Gönderen Konu: Saç Ektirmeli miyim artık?  (Okunma sayısı 2367 defa)

Gks

• Yeni üye
  • *
Ynt: Ektirmeli miyim artık?
« Yanıtla #15 : 09 Şubat 2021, 22:27:11 »
Yok öyle ayranım dökülmesin olayı dayı. Katlanacak 3-5 ay sonra unutulur gider ağrı sızı kızarıklık.
“ ayranım dökülmesin “ betimlemesi hoş değil
cümlemi özellikle “ Acizane “ kelimesiyle birlikte bitirdim. Kişi zaten o matematiği kendisi yapcaktır.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 09 Şubat 2021, 22:46:05 »
“ ayranım dökülmesin “ betimlemesi hoş değil
cümlemi özellikle “ Acizane “ kelimesiyle birlikte bitirdim. Kişi zaten o matematiği kendisi yapcaktır.
Evet hoş değil biliyorum ama o yorumu betimleyecek başka bi kelime cümle de bulamadım . Zaten kişi o matematiği yapmıştır herkes farkında ağrı sızı mutlaka olacak ki arkadaş bi kaç yıldır forumda . Şimdi bu adama düşmanıma tavsiye etmem demek te doğru değil. Olanla mutlu olsaydı bu forumda da hesabı olmazdı. Düşmanıma tavsiye etmem, olanla mutlu ol demek nasıl yorumdur ilginç. o zamn tedavi ekim falan gerek yok hepimiz olanla mutlu olalım forumun kepenklerine de kilit vuralım olaysız dağılalım

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 09 Şubat 2021, 23:05:34 »
Ekilcek sac degil toppikle goturur daha seni 2 yil sonradibda bakarsin xpevia biotin falanda kullan birakma

Gks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 09 Şubat 2021, 23:15:01 »
Evet hoş değil biliyorum ama o yorumu betimleyecek başka bi kelime cümle de bulamadım . Zaten kişi o matematiği yapmıştır herkes farkında ağrı sızı mutlaka olacak ki arkadaş bi kaç yıldır forumda . Şimdi bu adama düşmanıma tavsiye etmem demek te doğru değil. Olanla mutlu olsaydı bu forumda da hesabı olmazdı. Düşmanıma tavsiye etmem, olanla mutlu ol demek nasıl yorumdur ilginç. o zamn tedavi ekim falan gerek yok hepimiz olanla mutlu olalım forumun kepenklerine de kilit vuralım olaysız dağılalım

Bu benim öznel yorumum, arkadaş herşeyin farkındaysa diyecek birşeyim yok.
  • Ekim Tarihi: 22.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Clinicexpert
  • Greft Miktarı 3.000
  • Yaşınız 31

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 10 Şubat 2021, 22:29:24 »
Kardeşim, bu iş göründüğü kadar basit değil. Bırak kafanda saç eksik kalsın, en güzel halin doğal halin. Kafana binlerce. Çivi çakacaklar öyle düşün. 10 gün boyınca ağrı sızı, donör bölgende ağrı sızı. 20 gün oldu hala kafam uyuşuk ve ne kadar süreceği hakkında kesin bir bilgi yok. Kızarıklık tenine göre uzun süre kalabiliyor, benim pancar gibi kaldı 6 ay bile sürebilir miş. Yani ; herkes ektir diyor geçiyor. Ama basit bir iş değil. Düşmanıma tavsiye etmem artık. Mevcut saçınla mutlu olmaya bak, özüne uygun yapabileceğin modeller araştır,yeni modeller dene. Olanl mutlu kalmaya çalış. Acizhane tavsiye

Bu saçla mı mutlu olmaya çalışsın? Neden mutlu olmaya çalışsın ki mutlu olmak için neden kendini zorlasın? Finasterid kullansa ve saç ektirse mutlu olmaya çalışmadan mutlu olucak. Neden kendimizi mutlu olmaya zorluyoruz? Mutlu olmaması gayet normal kimse mutlu olmaz bu saçla sen de mutlu olmazsın. Ama çözümü var çözebilir.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Hipomani

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 12 Şubat 2021, 18:11:46 »
Ben olsam ektirirdim. 42 yasindayim. 6 / 7 sene önceki saç durumuma yakın saçlarınız. O zamanlar bosverdik bakmadık. Ne minoksidil ne finasterid konularinda bilgim vardı. Sarımsak vs fayda etmiyor. Ķokten cözümü sac ekimi. Zamanla gidecek sahip olduklariniz. Acilmis zaten. En az 3000 greftle  kalici saclara sahip olabilirsiniz. Dar alanda sık ekim dhi ile oluyor. Bende o uygulandi. Iyi bir yer bulursaniz ki bu forumda bircok ekim merkezi var size bir yön verebilir. Inşallah istediginiz saclara kavusursunuz. Merkez konusunda acele etmeyin.

Kellavi

• Full Member
« Yanıtla #21 : 12 Şubat 2021, 18:22:38 »
22 yaşındayken saçlarım senin gibiydi hemen hemen. Benim tercihim ekime hazır olana kadar protez kullanıp yaşımı beklemekti 27 yaşındayım. Protez Saç döktü mu bilmiyorum ama açılma devam etti. Büyük ihtimal kullanmasaydım da dökülme devam edecekti. Bu yol alternatif olabilir. Biraz meşakatli ama sosyal hayatımı mahveden saç dökülmesini bu yolla çok çok iyi hale soktum. Çoğu kiz anlamadı müthiş özgüven yaşadım. Insta fotolarıma bakabilirsin. Sizin gibi daha genç arkadaşlara önerim bu kendi yolunu kendin belirle saygılar sevgiler...
01.03.21 4.3k greft ekim surecim;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20495.0
Tedavi; fin+ (1mg/ all day) gittiği yere kadar
Evocapil 5ooo mg biotin her gün 1x bazen 2x

Dionx2

• Full Member
« Yanıtla #22 : 13 Şubat 2021, 15:23:21 »
22 yaşındayken saçlarım senin gibiydi hemen hemen. Benim tercihim ekime hazır olana kadar protez kullanıp yaşımı beklemekti 27 yaşındayım. Protez Saç döktü mu bilmiyorum ama açılma devam etti. Büyük ihtimal kullanmasaydım da dökülme devam edecekti. Bu yol alternatif olabilir. Biraz meşakatli ama sosyal hayatımı mahveden saç dökülmesini bu yolla çok çok iyi hale soktum. Çoğu kiz anlamadı müthiş özgüven yaşadım. Insta fotolarıma bakabilirsin. Sizin gibi daha genç arkadaşlara önerim bu kendi yolunu kendin belirle saygılar sevgiler...

Reis bi dur ya, Zaten Manken gibi adamsin, ne yapcaksin saci
  • Yaşınız 30
Finasterid 1mg (7/7)
Magnezyum ve Multivit. (7/7)
D3/K2 Vit. (5 günde bir)
Dermastamp 1,5mm (10 günde bir)
Karadut ve Keciboynuzu özü (7/7)
5ml oral hint yagi (7/7)
Konazol şampuan (2/7)
Revita şampuan (2/7)

Gks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 13 Şubat 2021, 15:45:06 »
Bu saçla mı mutlu olmaya çalışsın? Neden mutlu olmaya çalışsın ki mutlu olmak için neden kendini zorlasın? Finasterid kullansa ve saç ektirse mutlu olmaya çalışmadan mutlu olucak. Neden kendimizi mutlu olmaya zorluyoruz? Mutlu olmaması gayet normal kimse mutlu olmaz bu saçla sen de mutlu olmazsın. Ama çözümü var çözebilir.
Çözüm ve mutluluk soyut kavramlar. Fizyolojik olarak tamamlayacağı eksiklik bir uzvunu yeniden kazanmak ve gerçekleştiremediği bir faaliyetin edinimini, kazanmasını sağlamayacak. Eninde sonunda psikolojide nihayete kavuşacak konu. Bunca insan var sokaklarda başlarında saç  yok. Ama hiçbir şey için belirleyici değil hayatlarında, ve sokakta ki diğer kişi “ aaa adama bak kafasında saç yok “ demiyor. Yani dışarıdan bir etken de yok. Yüzünde bir yara izi olsa eyvallah bu durumda zaruri olur.. ama bu elzem bir durum değil..kendine telkinlerde bulunup meseleyi içinde çözebiliyorsa ektirmesine gerek kalır mı ? Yani kendini kafasında saç yokken mutlu hissedebilecekse ektirmesinin ne anlamı var ?
Kişi denedi psikolojik olarak refaha varamadıysa o zaman son çare olarak ektirmeli.
  • Ekim Tarihi: 22.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Clinicexpert
  • Greft Miktarı 3.000
  • Yaşınız 31

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 13 Şubat 2021, 17:07:43 »
Çözüm ve mutluluk soyut kavramlar. Fizyolojik olarak tamamlayacağı eksiklik bir uzvunu yeniden kazanmak ve gerçekleştiremediği bir faaliyetin edinimini, kazanmasını sağlamayacak. Eninde sonunda psikolojide nihayete kavuşacak konu. Bunca insan var sokaklarda başlarında saç  yok. Ama hiçbir şey için belirleyici değil hayatlarında, ve sokakta ki diğer kişi “ aaa adama bak kafasında saç yok “ demiyor. Yani dışarıdan bir etken de yok. Yüzünde bir yara izi olsa eyvallah bu durumda zaruri olur.. ama bu elzem bir durum değil..kendine telkinlerde bulunup meseleyi içinde çözebiliyorsa ektirmesine gerek kalır mı ? Yani kendini kafasında saç yokken mutlu hissedebilecekse ektirmesinin ne anlamı var ?
Kişi denedi psikolojik olarak refaha varamadıysa o zaman son çare olarak ektirmeli.

Ya zaten saçı dökülüp kafaya takmayan adam bu foruma girmez ki. Demek ki kafaya takıyor işte. Saçı dökülen insanla da dalga geçilmeler oluyor özellikle genç yaşta saçı dökülenlere insanlar bir garip bakıyor. Ya hadi diyelim kimse dalga geçmiyor eyvallah ama en önemlisi insan aynaya baktığında görünmek istemediği  şekilde göründüğü için motivasyonu özgüveni düşüyor. Siz kelliği kafaya takmıyosanız burda işiniz ne
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 13 Şubat 2021, 17:46:31 »

herkes gayet kel diyor, istediğin kadar zengin ol şöhretin olsun senin adın kel. kelsin bu kadar basit. senden bahsederken kel olan diyecekler.şu an paranın bile satın alamayacağı tek bir şey var o da saç

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç Ektirmeli miyim artık?
« Yanıtla #26 : 13 Şubat 2021, 18:01:09 »
 önce dokulmeyi frenle
 oral ekim ilaçlarda para.6 ekimi bedava yaptırmadım dunya ilaç kullanıom onlarda bedava değil.zamanındada mudahale etmedim 19da dokuldu 22de keldim yarı kel falan .sigaraya kadar masraflarımı bıraktım saça harcadım.resim cekinsem atıcam hikayemide anlatıcam.şuan lise saçı gibi maşallah.yas 41.yakında resimle hikayemi anlatıcam oncesi yok resim cekinmiodum.ama saçlar hızlıca gidiyordu.ve orta taç bolgesine kadar boştu sade onden geriye bir çizgi vardı hiç el surmeden garanti zır keldim.resim cekinince pcyede atıp hikayeyi yazıcam.6 ekim kullandıklarım dermoller minoxidil biotin folixir cakma spiro 3 ayda bir mezo.hangisini ne zaman ekledim nasıldı saçlar falan yazıcam hikayeyi.para harcadım ama değdi.10 katınıda harcardım değsin yeterki.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kellavi

• Full Member
« Yanıtla #27 : 13 Şubat 2021, 18:01:58 »
Reis bi dur ya, Zaten Manken gibi adamsin, ne yapcaksin saci

Kanki konuma bakarsan kelim protezle o şekilde görünüyoruz sonuçta yapay bisey ama hani çok dert ediyorsan 3 4 sene gençlik zamanını atlatmak için kullanılabilir bende öyle yaptım 24 yaşındaydım. 20li yaşlarda saçı çok kötü olan genç kardeşlerime herşeyin sonu olmadığı böyle bi imkanın olduğunu söylemek için yazdım. Zor ama mutlu eden bi yol. Ekim dışında tek alternatifimiz malesef. Benim ekim istediğim etkiyi vermezse geri kullanmaya devam

Kellavi

• Full Member
Ynt: Saç Ektirmeli miyim artık?
« Yanıtla #28 : 13 Şubat 2021, 18:10:10 »
önce dokulmeyi frenle
 oral ekim ilaçlarda para.6 ekimi bedava yaptırmadım dunya ilaç kullanıom onlarda bedava değil.zamanındada mudahale etmedim 19da dokuldu 22de keldim yarı kel falan .sigaraya kadar masraflarımı bıraktım saça harcadım.resim cekinsem atıcam hikayemide anlatıcam.şuan lise saçı gibi maşallah.yas 41.yakında resimle hikayemi anlatıcam oncesi yok resim cekinmiodum.ama saçlar hızlıca gidiyordu.ve orta taç bolgesine kadar boştu sade onden geriye bir çizgi vardı hiç el surmeden garanti zır keldim.resim cekinince pcyede atıp hikayeyi yazıcam.6 ekim kullandıklarım dermoller minoxidil biotin folixir cakma spiro 3 ayda bir mezo.hangisini ne zaman ekledim nasıldı saçlar falan yazıcam hikayeyi.para harcadım ama değdi.10 katınıda harcardım değsin yeterki.

Abi bu yol meşakatli oldu bitti ektirdim geçti tarzı bir iş değil tek ekimle kolay kolay kimse form yakalayamıyor. 2. 3. Ekimide herkesin donoru kaldırmıyor. Sen sansliymissin 6 ekim için Donor müthiş olması lazım. Merak ediyorum şuan ki ve önceki halini ve Donor bölgeni.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 13 Şubat 2021, 18:24:41 »
Ya başkan saç sakal ektirniş birinin bunları yazması hakkaten komik. Ele verir talkımı kendi yutar salkımı oluyo seninki  :D

Facebook Twitter Instagram