Gönderen Konu: Covid asisi sac ekimi sonrasi  (Okunma sayısı 649 defa)

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Covid asisi sac ekimi sonrasi
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2021, 12:18:44 »
ben oldum. zannetmiyorum bi sıkıntı olacağını. ama covid olmak saç döküyormuş.

monoblok

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2021, 13:28:19 »
Neden yanlış bölüme sürekli konu açıp forumun modörötörünü uğraştırıyorsunuz?

Bu kuralları bilerek açtıysanız bu saygısızlıktır
Bilmiyorsanız sorun yok. 
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

karanka

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2021, 14:03:51 »
ben oldum. zannetmiyorum bi sıkıntı olacağını. ama covid olmak saç döküyormuş.
yanlış bilgi,
yada şöyle olması lazım, covid olmak saç döküyorsa, aşı olduktan sonrada saç dökülür aynı şey. |-onayisareti-|

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2021, 14:12:48 »
Bununla ilgili şöyle bir konu açmıştım geçen hafta. Sonradan öğrendiğim bilgileri de yazmıştım.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=22367.0

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2021, 14:15:51 »
yanlış bilgi,
yada şöyle olması lazım, covid olmak saç döküyorsa, aşı olduktan sonrada saç dökülür aynı şey. |-onayisareti-|

Şu dediğine göre aşı olmak da gereksiz sonucu çıkar.

Covid geçirenlerde saç dökülmesi rastlanan bir durum diye biliyorum. Hem forumda hem çevremde örneklerinden bahsi geçti. Bir arkadaş negatife döndükten 2 ay sonra bile dökülmenin devam ettiğini söylemişti.

karanka

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 11 Haziran 2021, 16:03:41 »
Şu dediğine göre aşı olmak da gereksiz sonucu çıkar.

Covid geçirenlerde saç dökülmesi rastlanan bir durum diye biliyorum. Hem forumda hem çevremde örneklerinden bahsi geçti. Bir arkadaş negatife döndükten 2 ay sonra bile dökülmenin devam ettiğini söylemişti.
Bu dediğimden aşı olmakta gereksiz anlamını nasıl çıkardınız anlamadım  :)

Şöyle izah edeyim ben. Bir ilaç fabrikasında üretim müdürüyüm. Korona ilacını çıkartan ilk yerli firmayız ve formülasyonunu biz oluşturduk. Korona hastalığını da, yan etkilerini de bu hastalık daha Türkiye'ye gelmeden en ince detayına kadar araştırdık halada devam ediyoruz. Üniversitelerle birlikte de çalıştık hatta Tübitak ilede. Aşı içinde tesis kuruluyor.
Burada emin olun saç ektirip belki de hastalığı ayakta atlatan çok kişi olmuştur farkında değildir. Aşı olarak aynı virüsü vücuda verip, vücudun bağışıklık kazanması sağlanıyor. Böyle o virüs tekrar girerse mücadele edebilsin diye. Hatta aşı olanlarda, ertesi gün ağrı, kol ağrısı hatta yüksek ateşte olabiliyor. O virüs saç dökecek ise yine dökebilir. Etrafımda yüzlerce Korona geçiren hasta oldu, saç dökülmesi şikayeti bugüne kadar hiç gelmedi.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Haziran 2021, 17:10:34 »
Bu dediğimden aşı olmakta gereksiz anlamını nasıl çıkardınız anlamadım  :)

Şöyle izah edeyim ben. Bir ilaç fabrikasında üretim müdürüyüm. Korona ilacını çıkartan ilk yerli firmayız ve formülasyonunu biz oluşturduk. Korona hastalığını da, yan etkilerini de bu hastalık daha Türkiye'ye gelmeden en ince detayına kadar araştırdık halada devam ediyoruz. Üniversitelerle birlikte de çalıştık hatta Tübitak ilede. Aşı içinde tesis kuruluyor.
Burada emin olun saç ektirip belki de hastalığı ayakta atlatan çok kişi olmuştur farkında değildir. Aşı olarak aynı virüsü vücuda verip, vücudun bağışıklık kazanması sağlanıyor. Böyle o virüs tekrar girerse mücadele edebilsin diye. Hatta aşı olanlarda, ertesi gün ağrı, kol ağrısı hatta yüksek ateşte olabiliyor. O virüs saç dökecek ise yine dökebilir. Etrafımda yüzlerce Korona geçiren hasta oldu, saç dökülmesi şikayeti bugüne kadar hiç gelmedi.

Hocam forumda da var, benim çevremde de var, saç dökülmesi şiddetlenen. Link paylaştığım konuda bi arkadaş yazmıştı benzeri bir durumu.

Evet aşının yan etkileri olabiliyor, anlıyorum. Ama aşı yanetkisinin şiddeti aşısız birisinin hastalığı geçirmesi kadar şiddetli olamaz. Bunu kastetmemişsinizdir sanırım.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 11 Haziran 2021, 19:53:24 »
Corona da oldum pfizer asi da oldum.
Hicbir sikinti yok suana kadar.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 11 Haziran 2021, 20:47:17 »
 inanmıyorum bu aşıya ama vurulmayana kısıtlama varmış heryer yasak mecbur olcam aradım ptesi baslıcakmış benim yas grubuna randevular seve seve değil
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram