroloji hekimiyle degerlendrip bir karar vermeyi duşunuyorum.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Ynt: Dht test sonucu
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2021, 03:32:43 »
Ne zamandır kabak çekirdeği yağı tüketiyorsunuz hocam? Ne derece etki ettiği merak konusu, faydalı bir paylaşım teşekkürler.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Nedensaç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2021, 06:36:12 »
4 aydir 2x 1000 mg  tüketiyorum. Ne derece etki ettigi  kısmini bilmemiz zor ama hala yüksek olduguna göre etkisi sınırlı olsa gerek
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2021, 06:42:54 Gönderen: Nedensaç »
  • Yaşınız 29

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2021, 15:36:02 »
Merhaba site sakinleri. Uzun zamandır ugrastigim dht testini ozel bir labaratuvarda yaptirdim. Kan tahlili verdigim zaman diliminde hali hazirda 2x kabak çekirdegi yagi kullaniyordum gunluk belki bir miktar azaltmiş olabilir dht yi.
Kanda bu derece bir dht varsa deride ve saç diplerinde testosteronun da dht ye donustugunu dusunursek propecia dısında secenek yok gibi.

Sonuçlari bir üroloji hekimiyle degerlendrip bir karar vermeyi duşunuyorum.

Dht tavan yapmış kardeşim az daha zorlasan üst limiti geçecekmişsin  :)
Yalnız finasteridden sonra gene ara ara test yaptırman lazım yoksa pek anlamı kalmaz bu yaptığın testin.

Nedensaç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Temmuz 2021, 18:02:57 »
Olası yan etkileri gözlemlemek  adına ve kullanim sürecindeki dht ve östrojen seviyesine de baktırmayı düşünüyorum. Tabi baslayıp devam edebilirsem. Dht nin fazla olmasi ile daha az yan etki görebilirim dite dusunuyorum. Bu konuda bilgili arkadaşlar var ise yorumlayabilirler
  • Yaşınız 29

Facebook Twitter Instagram