Gönderen Konu: İzmir de Hairinformation Clinic 4620 greft 34 yaş  (Okunma sayısı 1046 defa)

kelman35

• Yeni üye
  • *
merhabalar arkadaşlar , aralık ayında ekim yapmak için Antalya dan çıkıp izmir e geldim .
Hairinformation clinic te bir arkadaşım ekim yaptı ben de onun sonucunu görerek ınstagram hesaplarından iletişime geçtim .
ilk etapta pek tatmin olamadım daha önce de bir çok merkezle görüştüm sürekli tereddütte kalıyordum .
Cesaret edip artık ekimm randevusu aldım ve İzmir e doğru yola çıktım .
sabah saat 9.00 gibi hastanede oldum kan testleri yapıldı,sonuc bekledik o sırada kahvaltı verdıler ama ben nasıl heyecanlıyım , bir yandan iğne acısı olacak bir yandan sonuç nasıl olacak kaygıları var .
Kan testleri çıktıktan sonra operasyona başlandı , ön çizim yapıldı farklı çizimler yapılarak bana fikirler sunuldu .
ben de düz bir çizgi istemediğimi söyledim . Ön bölgem komple açık ve tepelerimde boşluklar oluşmaya baslamıştı . 4500 grefti hedefledıklerını soyledıler
anestezi ye başlandı iğne değilde yanmalar baya oluyor bi 15 dk baya yandı sonrasında bir şey hissetmedim .
Kökler alınmaya başlandı ensemde ufak izler vardı nokta nokta 10 yaşındayken tüm saçlarımı kaybetmiştim sonra çıktılar fakat ensemde baya izler kalmıştı bu yüzden yuksek sayı çalışmakta zorlanabileceklerini söylediler  yaklaşık 2 saat kök alındı sonra yemek molası verdıler yemekten sonra tekrar  kök alındı totalde 4620 greft alındı . sayının bu kadar cıkacagından ümitli değildim .
kanallar da yaklasık 1 saat 15 dk sürdü . ve ekimme gectik en rahat bölüm ekim di  muhabbet edebiliyor ve sırt üstü yatıyorsun . alım yapılırken yüz üstü yatmaktan sinüslerim tıkanmıştı.
yaklaşık 10 saat süren ekimin ardından baya yorulmuştum .
görüntü beni mutlu etmeye başladı her noktada saçlar vardı .
ekim aonrasında kullanacağım ilaçları şampuan ve losyonu verdiler (antibiyotk , ödem atıcı ve agrı kesici)
ekimden sonra otele geçtim ve dinlendim . oteli kendılerı ayarlamışlardı ve
hastaneye  çok yakın .
2 gece kaldıkran sonra 3. gün yıkamamı gösterdiler ve yola çıkıp antalya ya döndüm .
fotoğrafları sizlerle paylaşacağım değerli fikirlerinizi sunarsanız çok mutlu olurum .3 ay olacak nerdeyse pek bir sey farkedilmiyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hairinformation Saç ekim merkezi izmir
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2021, 12:19:26 »
Hayırlı olsun saç ekininiz

Hairinformation Clinic 4620 greft

Şakak kısımları biraz daha içeride olsa iyi olurmuş

Umarım güzel sonuç alırsınız

Forumu daha önce takip etmiyordunuz sanırım?
Global Moderator

kelman35

• Yeni üye
  • *
Ynt: İzmir de Hairinformation Clinic 4620 greft 34 yaş
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2021, 13:13:20 »
teşekkür ederim
hayır daha önce forumda değildim  bir arkadaşımın önerisi üzerine foruma kayıt oldum .
daha geriden bir çizim de yaptılar ama bu sefer de şakaklarım çok aöık kalacak saç ektşğşmşn bş anlamı olmayacak diye düşündüm bilmiyorum doğru mu yaptım .
  • Ekim Tarihi: 16.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Hairinfarmation Clinic
  • Greft Miktarı 4620
  • Yaşınız 34

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2021, 13:21:11 »
teşekkür ederim
hayır daha önce forumda değildim  bir arkadaşımın önerisi üzerine foruma kayıt oldum .
daha geriden bir çizim de yaptılar ama bu sefer de şakaklarım çok aöık kalacak saç ektşğşmşn bş anlamı olmayacak diye düşündüm bilmiyorum doğru mu yaptım .

Şakakların açık kalmaz size daha çok yakışırdı
Ve zaten saçlar uzayacak bir de önde olan şakağı uzun saçlı düşünün duvar gibi olur
Global Moderator

kelman35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2021, 19:04:05 »
anlıyorum dü bir çizgi olmadı en azından doğal olacağını umuyorum .
genel değerlendirmeniz nasıl peki
  • Greft Miktarı 4620
  • Yaşınız 34

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2021, 19:49:24 »
Ekiminiz hayırlı olsun, bende İzmir'de cesaret edemeyip İstanbul'a gitmiştim, ön tarafı işinizi görebilecek kadar sık ekmişler gibi duruyor, ve kalan greftlerin arkaya saçlı alana doğru girilip homojen dağıltılması mantıklı olmuş, çıkış oranı biraz yüksek olsa, sonuç olarak işinizi görür bence, iyi süreçler dilerim, Bol Şans.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

kelman35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2021, 22:08:35 »
Teşekkür ederim .
evet ön bölgeyi sıkı tutup vertex bölgesinde saç aralarına ekim yapacaklarını söylemişlerdi .
 ben de istanbul da bir çok clinikle görüştüm kiminde mantıklı bulamadığım greft sayıları kiminde fiyatlar kiminde ise güvenebileceğim hastane ortamı konularında tereddütlerim oldu .
Aslında pek parasında da değildim sonuçta ömür boyu kullanacağım saçlarım olacak mantığı ile ilerliyordum .
En büyük korkum nekroz du ki allahtan  öyle bir durum olmadı .
  • Greft Miktarı 4620
  • Yaşınız 34

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 04 Mart 2021, 00:33:55 »
izmirde ne çok ekip merkezi varmış bir izmirli olarak son günlerde forumda çok farklı ekim merkezleri duymaya başladım  :) hairinformation ekim merkei ile ilgili biraz detaylı bilgi verebilirmisin dostum.hairinformation ekim merkezinin sahibi kimdir yada kimin koordinatörlüğünde ekim yapılıyor vb

kelman35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 09 Mart 2021, 10:51:18 »
Sahibini tanımıyorum benim bi arkadaşım ekim yaptırdı bende instagram dan iletişime geçtim tüm detayları Erdoğan bey ile telefonda konuştuk fotoğraflar istendi incelemeler yapıldı ve neler yapabilecekleriini söylediler .
aslında ne söyledilerse onu yaptıar ama süreç devam ediyor umarım sonuç güzel olur.
Hastanede işlem yapıyorlar benim için en önemli faktör buydu .
ayrıca işlem sonrasında sürekli iletişim halindeyiz bana çok sigara içiyorsun diyorlar gerçekren sonucu çok etkiliyor mu sigara .
« Son Düzenleme: 09 Mart 2021, 12:32:53 Gönderen: Hintell »
  • Greft Miktarı 4620
  • Yaşınız 34

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 09 Mart 2021, 13:48:12 »
HAyırlı olsun sigara çok etkilemiyor bence ama tabi ilk 1 ay ne kadar azaltırsanız fayda var.

afyonlumaho01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 09 Mart 2021, 17:49:12 »
Aslında bende cok merak ediyorum sigara ve stresin sac ekiminden sonra cok bi etkisi oluyormu yani insan ister istemez stress yapiyor
  • Ekim Tarihi: 03-02-2021
  • Ekim Merkezi ismi Hermest hair clinic
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 39

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 09 Mart 2021, 18:23:16 »
Aslında bende cok merak ediyorum sigara ve stresin sac ekiminden sonra cok bi etkisi oluyormu yani insan ister istemez stress yapiyor

Var sonuç olarak sığaranın zararı. Nikotin kana karışıyor saç da kanla besleniyor elbet etkiler ama çok ciddi olduğunu düşünmüyorum stres yapmayın olacak olan neyse o olur zaten
Global Moderator

social

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 09 Mart 2021, 21:07:48 »
Hangi hastanede ve ucret olarak ne odediniz acaba

Facebook Twitter Instagram