Gönderen Konu: Serkan Aygın saç çizimi değerlendirme  (Okunma sayısı 2883 defa)

Serkan Yurdagecer

• Full Member
Serkan Aygın saç çizimi değerlendirme
« : 26 Şubat 2021, 21:39:43 »
Merhaba arkadaşlar Serkan Aygınla görüştüm ve şöyle bir ön çizgi belirledi toplam 3500 greft ekim yaparız arka bölgene dokunmayız ilaç takviyesiyle toplar ve korursun. İlaç kullanmazsan 4 5 sene sonra tepe ve orta bölgen için 2. Bi ekim yapılabilir dedi. Ayrıca şakaklardaki çizilmiş bölüme 50 greft ekim yaparız daha iyi durur dedi.Sizin düşünceleriniz nelerdir ? Kulak üstlerinde de alım yapılırsa şakaklara ekilen saçlar daha sık durupta kötü bir görüntü olur mu sizce ? Herkese teşekkürler.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aygın saç çizimi değerlendirme
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2021, 22:44:47 »
Yaşınız ?
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Serkan Yurdagecer

• Full Member
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2021, 22:56:52 »

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2021, 23:01:17 »
Şakaklara ekim yaptırmanızı tavsiye etmiyorum. Doğal görünümün en zor elde edildiği bölge şakak bölgesidir. 50 greft için aldığınız riske değmez. Ön çizginiz zaten klasik Serkan Aygın tasarımı. Genellikle bu merkezde çizilen ön çizgileri pek beğenmesem de kafa yapınıza uyacağını düşünüyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2021, 23:01:56 »
Fotolarda tam belli olmuyor ama vertexde bir problem yoksa açılma , incelme vs ve aile büyükleri dökülme tipiniz benziyorsa bu tip bir çizgi olabilir . Çizgi neredeyse orjinal saç çizgisi sınırında.  Bence şanslı bir dökülme kel gezmek için bir sebep yok . Şakak ekimlerinde ne kadar ince saç vs secilse de çok dikkatli gözler seçebilir. Vertex incelmiş ve açıksa şakak mevzusuna girmemenizi ve on çizgiyi biraz daha geriye almanızı öneririm .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Serkan Yurdagecer

• Full Member
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2021, 23:09:24 »
Şakaklara ekim yaptırmanızı tavsiye etmiyorum. Doğal görünümün en zor elde edildiği bölge şakak bölgesidir. 50 greft için aldığınız riske değmez. Ön çizginiz zaten klasik Serkan Aygın tasarımı. Genellikle bu merkezde çizilen ön çizgileri pek beğenmesem de kafa yapınıza uyacağını düşünüyorum.

Benimde aslında şakaklara ektirme gibi bir düşüncem yoktu ama Serkan hoca çizdi daha güzel olur dedi.yorumunuz için teşekkür ederim. Sizce sık bir ekim olur mu ?

Serkan Yurdagecer

• Full Member
« Yanıtla #6 : 01 Mart 2021, 23:13:19 »
Fotolarda tam belli olmuyor ama vertexde bir problem yoksa açılma , incelme vs ve aile büyükleri dökülme tipiniz benziyorsa bu tip bir çizgi olabilir . Çizgi neredeyse orjinal saç çizgisi sınırında.  Bence şanslı bir dökülme kel gezmek için bir sebep yok . Şakak ekimlerinde ne kadar ince saç vs secilse de çok dikkatli gözler seçebilir. Vertex incelmiş ve açıksa şakak mevzusuna girmemenizi ve on çizgiyi biraz daha geriye almanızı öneririm .

Yorumunuz için teşekkür ederim. Vertex bölgesinde incelmeler var ama Serkan bey ya ilaçlarla koruyacağız ya da 4 5 yıl sonra 2. Bir ekim gerekbilir dedi. Bende olanı korumak adına xpecia takviyesi alırım diye düşünüyorum ama Serkan bey ne diyecek bakalım. Sizce çizilen bölge 3500 greftle sık olur mu ? Saçlarım çok aşırı ince telli olmasada kalında değil diye düşünüyorum.

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 01 Mart 2021, 23:29:24 »
Benimde aslında şakaklara ektirme gibi bir düşüncem yoktu ama Serkan hoca çizdi daha güzel olur dedi.yorumunuz için teşekkür ederim. Sizce sık bir ekim olur mu ?

Sıklık çok göreceli bir şey ancak çizilen alanda 3500 greft fena sayılmaz. Mesele tamamen beklentinizle alakalı.

Serkan Yurdagecer

• Full Member
« Yanıtla #8 : 01 Mart 2021, 23:38:05 »
Sıklık çok göreceli bir şey ancak çizilen alanda 3500 greft fena sayılmaz. Mesele tamamen beklentinizle alakalı.

Tabi haklısınız. 18 yaşındaki balim gibi değil tabi ama güneş altındada çok seyrek dursun istemem. Açıkçası önlerde sağlıklı ve tarayabileceğim saçım olduğunu hissetmek diyim ben size.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 02 Mart 2021, 00:55:20 »
Şakaklara kesinlikle ektirin sonra saçdan çok estetik kaygılar olmaya başlıyor keşke ektirseydim daha güzel dururdu demeye başlıyorsunuz. Dediğin şey de olmaz yani kulak üstünden alıp şakaklara ekince kulak üstü seyrek şakaklar sık görünü olmaz geçişleri güzel yaparlarsa. 50 greftte yeterli, kalın saçlar orada hali hazırdaki bebek saçların üzerine gelir bi kalın bi ince şeklinde durmaz. Hatta bence şakakları tekrar dizayn ettirin, greft sayısını yükseltin, çizilen alanı genişletin, inanın ileride şakaklardaki estetik görünüm çok daha önemli bence, tepedeki seyreklikden fazla buralar gözünüze batmaya başlar.

Serkan aygın genelde şakaklara ekmiyor, bende ekimlerini estetik bulmuyorum. Ön çizgi gayet güzel olmui kafa yapınıza uymuş ne geride ne çok ileride, zaten büyük ihtimalle fue+dhı yaparlar, öndeki minyatür saçları yok sayıp geriye doğru gittikçe aralara girerler.

Serkan Yurdagecer

• Full Member
« Yanıtla #10 : 02 Mart 2021, 05:38:37 »
Şakaklara kesinlikle ektirin sonra saçdan çok estetik kaygılar olmaya başlıyor keşke ektirseydim daha güzel dururdu demeye başlıyorsunuz. Dediğin şey de olmaz yani kulak üstünden alıp şakaklara ekince kulak üstü seyrek şakaklar sık görünü olmaz geçişleri güzel yaparlarsa. 50 greftte yeterli, kalın saçlar orada hali hazırdaki bebek saçların üzerine gelir bi kalın bi ince şeklinde durmaz. Hatta bence şakakları tekrar dizayn ettirin, greft sayısını yükseltin, çizilen alanı genişletin, inanın ileride şakaklardaki estetik görünüm çok daha önemli bence, tepedeki seyreklikden fazla buralar gözünüze batmaya başlar.

Serkan aygın genelde şakaklara ekmiyor, bende ekimlerini estetik bulmuyorum. Ön çizgi gayet güzel olmui kafa yapınıza uymuş ne geride ne çok ileride, zaten büyük ihtimalle fue+dhı yaparlar, öndeki minyatür saçları yok sayıp geriye doğru gittikçe aralara girerler.

Fikirkeriniz iöin teşekkür ederim  inşallah sizde güzel sonuç alırsınız. Ekim günü güzel bir planlamayla içimize siner inşallah. Sizce sıklık güzel olur mu ? Gübeşte çok seyrek durur mu ?

BerkayLjubljana

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 02 Mart 2021, 14:16:28 »
öncelikle hayırlı olsun serkan bey. özellikle bu forumun katkısıyla ve bir arkadaşımın tecrübesiyle serkan aygında yaptırmaya karar verdim ve ben de serkan aygın için randevu aldım kontrolden sonra operasyon geçireceğim inşallah. siz ilk ulaştığınızda kontrol ve operasyon için ne kadar gün sonrasına randevu ayarlamışlardı? Ayrıca kontrolde neler konuştunuz serkan beyin yaklaşımı nasıldı fiyat vb gibi konularda anlatabilir misiniz? Bu arada ben de 23 yaşındayım yaşımın erken olduğunu biliyorum ama saç da asıl bu yaşlarda gerekli diye düşündüm ve ilerleyen zamanda 2. operasyonu yaptırmakta da pek sıkıntı görmüyorum. umarım senin için de her şey sıkıntısız güzel ilerler. bol şanslar
  • Ekim Tarihi: 17 Mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Serkan Aygın.
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 24

Serkan Yurdagecer

• Full Member
« Yanıtla #12 : 02 Mart 2021, 14:42:29 »
öncelikle hayırlı olsun serkan bey. özellikle bu forumun katkısıyla ve bir arkadaşımın tecrübesiyle serkan aygında yaptırmaya karar verdim ve ben de serkan aygın için randevu aldım kontrolden sonra operasyon geçireceğim inşallah. siz ilk ulaştığınızda kontrol ve operasyon için ne kadar gün sonrasına randevu ayarlamışlardı? Ayrıca kontrolde neler konuştunuz serkan beyin yaklaşımı nasıldı fiyat vb gibi konularda anlatabilir misiniz? Bu arada ben de 23 yaşındayım yaşımın erken olduğunu biliyorum ama saç da asıl bu yaşlarda gerekli diye düşündüm ve ilerleyen zamanda 2. operasyonu yaptırmakta da pek sıkıntı görmüyorum. umarım senin için de her şey sıkıntısız güzel ilerler. bol şanslar

Teşekkür ederim kardeşim inşallah hepimiz için hayırlısı olur. Ben telefondan foto göndermiştim fakan canlı muayneye gitmem ve kendimi ikna etmek istedim 3 hafta muayne için bekledim ve 26 şubatta görüştüm. Sonra olumlu karar verince pazartesi salı cuma gğnü operasyon olabilir dediler. İş nedeniyle ben 13.03.2021 tarihi olabilirse diye rica ettim ve kabul ettiker. 10.000 tl ye anlaştım 3500 greft olarak. Yani şöyle diyebilirim ikna oldum kaliteli bir yer ve kaliteli kişiler. Bunlar benim düşüncelerim. Gönlünce olsun senin süreçte inşallah.

ozgur_deniz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 03 Mart 2021, 00:33:39 »
Merhava, fue+dhı mı denildi yöntem için? Bir de bu fiyatı onlar mı verdi yoksa bir pazarlık söz konusu oldu mu?

Serkan Yurdagecer

• Full Member
« Yanıtla #14 : 03 Mart 2021, 08:52:48 »
Fue denildi. Fiyatı onlar verdi pazarlık yapmadım.

Facebook Twitter Instagram