Gönderen Konu: Corona geçmişmidir?  (Okunma sayısı 444 defa)

emekli kel

• Hero Member
Corona geçmişmidir?
« : 14 Ağustos 2021, 13:46:15 »
 Duvarda oturuyordum.bir arkadas geldi 1metre yada 20 cm daha fazladır mesafe maskesini çıkardı nasılsın dedi iyi dedim sen nasılsın falan hastayım dedi 6 7 gundur evdeydim dedi sıkıldım yasak ya dondurma aldım gidiyordum dedi .15 saniye falan konustuk açık alanda.100 cm yada 120 cm yaklaştı benle konusurken maskesini çıkarmıştı.zaten once grip olcak gibiydim suda kaynayan ilaçlardan içmiştim.üşütmüşüm biraz spor yaparken.bana corona gecme ihtimali varmı.2 aşımıda oldum.hapşurma şu bu olmadı arkadasta 15 saniyeye yakın konustu gitti.bende maske yoktu oda konusurken maskesini çıkardı

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Ynt: Corona geçmişmidir?
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2021, 14:00:24 »
Duvarda oturuyordum.bir arkadas geldi 1metre yada 20 cm daha fazladır mesafe maskesini çıkardı nasılsın dedi iyi dedim sen nasılsın falan hastayım dedi 6 7 gundur evdeydim dedi sıkıldım yasak ya dondurma aldım gidiyordum dedi .15 saniye falan konustuk açık alanda.100 cm yada 120 cm yaklaştı benle konusurken maskesini çıkarmıştı.zaten once grip olcak gibiydim suda kaynayan ilaçlardan içmiştim.üşütmüşüm biraz spor yaparken.bana corona gecme ihtimali varmı.2 aşımıda oldum.hapşurma şu bu olmadı arkadasta 15 saniyeye yakın konustu gitti.bende maske yoktu oda konusurken maskesini çıkardı
Bişey olmaz
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2021, 14:30:42 »
 bencede olmaz ama yiğenim bize geliyor ameliyatlı.korkum o yoksa ben 2 aşımı oldum zaten yanlız yasıyorum.yiğen gene 10 gun gelmesin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2021, 15:57:03 »
Pek bir şey olmaz gibi ama o kafasızla muhabbeti kes abi yarar gelmez o adamdan

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Ağustos 2021, 17:21:37 »
 zaten binde bir gorduğum arkadasım ama genede ben 10 gun yiğenden uzak durayım bişi olcağından değil garantiye alayım
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Ağustos 2021, 17:57:06 »
Bu hastalık öyle pis bişey ki geçmiş olma ihtimali sıfır değil.
Böyle duyarsız insanlardan nefret ediyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Ağustos 2021, 18:26:39 »
Hastalığın aktif olarak bulaş riskinin yoğun olduğu dönem, mikrobu aldıktan sonra 3.4. Günde başlayan semptomları takiben 5-6 gündür. Yani arkadaşın nezmaan aktif oldu hastalığın kaçıncı gününde tespit edildi bunlar önemli. 7 gündür evde ise zaten bulaş riski çok düşmüştür. Kuvvetle muhtemel bişy olmayacaktır

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 14 Ağustos 2021, 19:24:13 »
 Cahiller yapar bunu tuhafıma giden corona olup o kadar üst düzey eğitim alıp gidip yüksek mevkilerde olup corona olunca gezen var dediği lafta bana ne bana gectiyse kime gecerse gecsin.yok olanı tıkıcan bir yere tutucan hapis gibi 10 gün baska yolu yok.cahilide kulturlusude bu devirde herkes kendini dusunuyor

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Ağustos 2021, 20:16:22 »
Cahiller yapar bunu tuhafıma giden corona olup o kadar üst düzey eğitim alıp gidip yüksek mevkilerde olup corona olunca gezen var dediği lafta bana ne bana gectiyse kime gecerse gecsin.yok olanı tıkıcan bir yere tutucan hapis gibi 10 gün baska yolu yok.cahilide kulturlusude bu devirde herkes kendini dusunuyor

Maske takmadan dolaşan biri olarak fazla sert konuşmuşsun emekli:)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 14 Ağustos 2021, 20:30:26 »
 bekliyordum boyle bir yazı.maske bilimsel maske gercek olan bunlar faso fiso.ama hastalık buluştıktan sonra gezmek saçma.bu maskeler zaten 4 saat omru var ve bilimsel maske olmalı.corona 20 yıl oncede vardı salgına donustu corona hastalığına değil coronanın alınıp istenildiği gibi kullanılmasına itirazım vardı.hastalık var yok demiyoruz ama geri kalanlar bundan 5 belki 10 sene once yazılmış senaryo .şu andada 5 sene sonra ne yasıcaksak belki varolan hastalığı gene turetcekler onun senaryoları yazılıyor belki tabi bunlar sitede hep tartışıldı.gecen en kalabalık caddede bir bende maske yoktu.içim dısım bir yuzume maske takmam :)neysem oyumdur :)

subutai

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 15 Ağustos 2021, 01:35:44 »
size geçmiş olma ihtimali var, özellikle delta varyantı taşıyorsa o kişi, ama 2. aşınızı olduysanız hafif atlatırsınız ya da belirti vermeden taşıyıcı olur, başkalarına bulaştırırsınız. Ama aşıdan dolayı sizi pek etkilemez şayet bulaşırsa.
  • Ekim Tarihi: 19.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi zen
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi antibiyotik, ağrı kesici, merhem

Facebook Twitter Instagram