Gönderen Konu: Fin kullanabilirmiyim (test sonuclarim)  (Okunma sayısı 2473 defa)

Lauri

• Hero Member
Ynt: Fin kullanabilirmiyim (test sonuclarim)
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2021, 16:21:03 »
Kesin kullan kardeşim kafan 15 yaşına dönecek emin ol.

La kardeşim manyak mısınız? Gidin şu soruları doktora sorun amk? Hormon testi yaptırmış olman değerlerinin normal olması, bu ilacı kullanabileceğin anlamına gelmiyor.

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2021, 17:11:56 »
Kesin kullan kardeşim kafan 15 yaşına dönecek emin ol.

La kardeşim manyak mısınız? Gidin şu soruları doktora sorun amk? Hormon testi yaptırmış olman değerlerinin normal olması, bu ilacı kullanabileceğin anlamına gelmiyor.
yav o doktor dediğin ne biliyor ilac hakkında finasterid diyeceksin abovvv sakın ha sakın kullanma çocuğun olmaz diyecek bildiğimiz için buraya soruyoruz kardeşim
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2021, 19:58:51 Gönderen: Sacsizman »

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2021, 17:18:01 »
Haaa öyle mi?

Tamam kullanabilirsin, ben izin veriyorum. Kafandan saç fışkıracak.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2021, 17:18:14 »
yav o doktor dediğin amk sikikleri ne biliyor ilac hakkında finasterid diyeceksin abovvv sakın ha sakın kullanma çocuğun olmaz diyecek bildiğimiz için buraya soruyoruz kardeşim

Bida gitme doktora, kıvranarak öl evde sana müstehak
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 18 Nisan 2021, 17:23:07 »
Ben burda görüş almak için yazıyorum biri gelip kullan biri kullanma diyor yav arkadaş doktora gitmem de ilaca baslamam da benim sorunum eğer onerecegin birşey varsa yazarsin ha yoksa yazmada onermede size ne benim ne yapıp yapmiyacagimdan bu forumda bu olay çok dönüyor kellik kafanıza değil aklınıza da vurmuş
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2021, 19:54:09 Gönderen: Hintell »

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Nisan 2021, 17:34:13 »
Ne kadar konuşmasını bilmeyen haydut gibi yazılmış yorumlar var.Adam test sonucunu göstermiş görüş alıyor bir dövmedikleri kalmış.Size bir tavsiye siz siz olun tanımadığınız kişi hakkında böyle ileri geri ağzı açık yorum yapmayın.Konu sahibi ne arkadaşınız ne kankanız nede kardeşiniz.Sizin o sokak ağzınızla bu forumda ne işiniz var? Hintell el atıversin.

Soruna gelirsek ben test dahi yaptırmadan kullanıyorım.Öyle aman aman korkulcak birşey olduğunu sanmıyorum.Daha öncede 4 ay xpecia kullandım fine geçiş yaptım aynı yani.Testesteronu arttırıyor bu doğru.Misal benim libido tavan.Kullanıp kullanmamak senin tercihin.Koray hoca bile kullanın yan etki görürseniz bırakırsınız diyor.Doktora sorsan evet o cevabı verecektir.Ama saç ekimciye sorsan önerir.Kullandıktan 6 ay sonra etkisini görüceksin.

Edit: Ben prozac anti depresanda kullanıyorum.Reçetesine baksan inanırmısın bune dersin.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 18 Nisan 2021, 17:39:37 »
 foto yok bişey yok. Nerden bilelim biz senin durumunu? Tahlil sonuçlarını atmışsın.  Tahlil sonucuna göre ne dememizi bekliyorsun amk? Kardeş mükemmel testo, prolaktin değerlerin var, bu ilaç senin ayı postu gibi yapar mı diyelim? Kiminin kafayı 6 ayyda coşturuyor, kimini 2 senede bi milim geliştirmiyor.
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2021, 19:54:45 Gönderen: Hintell »

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 18 Nisan 2021, 17:41:50 »
Ne kadar konuşmasını bilmeyen haydut gibi yazılmış yorumlar var.Adam test sonucunu göstermiş görüş alıyor bir dövmedikleri kalmış.Size bir tavsiye siz siz olun tanımadığınız kişi hakkında böyle ileri geri ağzı açık yorum yapmayın.Konu sahibi ne arkadaşınız ne kankanız nede kardeşiniz.Sizin o sokak ağzınızla bu forumda ne işiniz var? Hintell el atıversin.

Soruna gelirsek ben test dahi yaptırmadan kullanıyorım.Öyle aman aman korkulcak birşey olduğunu sanmıyorum.Daha öncede 4 ay xpecia kullandım fine geçiş yaptım aynı yani.Testesteronu arttırıyor bu doğru.Misal benim libido tavan.Kullanıp kullanmamak senin tercihin.Koray hoca bile kullanın yan etki görürseniz bırakırsınız diyor.Doktora sorsan evet o cevabı verecektir.Ama saç ekimciye sorsan önerir.Kullandıktan 6 ay sonra etkisini görüceksin.

Edit: Ben prozac anti depresanda kullanıyorum.Reçetesine baksan inanırmısın bune dersin.

Konuşmaya başlarken konu sahibinden bahdediyorsun sandım ama şaşırtmadın.
Bi bak bakayım kimin üslubu daha ağır?
Söylenmesi gerekeni söylediim. Doktora madem "amk sikikleri ne biliyor" diyor, ben de hastalandığında doktora gitme evde kıvranarak öl dedim.
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 18 Nisan 2021, 17:46:07 »

Bu adam için benim yazdıklarım, senin yazdıklarından daha çok onun faydasına. Doktora git diyorum. Haa doktorun birşey bilip bilmediğini nasıl kendisi değerlendirebiliyor orası da ayrı mesele. Sanki kendisi tıp eğitimi almış.

Doktor duymak istediklerini söylemeyince, bi bok bilmiyor oluyor.

Üslubu eleştiren adam, test mest yaptırmadan ilaçları kullanıyorum diyor, korkulacak birşey olduğunu sanmıyorum diyorsun. Baya baya doktor yorumu yapıyorsun. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu :)

Ben burada ancak kardeşim git doktora görün, seni ikna etmiyorsa git kullan, bize ne diyorum. Olay bu. Bu ilacın sende işe yaratıp yaramayacağını kimse söyleyemez. Söylenebildiği noktada zaten kellikle ilgili çoğı şey çözülmüş olurdu zaten.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 18 Nisan 2021, 17:47:17 »
Hormon değerlerin ile finasterid kullanmanın bir mantığı yok tek mantıklı açıklaması 6-12 ay sonra bir test daha yapılır karşılaştırılır. Hormonların normal olunca yan etki göremeyeceksiniz diye birşey yok

Fırat aktaş

• Full Member
« Yanıtla #11 : 18 Nisan 2021, 17:49:51 »
Izmir medikal park hastahanesi cildiye uzman doktoru bana kullan dedi
Iciniz rahat ettimi
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Proscar

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 18 Nisan 2021, 18:23:39 »
Konuşmaya başlarken konu sahibinden bahdediyorsun sandım ama şaşırtmadın.
Bi bak bakayım kimin üslubu daha ağır?
Söylenmesi gerekeni söylediim. Doktora madem "amk sikikleri ne biliyor" diyor, ben de hastalandığında doktora gitme evde kıvranarak öl dedim.

Tamamda o size karşı birşey dememişki doktora demiş siz şahıs olarak adama yükleniyorsunuz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 18 Nisan 2021, 18:29:19 »
Tamamda o size karşı birşey dememişki doktora demiş siz şahıs olarak adama yükleniyorsunuz.

Doktor olsaydım üstüme alınabilir miydim konu sahibinin dediğini peki?
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 18 Nisan 2021, 19:20:12 »
Izmir medikal park hastahanesi cildiye uzman doktoru bana kullan dedi
Iciniz rahat ettimi

Dostum benim içim rahat, diğer arkadaşların da rahattır merak etme.

Benim gittiğim bir cildiye hekimi de önerdi finasteridi. Doktordan kastım ürologdur. Haa yanlış anlaşılmasın, cildiyeciyi adam yerine koymuyor sanılmasın.

Finasteridin yıkma ihtimali olan şeyler ürolojinin konusu olduğu için diyorum bunu.

Konu çok uzuyor kısa özet geçeyim demek istediklerimi. Bu tarz ilaçlar öyle xpeciaya fln benzetebileceğiniz ilaçlar dğeildir. Sorun görmeyip yıllarca kullananlar olabilir. Gelip gidip benzer konular altına aynı şeyler yazılıyor. (Ben de yazıyorum haliyle)
İnsanların sorun görmüyor olması, ( ki çoğunun olaylara bakış açısını fln gördükçe, sorunları görebildiklerinden bile şüphe ediyorum neyse) sizin de yaşamayacağıız anlamına gelmez. Kimse size sprun yaşamayacağınızı garanyti edemez! İlacın sizde işe yarayıp yarayamayavağı hakkmda bir şey diyemez.

Facebook Twitter Instagram