Anket

Evet olucam
13 (38.2%)
Hayır olmayacağım
10 (29.4%)
Bekliyeceğim duruma göre karar verceğim
11 (32.4%)

Toplam Oy Verenler: 34

Gönderen Konu: Corona aşısı  (Okunma sayısı 2365 defa)

baskan123

• Hero Member
Ynt: Corona aşısı
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2021, 21:41:36 »
hocam, amerika vize için şart koştu mecbur olacağım.

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2021, 21:42:32 »
bide yan etki olarak saç çıkarıyormuş 😂😂😂

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2021, 21:51:44 »
bide yan etki olarak saç çıkarıyormuş 😂😂😂

hahahh
hocam hazırınıza sahip çıkalım da sonrasını düşünürüz :D

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2021, 21:57:47 »
 finle minox tesadüfen bulundu tarihe bakarsan bir çok sey tesadüfen ilk buyuk yangında  etlerin pişirilerek yenileceği bulunmuş.belki bu ilacında yan etkisi kıllanmadır:) aman abi ben iğneden korkarım:)6 ekimde ne iğneler yedim kafaya hele futlar ameliyatlıydı cakıp cakıp durdular iğneyi.kan dolaşımı hızlı diye hemşireye donu bile indirdik arkadan çakmışlardı kanı yavaslatmak içindi galiba arkadan iğne cakmışlardı:)ekimlerden dolayı aşı aşı fenalık geldi.ben bu aşı muhabbetine inanmıom.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2021, 22:58:11 »
Aşı da sıra bize gelmez zaten 3. Grubun sonlarındayım. Sıra gelene kadar korona işi biter 3 milyonu zor bela getirdiler zaten %50 koruma sağlıyomuş hiç postu deldirmeye gerek yok  :D

Plasticsurgeon

• Full Member
« Yanıtla #6 : 14 Ocak 2021, 23:03:24 »
Ben bugün oldum arkadaşlar. Daha bir yan etkisi olmadı.
Dr.Serkan aygın Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonuçları forum

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Ocak 2021, 02:43:32 »
Ben bugün oldum arkadaşlar. Daha bir yan etkisi olmadı.
yaş kaç hocam nasıl oldun

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 15 Ocak 2021, 12:25:49 »
sağlıkçıyım arkadaşlarım hep oldu ama ben olmayacağım. ekimim var 15 gün sonra. belki biontech gelirse düşünebilirim. mrna aşısı biraz daha mantıklı geliyor şimdilik.
ama uzmanlarımızla görüştük fikir aldık güvenilir olduğunu söylediler. enfeksiyon uzmanlarımızda aşı oldular. hayırlısı olsun.

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Ocak 2021, 12:27:35 »
bu arada yüzde 50 koruma durumunu biraz araştıralım lütfen. buradan açıklamak çok uzun sürecek ama dünya genelinde yüzde 80 koruyuculuğu olur bu aşının. 5 kişiden 1ini korumaz sadece. yüzde 50 istatistik veren brezilya biraz daha farklı total ölçümlere sahip netten bakarsanız anlaşılır hocam

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 15 Ocak 2021, 14:56:46 »
sağlıkçıyım arkadaşlarım hep oldu ama ben olmayacağım. ekimim var 15 gün sonra. belki biontech gelirse düşünebilirim. mrna aşısı biraz daha mantıklı geliyor şimdilik.
ama uzmanlarımızla görüştük fikir aldık güvenilir olduğunu söylediler. enfeksiyon uzmanlarımızda aşı oldular. hayırlısı olsun.

hocam senin ekim çok güzel sonuclanmıştı ama sonrasında dökülmem oldu demiştin . ikinci ekimi kimde yaptırmayı dusunuyosun ?

bu ara da ekim olacağınız için mi olmayacaksınız aşı ? hocalarınız güvenilir demiş ve yüzde 80 korur demenize rağmen olmicam demenizin sebebi ekim mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Ocak 2021, 20:43:53 »
açıkcası olmaya niyetlenmiştim ama bir çok billim adamı vs olmayın
insan genetiği ile oynamak için bir hastalık çıkardılar ve aşı çıkardılar vs seklinde enteresan korkunç bilimkurgu yorumları var bakalım olmak zorunda kalacağız ayrı konu

işin ilginç yanı vatikanda papa dahil gözaltına alınmış
bu örgüte bağlı olduğu söyleniyor Vatikan'ın

bazı ülkelerde elektirik kesintileri olacak dediler oldu

2 ülke genelinde

daha delice şeyler varda yazmıyorum abi kafayı mı sıyırdın dersiniz diye ben değil onlar anlatıyor :D

ve adamlar hiçde aptal değil fazla zeki kişiler
Global Moderator

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Ocak 2021, 20:49:48 »
valla uzun uzun yazayım. ben 4 ay önce covid oldum. 2. ayın sonunda covid sebepli saç dökülmem oldu. dermatolog normal ve telogen effulvium dedi. yani 6 9 ay arasında toparlar dedi. dökülmem şu an durdu. buraya kadar tamam.

aşı olayına gelince sinovac aşısı inaktiv bir aşı. yani aslında içinde coronanın kendisi var. aktif olmayacak şekilde. bununla ilgili bilimsel bir veri yok ama 2 3 ay sonra tekrardan saçlarımı dökmesinden korkuyorum. 28ine ekip planladık.

ekim yaptıracağım kişi 112den arkadaşım. Şahin hocadan memnun kaldım adamın ektiği çıktı. şu an ki arkadaşta hem perkutan hem kalem ile ekiyor. ama perkutanın daha mantıklı olduğunu söyledi. çalıştığım kurumda 10 15 kişiye ekti kendisi. hani sonuçlarını buraya atsalar gerçekten zır kel adamı baya baya saçlı yaptı. birazda sonuçlara güvenerek ekim kararı aldım. Şahin hocayı kesinlikle tavsiye ederim. eğer burada ekim olmasaydım Şahinden vazgeçmezdim.

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 15 Ocak 2021, 20:51:50 »
hintell bu genetik değiştirme dediğimiz olan mRnada olabilirde inaktiv aşıda olacağını sanmıyorum. bu arada sen bizim yasin hocanın arkadaşıymışsın :) bir selamını getirdik

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 15 Ocak 2021, 21:33:01 »
 corona hakkındaki değişik yorumlarımızdan deliye çıktı zaten adımız.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram