Gönderen Konu: Bu Saça Uyguladığım Tedavi Sizce Yeterli Mi  (Okunma sayısı 1035 defa)

rangel

• Sr. Member
Bu Saça Uyguladığım Tedavi Sizce Yeterli Mi
« : 04 Ocak 2021, 15:25:15 »
3 aydır haftada 4 defa dut alıyordum aslında yanetki görmedim ama sürekli bir tedavi olamaz diye son 1 haftadır propecia'ya geçiş yaptım.
1 yıldır minoxil kullanıyordum onun da artık etkisini yitirdiği için evocapil procapil spreye geçiş yaptım.
Sizce bu saç toparlanır mı finasterid ve procapille yoksa tekrar minoxile mi geçiş yapayım.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Ynt: Bu Saça Uyguladığım Tedavi Sizce Yeterli Mi
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2021, 16:03:50 »
   Proscar kullan olmasa 3 e bol cok ucuz icinde finasterid var bu 1  ikincisi  tedaviye devam et minoxidil kullanma procabil kullanabilirsin ben sprey   onermiyorum  ama senbilirsin  minox dongu olayı cok ve saclara uzun surede faydadan cok zararı var hem maddi zarar hem psikolojik zarar her gun proscar kullan icinde fin var cok ucuz devam et.
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

rangel

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2021, 16:05:05 »
   Proscar kullan olmasa 3 e bol cok ucuz icinde finasterid var bu 1  ikincisi  tedaviye devam et minoxidil kullanma procabil kullanabilirsin ben sprey   onermiyorum  ama senbilirsin  minox dongu olayı cok ve saclara uzun surede faydadan cok zararı var hem maddi zarar hem psikolojik zarar her gun proscar kullan icinde fin var cok ucuz devam et.

sadece finasterid ile bu saç çizgisi düzelir mi ki

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2021, 16:20:10 »
sadece finle başarı elde edemezsin dökülmen ilerlemiş belki iyi cevap bile vermeyebilirsin olanı koruması başarı senin için

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2021, 16:20:54 »
   Uzgunum ama sizin su anda dusunmeniz gereken sadece 1 ekimle sac cizgisi duzelirmiki olması lazım ilacları kullanın sprey turlu seyler kullanmayın faydası yok ilk basta saclarda muthis bir etki yaparak kalınlastırıyor sonra sacları bir guzel becermeye baslıyor  ilaca gelirse finasterid devamlı her gun kullanırsanız saclarınızn omrunu 5 yıl daha uzatabilirsiniz  saca bir sey surmek istiyorsanız bir tedavi onermistim alın onları saca surun  her hafta dahafaydası olur  zararı 0 yok  yorumlarımda var  tedaviye   devam devam
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Facebook Twitter Instagram