Gönderen Konu: Lütfen acil yardım 🙏🙏🙏  (Okunma sayısı 1934 defa)

maraz1

• Sr. Member
Lütfen acil yardım 🙏🙏🙏
« : 07 Mart 2021, 20:35:44 »
İyi akşamlar herkese . Benim yaşım 21.5 şakak bölgem çok zayıfladı şuan olarak hairforte kullanıyorum  , dermaroller ve masaj da yapıyorum saç ta biraz hacim artışı oldu 1.5 ay olacak yarın saw Palmetto ocean plus ve ferrozinc ekleyecem tedaviye sizce ne yapmalıyım hairforte yerine minoxile mı geçmeliyim döngü biraz korkutuyor da. Minoxil hakkında iyi bilen bir abi yorum yaparsa çok sevinirim 🙏🙏

maraz1

• Sr. Member
Ynt: Lütfen acil yardım 🙏🙏🙏
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2021, 20:38:54 »
İyi akşamlar herkese . Benim yaşım 21.5 şakak bölgem çok zayıfladı şuan olarak hairforte kullanıyorum  , dermaroller ve masaj da yapıyorum saç ta biraz hacim artışı oldu 1.5 ay olacak yarın saw Palmetto ocean plus ve ferrozinc ekleyecem tedaviye sizce ne yapmalıyım hairforte yerine minoxile mı geçmeliyim döngü biraz korkutuyor da. Minoxil hakkında iyi bilen bir abi yorum yaparsa çok sevinirim 🙏🙏

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2021, 21:30:39 »
Dostum saçında egzema var gibi egzema mahveder saçı ilk hedefin saç derini sağlıklı hale getirmek olsun

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2021, 21:42:39 »
Dostum saçında egzema var gibi egzema mahveder saçı ilk hedefin saç derini sağlıklı hale getirmek olsun
Evet var zaten seboderm şampuan kullanıyorum geçiriyor iki haftada bir de m furo losyon kullanıyorum kalmıyor bir şey , Dermaroller ve hairforte arada bir kabuklanma yapıyor ama geçiyor yani pek rahatsız edici bir durum yok

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2021, 21:50:30 »
Abile lütfen yardımcı olalım ya yorum yapanlara çok teşekkür ederim şimdiden

catsiz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2021, 02:16:23 »
Dostum finasterid kullanmaya başla bence. Min, fin ikilisi dökülme tedavisi için birebir.

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2021, 06:00:08 »
Dostum finasterid kullanmaya başla bence. Min, fin ikilisi dökülme tedavisi için birebir.
minoxun döngü olayı beni çok korkutuyor

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 12 Mart 2021, 07:21:00 »
Bana sorarsan , ru58841+minox uygulanabilir , ya da yanlizca minoxta uygunabilir döngüden korkma çünkü şu an ki saçın kullanışlı değil , minox bunu kullanışlı hale getirir
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 12 Mart 2021, 14:57:55 »
Bana sorarsan , ru58841+minox uygulanabilir , ya da yanlizca minoxta uygunabilir döngüden korkma çünkü şu an ki saçın kullanışlı değil , minox bunu kullanışlı hale getirir
peki abi döngü olunca şuandaki görüntüden daha kötü hale getirebilir mi ve döngü ne kadar sürer, ru satacak bir mümin var mı 😂

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 12 Mart 2021, 15:33:36 »
Bu konulara bir cevap veremem ama Ru58841 konusunda bir arkadaş elindeki ru yu satmak istiyordu iletişime geç istersen
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 12 Mart 2021, 17:01:33 »
Bu konulara bir cevap veremem ama Ru58841 konusunda bir arkadaş elindeki ru yu satmak istiyordu iletişime geç istersen
ru sende ise yarıyor mu abi

kellerhertotoyueller

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 12 Mart 2021, 21:19:06 »
Yaş olarak nerdeyse ergenliğini tamamlamışsın gibi. Şakakların için başlangıç olarak 3-4 günde 1 oral dutasterid öneririm. Finasterid biraz geç çalışan bir DHT blocker. Etkisini gösterene kadar işler daha kötüye gidebilir ve önleri koruması garantisi daha düşük. Dışardan destek için dermaroller destekli dutasterid+minox spreyi kullanman iyi olacaktır. Saçındaki dermatit için vichy dercos ya da h&s clinical strength kullanmanı tavsiye ederim. Fiyatları biraz yüksek ama aldığına pişman olmazsın. Ayrıca saçtaki DHT ve mantar etkilerini azaltmak için konazol almalısın.

Belli yan etkiler görürsen kullanmayı azalt ama BIRAKMA. İyileşmeler oldukça rehavete kapılma.
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid, dutasterid, konazol, multivitaminler
Proscar Finasterid(Günlük 1.25mg 8 gün)
Avodart Dutasterid(8 günün sonunda 9 günde bir 0.5mg)
Konazol Şampuan(Haftada 2 kez)
Vichy Dercos Anti-Dandruff Şampuan(Seboroik Dermatit dökülmesi için 3 günde 1)
Multivitaminler(B12-Çinko-Magnezyum-Omega3-D Vitamini)

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 12 Mart 2021, 21:47:40 »
ru sende ise yarıyor mu abi
Bende yeni saç cikarmadi ama olanı koruyor şu an
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 12 Mart 2021, 21:49:50 »
Yaş olarak nerdeyse ergenliğini tamamlamışsın gibi. Şakakların için başlangıç olarak 3-4 günde 1 oral dutasterid öneririm. Finasterid biraz geç çalışan bir DHT blocker. Etkisini gösterene kadar işler daha kötüye gidebilir ve önleri koruması garantisi daha düşük. Dışardan destek için dermaroller destekli dutasterid+minox spreyi kullanman iyi olacaktır. Saçındaki dermatit için vichy dercos ya da h&s clinical strength kullanmanı tavsiye ederim. Fiyatları biraz yüksek ama aldığına pişman olmazsın. Ayrıca saçtaki DHT ve mantar etkilerini azaltmak için konazol almalısın.

Belli yan etkiler görürsen kullanmayı azalt ama BIRAKMA. İyileşmeler oldukça rehavete kapılma.
yaşım 22 oldu olacak , kullandığım ürünler şuan şöyle , Solgar saw Palmetto 4/7 , ocean plus OMEGA 3 2/7 , Solgar biotin 1 mg 2/7 , ferrozinc 2/7 , dermaroller 4 günde bir , masaj 30 dk 5/7  ve hairforte , minoxun döngü olayı beni çok korkutuyor , hairforte un içine 10 tane avodart katmayı düşünüyorum, sizce minox kullanmali mıyım ve kullanırsam bu döngü süresinde şuandaki görüntüden daha kötü olabilir mi abiler şey dicem birde babamın yaşı 43 saçı halen Burak Özçivit gibi , dayımın sadece ön bölge gitmiş ama tepe çok sağlam onunda yaşı 35 ama bende genel bir seyrelme var nedeni kesin aga mı
« Son Düzenleme: 13 Mart 2021, 00:31:08 Gönderen: maraz1 »

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 12 Mart 2021, 23:30:12 »
Bende yeni saç cikarmadi ama olanı koruyor şu an
Anladım oda iyi yan etkisi var mı

Facebook Twitter Instagram