Gönderen Konu: XPECİA MİNOXA EK TEDAVİ NELERDİR(CORONA SONRASI AGRESİFLEŞEN DÖKÜLME)  (Okunma sayısı 1429 defa)

Brabber987

• Full Member
MERHABA DOSTLAR 4 5 AYDIR MİNOX KULLANIMI SONUCU VERTEX BÖLGEM ÇOK İYİ KAPANMIŞTI LAKİN CORONA GEÇİRDİM VE BİR AN HER ŞEY TERSİNE DÖNDÜ TEPEDEKİLER DÖKÜLDÜ ÖNLER AŞIRI SEYRELDİ DOKTORA GİTTİM KAN DEĞERLERİM NORMAL ÇIKTI B12 230LARDA FERRİTİN 117 XPECİA VE MİNOXA DEVAM EDİYORUM AMA ETKLİ SONUÇ ALAMADIM DAHA EK OLARAK NELER YAPMALIYIM
FİNASTERİD KULLANMAK İSTEMİYORUM DOKTOR YAŞIN AŞIRI KÜÇÜK DEDİ ÜST TAKIMI DÜZELTEYİM DERKEN ALT TAKIM GİDEBİLİR DEDİ
DERMAROLLER  ŞAKAKLARA KREM  YEŞİL ÇAY YADA DAHA BAŞKA YÖNTEMLER NELERDİR?

Farques

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun dostum, yaşın kaç?

Brabber987

• Full Member
Geçmiş olsun dostum, yaşın kaç?
21 hocam sağolun

Farques

• Ziyaretçi
Korona saç dökebiliyormuş ancak 3-4 ay sonra geri geliyormuş forumda bahsi geçmişti yanlış hatırlamıyorsam. Onun dışında genel bi minyatürleşme var, xpeciadan daha sert önlemler alman gerek, kan değerlerinde düşük çıkmış, b12yi yükseltmen gerek, ferritin içinde doğal özler kullanabilirsin çok düşük değil ilaçlık bi durum yok.

Brabber987

• Full Member
Korona saç dökebiliyormuş ancak 3-4 ay sonra geri geliyormuş forumda bahsi geçmişti yanlış hatırlamıyorsam. Onun dışında genel bi minyatürleşme var, xpeciadan daha sert önlemler alman gerek, kan değerlerinde düşük çıkmış, b12yi yükseltmen gerek, ferritin içinde doğal özler kullanabilirsin çok düşük değil ilaçlık bi durum yok.
aile hekimi b12lik durum yok dedi normal sınırlar içerisinde dedi dermatoloji doktoru izne çıktığı için gösteremedim tekrardan gidicem b12 için
evde neler yapabilirim?

Farques

• Ziyaretçi
aile hekimi b12lik durum yok dedi normal sınırlar içerisinde dedi dermatoloji doktoru izne çıktığı için gösteremedim tekrardan gidicem b12 için
evde neler yapabilirim?
Bence 500 üzeri tutmakda fayda var ülkeden ülkeye referans aralıkları değişiklik gösteriyor, bi zararını görmessin. Et, ciğer, marul tüketebilirsin vitamin hapı alıyormuş gibi günlük 3 ay boyunca yapsan güzel yükselir. Vitamin hapı olarak venatura b12MA kullanabilirsin.

Sende aga da var bunlar saç dökülmesine etki çok etmez genel sağlığın için söyledim. Daha sert tedavileri düşünmelisin ancak doktorunda erken demiş, sana kalmış.

Brabber987

• Full Member
Bence 500 üzeri tutmakda fayda var ülkeden ülkeye referans aralıkları değişiklik gösteriyor, bi zararını görmessin. Et, ciğer, marul tüketebilirsin vitamin hapı alıyormuş gibi günlük 3 ay boyunca yapsan güzel yükselir. Vitamin hapı olarak venatura b12MA kullanabilirsin.

Sende aga da var bunlar saç dökülmesine etki çok etmez genel sağlığın için söyledim. Daha sert tedavileri düşünmelisin ancak doktorunda erken demiş, sana kalmış.

Şimdi tekrardan baktim b12 280 gozukuyor evde dediginiz gibi marul ete yuklencem duzeltmeye caliscam  minox xpeciaya devam edicem gunluk yesil cay icmeyi dusunuyorum suanlik elimden bunlar geliyor hocam
« Son Düzenleme: 01 Mart 2021, 17:40:28 Gönderen: Brabber987 »

Brabber987

• Full Member

Hocam son durum önleri korumam lazim xpecia minoxa devam ediorum sabah aksam 5 fis 3 tepe 1 er fis sakaklara ön kisma da sıkayim mi ortaya benim bu on bolgeyi korumam gerek en azindan 25 yasina kadar bu tedavi yeterli midir

Facebook Twitter Instagram