Gönderen Konu: Dusundugum tedavi tamda bu  (Okunma sayısı 1723 defa)

Thescript

• Hero Member
Dusundugum tedavi tamda bu
« : 18 Mart 2021, 16:18:25 »
Selamun aleykum
Her gece minoxil kullanmak 7 fis kadar

Minoxilden önce 1 gün aralıklarla dermoreller

Finasterid 1 mg veya 0.75 mg 1 gün arayla (emin değilim yan etkisi korkutuyor)

Hint yağı oral

Cinko magnezyum b12 d vitamini

Sağlam bir şampuan (daha bulamadım) içine evigen bpanten bemix

Sizce iyimi eksik dediğimiz veya fazla birşey varmı dostlar
Bu arada bu multivitamin ve finasteridi tahlil yaptırdıktan sonra düşünüyorum.

Boogeyman

• Sr. Member
Ynt: Dusundugum tedavi tamda bu
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2021, 16:26:02 »
Karaciğerine Allah kolaylık versin derim tek tek vitamin kullanırsan çinko manganez b12 D çinko maliyet çok olur mesela kerozan+ finasterid dermorellari 1 gün arayla çok sık kullanırsın zaten dermorellerin verdiği igneleme 3 günde geçer düzgün yaparsan bence haftada 2 gün yap şampuanı sen bilirsin vitamini kafana göre alma bir kan tahlili yaptır ona göre yogunlas kardeşim
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2021, 16:32:29 »
Karaciğerine Allah kolaylık versin derim tek tek vitamin kullanırsan çinko manganez b12 D çinko maliyet çok olur mesela kerozan+ finasterid dermorellari 1 gün arayla çok sık kullanırsın zaten dermorellerin verdiği igneleme 3 günde geçer düzgün yaparsan bence haftada 2 gün yap şampuanı sen bilirsin vitamini kafana göre alma bir kan tahlili yaptır ona göre yogunlas kardeşim
Karacigerden yana anlamadım kardeşim yani tek tek almak dahami zararlı hepsini bir mi almalıyım 1 tablette test yaptiricam sonra baslicam bu tedaviye kafam çok karışık bilmediğim çok şey var

LOTR6

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2021, 19:14:37 »

Yeterli su içilirse olası karaciğer sorunu ortadan kalkmaz mı?

Şöyle bir konu var, https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20715.0

Unkownnn

• Full Member
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2021, 20:12:02 »
Finasteride kullanacaksan geri kalanlarının hiç birine gerek yok emin ol 1mg yeterli olur minoxil kullanınca egzama olabilir bu saç dökülmesinden daha beter bi sorun

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 18 Mart 2021, 21:05:26 »
Finasteride kullanacaksan geri kalanlarının hiç birine gerek yok emin ol 1mg yeterli olur minoxil kullanınca egzama olabilir bu saç dökülmesinden daha beter bi sorun
egzamanin tedavisi yokmu

Unkownnn

• Full Member
« Yanıtla #6 : 19 Mart 2021, 01:38:26 »
Ben finasteridle geçirdim 14-15 ay falan kullandım bıraktım 2 hafta falan oldu 1-2 yıl ara vermeyi düşünüyorum

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 19 Mart 2021, 08:52:14 »
Ben finasteridle geçirdim 14-15 ay falan kullandım bıraktım 2 hafta falan oldu 1-2 yıl ara vermeyi düşünüyorum
  Neden reis yan etkimi yapti

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Mart 2021, 18:05:22 »
Fini 6ya böl kullan.
Minoxil 8 fıs sık günde.
Dermaroller haftada 1 yap.
Vitamin değerlerine baktır normalse tek magnezyum ve d vitamini al.Ancak ayrı ayrı.
Şampuana takılma eczaneden saç tellerini güzel göstereni kullan.İçinede hiç birşey atma.Saçında da bekletme.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 19 Mart 2021, 21:32:33 »
Fini 6ya böl kullan.
Minoxil 8 fıs sık günde.
Dermaroller haftada 1 yap.
Vitamin değerlerine baktır normalse tek magnezyum ve d vitamini al.Ancak ayrı ayrı.
Şampuana takılma eczaneden saç tellerini güzel göstereni kullan.İçinede hiç birşey atma.Saçında da bekletme.
Çok mantıklı geldi kardesim bu tedavi peki şöyle yapsak cinko magnez ve d bir arada olsa dermoyuda neden 1 anlamadım kanazol şampuan eklemeye gerek varmidir bu arada

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 19 Mart 2021, 22:48:04 »
Çok mantıklı geldi kardesim bu tedavi peki şöyle yapsak cinko magnez ve d bir arada olsa dermoyuda neden 1 anlamadım kanazol şampuan eklemeye gerek varmidir bu arada

Bir arada kullanabilirsinde ayrı ayrı daha çabuk etki gösteriyor.Dermarollerı uyguladıktan sonra zaten 3 gün saç derin hassaslaşıyor.Sen sürekli yaparsan tahriş ve başka sorunlar olabilir.Zaten minoxil damar açıcı gerek yok o kadar kana.İkisi birlikte minoxilin yan etkisi artabilir.Kanazol aslında detarjan gibi birşey.Ben haftada bir kullanıyorum.Maksat saç derisi sorunları varsa düzelsin diye.Finide neden 4 değilde 6 dersen 0.80mgda yeterli.Yan etkisini daha az görürsün.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 20 Mart 2021, 00:20:50 »
Bir arada kullanabilirsinde ayrı ayrı daha çabuk etki gösteriyor.Dermarollerı uyguladıktan sonra zaten 3 gün saç derin hassaslaşıyor.Sen sürekli yaparsan tahriş ve başka sorunlar olabilir.Zaten minoxil damar açıcı gerek yok o kadar kana.İkisi birlikte minoxilin yan etkisi artabilir.Kanazol aslında detarjan gibi birşey.Ben haftada bir kullanıyorum.Maksat saç derisi sorunları varsa düzelsin diye.Finide neden 4 değilde 6 dersen 0.80mgda yeterli.Yan etkisini daha az görürsün.
tamamdir bu arada fini haftada kacgun kullanmam lazım acaba ve nasıl 6 parçaya bolebilirim bıçakla mı

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 20 Mart 2021, 00:44:25 »
Karacigerden yana anlamadım kardeşim yani tek tek almak dahami zararlı hepsini bir mi almalıyım 1 tablette test yaptiricam sonra baslicam bu tedaviye kafam çok karışık bilmediğim çok şey var
Kardeşim ilk önce sende değeri düşük olan vitaminlerin tespitini yapmalısın kan testiyle sonra ona göre vitamin kullanırsın demek istediğim bu hepsini ayrı şekilde alman böbrek ve karaciğerin hatta bağırsaklarını bile yorar bu kadar kimyasal insana zarar verir ileride çıkacak sorunların temelini oluşturma sadece nasihat finasterid 6 ya bol kullan dermoreller haftada 2 kere yap 3 değil 2 kere ...
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Unkownnn

• Full Member
« Yanıtla #13 : 20 Mart 2021, 03:27:25 »
  Neden reis yan etkimi yapti
Yan etki olarak ereksiyon problemi ve menide sıvılaşma yaşadım onun dışında sakallarım bi türlü gelişmedi tüy şeklinde kaldı bu yüzden bıraktım yaklaşık 15 gün falan oldu saçlarım dökülüyor ama inşallah sakalım çıkar çünkü oldukça geri kaldı hiç gelişmedi nerdeyse

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 20 Mart 2021, 08:17:05 »
Yan etki olarak ereksiyon problemi ve menide sıvılaşma yaşadım onun dışında sakallarım bi türlü gelişmedi tüy şeklinde kaldı bu yüzden bıraktım yaklaşık 15 gün falan oldu saçlarım dökülüyor ama inşallah sakalım çıkar çünkü oldukça geri kaldı hiç gelişmedi nerdeyse
Benim sakallarin masallahi var :D şu bıyık larimda iyi ama birazdaha siklassa efsane olacaktı yasm 23 ben kullanayim fini ozaman bu arada bazı kişiler 4/7 kullanıyor ne yapayım dalgalanma olmazmi

Facebook Twitter Instagram